Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Ya özel değilse niye görücü usulü birini buldun. Yaşın kaç, HPV falan yazmiş bir kullanıcı zaten bu durum varsa anlar yani. Adam hepten b*kuna düşmüş biri değilse bilir neyin ne olduğunu.
Yaşım 25 ailem yüzünden görücü usulü evlenmek zorunda kaldım hpvyide 1 yıl içinde atlatırım diye düşünüyorum düğüne 1 sene var daha

Yani şöyle, bu çok hassas bi konu bazısı için. Mesela muhafazakar biriyse önemseyecektir muhtemelen. Ama bazı seküler diye adlandırdığımız kesimle önemseyenilir bunu kişiyi tanıyan siz bilirsiniz. Eğer ki nişanlınıza söylerseniz aranızda kalmayacağına inanıyosanız bu iş zaten olmaz, sadece bu değil hiç bişey aranızda kalmaz.

Eğer sonuçları ağır olabilir katlanamam diyorsanız söylemeyin, kanama falan beklediğinde de herkeste olmayabilir böyle bi genelleme yok diyip işin içinden sıyrılabilirsiniz. İlle de söylemek istemiyorsanız ve sıkışırsanız yani. Doğru değil ama bazen doğruluk düşünülmez. Ben kişiye göre söylenmeyebileceğini düşünüyorum, sormamışsa da bişey söylememize gerek yok zaten. Ama önceden bakireyim dediyseniz sizde yalan söylemiş olursunuz. Bu da bi sorun aslında. Çok kişisel bişey bu. Daha önce konusu geçmediyse karşınıza alıp ben bakire değilim senin için sorun olur mu demek doğru gelmiyor bana. He konusu açılır nişanlınız sorar o zaman da doğruyu söylemeniz gerekiyor.

Dipnot: yorumundan sonra gördüm ki hpv ymişsiniz. Düğüne kadar geçeceğinin garantisi yok. Nişanlınızı kandırmayın. Sağlığıyla da oynamayın.

Hpv ilerledi rahim ağzı kanserine çevirdi bu yüzündenmi gecikti diye çok korkuyorum

Düğün seneye hpvyi o zamana kadar bi şekilde atlatirim belki yada nişanlıma bi şekilde aşısını olmasını soylerim

Dünkü konunda hpv nin ilerlediğini ve kanser olduğunu yazmışsın. Kanser bu. Kolayca geçen bir şey mi? Dalga mı geçiyorsun?

Buda ayrı bi konu zaten gercekten çok kötü haldeyim intihar etmeyi falan düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum napacagimi bilmiyorum bu durumu anlatırsam etraftakilerin ailemin duyma ihtimali var o yüzden bisey anlatamıyorum napacagimi gerçekten bilmiyorum

Konu sahibini savunacağım diye başta duygudan vurup sonra arkadaşlarım evlenecek insanları kandırdı çünkü gerçekleri söyleyecek g.tleri yoktu sende öyle yap diyorsun.

Pes.
Aynen öyle yaptılar söyleyecek g. yoktu kandırdılar çünkü bu konuda sıkıntı çıkaracak çok adam görünümlü pislikler var. Erkekler yapınca çapkın kadınlar yapınca o. Oluyor çünkü başka çare yoksa…

Düğün seneye hpvyi o zamana kadar bi şekilde atlatirim belki yada nişanlıma bi şekilde aşısını olmasını soylerim
Hpv bir süre kaybolup sonra bağışıklığınızın düşük olduğu bir anda tekrar çıkabiliyor. Otrera daha iyi bilir. Burda siğillerini yaktırıp 1 yıl sonra vs tekrar çıkan bir sürü kişinin konusu var. Saklayabileceğiniz bir şey değil hpv.

Al işte bu da eski konunuz.

Bu konu sizin hassas noktanız haline gelmiş. Kıyamadım bir yandan da, bazı ayılar yüzünden kendinizi öyle değersizleştirip , bu ilkel düşünceleri öyle kanıksamışsınız ki, sağlığınızla ilgili endişelenmeye sıra gelmemiş bile.

