Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

maske hiç bilmiyorum ama allık kullanabilrisin çok güzel renk verir yüze, bi de kansızlıktan olabilir bi kan testi yaptırıp sonuca göre vitamin-mineral desteği alabilirsin canım

cok saol canim aklima geldi zaten cuma günü aradim kadin doktorunu kapaliymis bende pts ariyim randevu aliyim diyorum en iyisi bu galiba kan testi opuyorumnanaktan

cok saol canim aklima geldi zaten cuma günü aradim kadin doktorunu kapaliymis bende pts ariyim randevu aliyim diyorum en iyisi bu galiba kan testi opuyorumnanaktan

rica ederim canım tabi sağlık bu mutlaka baktırmak lazım düzenli bi şekilde:1closedeyes:

şöyle bir göz attım da arkadaşlar
konu çok güzel ve isabetli
limon gülsuyu aldığım derslerden ve tabiki bol su içmek
varmı peki başka öneriniz ben çok memnun kaldım dediğiniz

kızlar yaz gelmeye başladı , bakımlar ne durumda guclubacismile
ben kendime dp den noa parfümünü aldım, hoş bi koku ama çok kalıcı dğeil..
saçıma da uzaması için zeytinyağı karanfil karışımı sürdüm geççen gün, 2 haftada bir uygulamayı düşünüyorum...

ee sizden naberzemuszemus

Üşeniyorum valla bi sabunla yıkıyorum yüzümü bazen o kadar...
Önceden zorladığım zaman kendimi yapıyordum biraz biraz ama bu üşengeçlik başıma bela resmen.

bu konuyu yeni keşfettim valla süpermiş kızlar ya, insan başkalarının yaptıklarını okuyunca gaza geliyor direkt :dance:
bence en güzeli doğal ürünler fazla kimyasal kullanmamak lazım. ben de bir iki şey anlatayım da bari bana faydalı olanlar belki başkalarına da faydalı olur didim :sm_cool:
ben yüzüm için dove kullanıyorum sabah akşam, hani pütürcüklü olan var ya bi tane işte ondan, bi de gül suyuyla siliyorum bazen, nemlendirici olarak da nivea nın her markette satılan bir kremi var jojobalı e vitaminli ucuz bayaa bi. onun dışında nadiren de olsa domates maskesi yapıyorum, iki haftada bir filan ancak ama herkes soruyor ne güzel cildin var ne kullanıyorsun diye halbuki gayet basit şeyler hepsi ama düzenli yaptığım için bayaa işe yarıyorlar tavsiye ederim ehue:icecream:
vücudum için iki günde bir ipek kese kullanıyorum üstüne de daha diri olsun diye buz gibi soğuk suyla yıkanıp bebek yağıyla masaj yapıyorum cildim çok pürüzsüz ve yumuşak oluyor.
kendi alet edevatımla manikür pedikür yapıyorum her hafta sonu
saçlarım için sinamekili kür uyguluyorum geçen haftadan beri, hani hızlı uzasın diye olandan, onun dışında haftada iki kere elseve in maskesinden yapıyorum
şimdi yazılanları okuyunca gaza geldim bir de spora başlasam ne güzel olur ter atarım diye =)
herkese faydalı faydalı bakımlar dilerim =)

en önemlisini unutmuşum kızlar, yaz olsun kış olsun kesinlikle güneş kremimi sürmeden dışarı çıkmıyorum, pürüzsüz ve gergin bi cilt için en önemlisi bence güneşten iyi korunabilmek çünkü yaşlanınca bu cilt bize çok pis hesap sorucak sen beni korumadın ben de sana inat kırışırım işte diyecek a.s.

bu topici canlandıralımmmmm :))))
sevgilim hazır burda yokken bu 2 haftada kendimi bakıma almaya karar verdim
bundan sonra haftada 1 saç bakımımı yapıcam
manikürsüz de dolanmıyorum artık eskiden oje sürmeye üşenen ben artık gelsin frenchler gitsin tırnak süslerii :)
cildim çok bozuldu bu ara ona da limon suyu sürücem iyi geliceğini düşünüyorumm
yeni bir saç fırçası aldım kahküllerime şekil vermek için metalden baya iyi bişi düz saçlı olmasam baya işime yarardı
bu arada bugünden itibaren sporuma da başlıyorum yatmadan 50 mekik 100 yan bacak 50 de popo çalıştırıcam
gece yemek yemek artık yasak! meyve daha çok yicem!
bundan sonra gece 1den önce yatmak da yok sonra yatmak da yok
gece diş fırçalamak da acaip zor geliyor bu günlerde iyi salmışım yaa ama yok artık bundan böyle spor-bakım-süs tam gaz!
hadi kızlar katılın bana hep beraber coşalım:))

