Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Yani demek istediğim bakire olmadığımı hiç bi zaman anlatmasam ilk gecede anlarmı ?
Kimileri kana susamış oluyor. Nişanlın öyleyse sorun yapar onu sen bilirsin. Her zaman kan vs gelecek diye bir kaide de yok bu arada. Ama bunu anlar mı ?

Herkes ne kadar rahat konuşuyor görücü usulü ne demek anlamını bilen var mı ona rağmen evlenmeseydin kabul etmeseydin nişanlanmasaydın belli
Ki ailesinin isteğiyle olan bişey yargılamak yerine fikirlerinize ihtiyacı var arkadaşın. Tabiki kimse bu durumu yaşamak istemez herkesin görüşü ayrı tabi. Bi arkadaşım adet gününe denk getirdi bir arkadaşım da diktirmişti eğer sıkıntı olacaksa bunlardan birini yapabilirsin. Söylemek evet en doğrusu ama sonuçları senin için kötü olacaksa bu yolları deneyebilirsin yine de karar senin.

Çok teşekkür ederim ne kadar güzel konustunuz gerçekten o kadar çaresizim ki bazıları için yargılamak çok kolay napacagimi gerçekten bilmiyorum

Konu sahibini savunacağım diye başta duygudan vurup sonra arkadaşlarım evlenecek insanları kandırdı çünkü gerçekleri söyleyecek g.tleri yoktu sende öyle yap diyorsun.

Pes.

Herkeste kan gelmiyomus zaten bakire olsan bile o yuzden dedim

Evet hayatım ama adam bunu anlar mı işte, adamı sen tanırsın. Tutup da Gabar dağının eteğinden mi buldun adamı yoksa açık fikirli mi. Vampir gibi kan istiyooom kan istiyoom der mi ilk gece. Ya da ilerde sana kendini bana yamadın der mi ? Böyle iğrenç lafları eden erkekler var çünkü

A aysnr38 konu sahibi, hpv şu anki konundan çok daha ciddi bir konu bence. Çünkü haydi bakire olmadığını bir şekilde gizledin diyelim, hastalık bulaşıcı olduğu için yine anlaşılır. Hem başkasını bile bile hasta ederek vebale girmiş olursun.

Niye kan gelmedi diye peşine düşecek biri değil zannetmiyorum bu durumu kesinlikle anlatamam ona gerçekten çok caresizim

Ya özel değilse niye görücü usulü birini buldun. Yaşın kaç, HPV falan yazmiş bir kullanıcı zaten bu durum varsa anlar yani. Adam hepten b*kuna düşmüş biri değilse bilir neyin ne olduğunu.

Ya konu sahibi buna ne diyorsunuz?

Bakire olmadığımı nasıl söyleyeceğim diye düşüneceğinize,kendi sağlığınız için endişelenip aynı zamanda karşımdaki insana HPV bulaştırabilirim, bunu ona yapmaya hakkım yok, enfekte olduğumu nasıl söylemeliyim/ söylemeli miyim veya bu virüs vücuttan komple temizlenir mi gibi endişeleriniz olsa keşke.

Hala “ilk gecede herkes kanamıyormuş” a nasıl inandırırımın/ ikna ederimin peşindesiniz.

Gerçekten inanılmazsınız.

Düğün seneye hpvyi o zamana kadar bi şekilde atlatirim belki yada nişanlıma bi şekilde aşısını olmasını soylerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…