“ kimse beni istemez yalnız kalacağım” diye düşünerek görücü usulüyle evlenmeye kalkıyorsunuz. Önce şu düşünce ve kafa yapınızı değiştirip ruhunuzdaki yaraları sarmadan bir ilişkiye girmeyin, acele etmeyin. Yoksa kararlarınızdan pişman olma ihtimaliniz yüksek olacaktır.

Herkeste kan gelmiyomus zaten bakire olsan bile o yuzden dedim
Bekaret karşı taraf için çok önemli olsaydı sorardı bence açık açık sormasa da geçmişte ilişkin oldu mu kaç yıl sürdü vs bir merakı olurdu hiç sormadı mı ?

Konu sahibi dün açtığı başka konuda hpv nin ilerleyip rahim ağzı kanserine dönüştüğünü yazmış.

Bana da hpv için " seneye geçer herhalde" gibi bir yorum yazmış.

Ki ailesinin isteğiyle olan bişey yargılamak yerine fikirlerinize ihtiyacı var arkadaşın.

Hii bu devirde aile istegi ve zoruyla kendi istemeden evlenecek kadar baskici ailede ama gidip cinsellik yasiyor evlenmeden.
O kadar baskili ailede cevrede olan da yaşamasin cinsellik o zaman.
Diktirmek istiyorsa da doktorlar hep orada sormaya gerek yok. Ne diyelim istiyorsunuz

Çözüm olarak "bu konuda sıkıntı çıkaracak adam görünümlü pislikler"den uzak duruyoruz. Onları hayatımıza almıyoruz. Bizi geçmişimizle yargılamayan, karşısındaki kadını bir doku parçasından ibaret görmeyen erkekleri seviyoruz. Onlarla dürüst bir hayat kurmayı tercih ediyoruz.

Napacağımı gerçekten bilmiyorum intihar etme düşüncesi var aklımda surekli çıkamıyorum işin icinden

Hayatım canım arkadaşım kuzum eğer evleneceğin adam böyle bir ihtimali %1 bile taşıyorsa zaten sen kurtul sana yazık… Düğün gecesini atlatırsın ya ileride önüne çıkarsa sonra ne yapacaksın? O kadar aşık mısın ölüyor musun geber aşkından ama kurtul.

Benim arkadaşım yıllar önce sevdiği adam tarafından tecavüze uğradı maalesef şu an evlendiği adam biliyor başka kimse bilmiyor. Adam çıktı çünkü.

Sen neden kendi benliğinden çıkıp böyle bir evliliğe hapsolup korkuyla yaşayacaksın?

Nişanlınız en başta size bu konuyu sormamışsa takmıyor da olabilir

Yaşım 25 ailem yüzünden görücü usulü evlenmek zorunda kaldım hpvyide 1 yıl içinde atlatırım diye düşünüyorum düğüne 1 sene var daha

31 yıllık Koç'um şöyle cesur bir karar veremedim.
Yalanla dolanla başlayan işten bir cacık olmaz.
Hele de evlilik gibi ciddi bir durumda.

Konu sahibi hpvliymiş. Adamın bekaret konusunda sıkıntı çıkaracak olmasının bir önemi yok şu durumda. Kimse hastalığını gizleyen birinin kurbanı olmak zorunda değil. Eş seçiminde gözetttiği kriterler kişinin kendisini ilgilendirir. Hastalık bulaştırılmayı da hak etmez kimse seçimleri yüzünden.

Konusu geçti mi? Bazı kişiler bu konuda aşırı hassas oluyor o zaman sorun çıkabilir. Ben oturup geçmiş yaşantının deşilmesini doğru bulmuyorum ama bazı kişiler için çok büyük sorun. Nişanlınız içinde öyleyse aranızda sorun olabilir ama bazı kadınlardan zaten bakire olsa da kan gelmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…