ben de bakımlı, süslü, kokoş bi kız olmak istiyorum yaa bana da yardım edinn

ben de bakımlı, süslü, kokoş bi kız olmak istiyorum yaa bana da yardım edinn

bunu yazıyosan zaten içinde bir kokoş yatıyorbayanssulusmile
belki yaşadığın yer,belki yaşadıkların,pskolojin,belki mesleğin..
bir sürü örnek bu duyguyu bastırmana sebep oldu
daha doğrusu kendine zaman ayırmaya fırsatın olmadı
ama silkelen ve kendine gel:smiley-cool:eminimki çok hoş bir hanımefendisin,önce beğendiğin uzuvlarını öne çıkart
mesela dudaklarınımı beğeniyosun?onları rujsuz,kalemsiz bırakma
yada ellerini..
manikürün ve ojen eksik olmasın..kilondanmı şikayetçisin?
koyu renkler tercih edip hareketli desenlerden kaçıcaksın
bol su içip içten başlıyacaksın güzelliğe..yediklerine dikkat ediceksin
kaşını-bıyığını ihmal etmiyeceksinaklinialirimsmileen önemlisi:lepi:
kıl tüy olaylarına dikkat ettikçe zaten kendini kokoş hissediceksin.
kaymak gibi olunca kim iyi hissetmezki:lepi:
saçına ve yüzüne maskeler yap fırsat buldukça..makyaj yaparkende aç sevdiğin bir müzik,sık bahar kokulu bir oda kokusu etrafa,giy en sevdiğin kıyafetleri..aynaya bakarken çok güzel olduğunu düşün
ve güzel bir kozmetik alış verişine çık kesen müsaitseaklinialirimsmile

Son düzenleme:
Tanrıca canım, banada bir el atıversene. :gitme:
Ne oldu bana bilmiyorum eskiden yani lise zamanı 17 yaslarındayken bile kendime daha cok bakıyormusum. Eskiden herkes begenirdi simdi insanlara hic farklı gelmiyorum mesela. Tırnaklarıma genelde oje sürerim ama cok üsendigim zamanlarda olmuyor degil yanii. Mesela suan biri uzun biri kısa.

Ben yüzümü begenmem soluk mu soluukk :S Bazen bir bakıyorum berrak ay parcası gibi genelde sarı ve solgun ama saclarımı uzatmayı beceremedim bir türlü kaynak var su sıralar gündemim de. :)

Bu arada yüzümün neden solgun, yesilimsi bir renk oldugunu arastırdım sanırım buldum bende demir eksikligi vardı buna baglıymıs .. Sinir oldumm.

tanrıçamm :1hug:
sürekli kozmetik alışverişi yapıom zaten de kullanan kimkafamçokkarıştı
gerçi artık biraz daha dikkat ediyorum, kaşlarımı belirginleştiriyorum, rimel kullanıyorum mutlaka, ve de allık kullanıyorum hafiften..bayanssulusmile zaten öyle fondötenmiş pudarıymış pek sevmem..
asıl derdim saçlarım galiba uzunlar filan ama güzel bi şekli yok beğenemiyorum, kestirsem mi diye bi türlü karar veremiyorum, çirkin olursa pişman olurum sonra mafoldumbenmafoldumben
cilt değil de saç maskesi sık yapmaya çalışıyorum zemuszemus
bi de benim belirli bi tarzım yok sanırım giyim konusunda..
insanlara bakıyorum kokoş kokoş giyiniyorlar, gayet de şık oluyorlar da bi ben beceremiyorum şu işi yavv kafamçokkarıştı

Bu arada yüzümün neden solgun, yesilimsi bir renk oldugunu arastırdım sanırım buldum bende demir eksikligi vardı buna baglıymıs .. Sinir oldumm.

solgunsan, bi enerji azlığı yorgunluk gibi şeyler hissediyorsan anemik olabilirsin, bi doktora görün kan tahlili yaptır.. sonuca göre demir ilacı başlarsın yerimseniben

solgunsan, bi enerji azlığı yorgunluk gibi şeyler hissediyorsan anemik olabilirsin, bi doktora görün kan tahlili yaptır.. sonuca göre demir ilacı başlarsın yerimseniben

Daha önce gitmistim degerlerim düsük cıktı ama verdigi ilacları günde 2 kere yemeklerden önce almam gerekiyordu tabii düzenim olmadıgından kullanamadım. Birde kilo aldırıyor geneli

Daha önce gitmistim degerlerim düsük cıktı ama verdigi ilacları günde 2 kere yemeklerden önce almam gerekiyordu tabii düzenim olmadıgından kullanamadım. Birde kilo aldırıyor geneli

günde tek doz kullanılanlardan var ondan al en az 6 ay kullanmak lazım düzenli, yoksa mazallah kalp yetersizliğine kadar gidebilir:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…