Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

selamm
bende cok bakımsızım.
bekarken cokk kokonaydımm
ama evlendim saldım çayıra durumundayım
bana gaz verin o eski günlerime geri döniyim.
bakımlı kadınlarıda takdir ediyorum.

selamm
bende cok bakımsızım.
bekarken cokk kokonaydımm
ama evlendim saldım çayıra durumundayım
bana gaz verin o eski günlerime geri döniyim.
bakımlı kadınlarıda takdir ediyorum.

aaah ah! o gaza benimde çok ihtiyacım var ya.2-3 gün yapsam sonra 1 ay salıyorum. Bi türlü düzene sokamadım bunu. Eşim bile bazen şikayet ediyo:çok üzgünüm: ne kötü dimi?alsanaalsanasmile

aaah ah! o gaza benimde çok ihtiyacım var ya.2-3 gün yapsam sonra 1 ay salıyorum. Bi türlü düzene sokamadım bunu. Eşim bile bazen şikayet ediyo:çok üzgünüm: ne kötü dimi?alsanaalsanasmile

Bana da bazen oluyor. Hormonlardan mı ki:çok üzgünüm:?

cocugun varmı bilmiyorum ama benimki kızımdan dolayı kendime vakit ayıramamaktan kaynaklanıyor
inan bazen gün boyu yemek yiyemiyorum.
eşim eve gelmeye yakın bi giyiniyim süsleneyim diyom o an kızım ya kaka yapar ,ya bişiler döker saçarrr.vallaa kendimi unuttum artık:)
şaftım kaymış durumda karşılarım kocamımirmirmirmir
burda yazılanları fırsat oldukca okuyacam.inşallah gaza gelirrim:)

doc yanlış anlamazsan bi şey sorabilir miyim bu avatarındaki sen misin:1rolleyes:

yok canım,Olmamasına rağmen böyleyim düşün.İnşallah olunca tersine döner herşeyde şöyle herdaim şıkır şıkır olurum:1rolleyes:

yok canım,Olmamasına rağmen böyleyim düşün.İnşallah olunca tersine döner herşeyde şöyle herdaim şıkır şıkır olurum:1rolleyes:

aa sende tam üşengecsin ozamansırnaşık şey
çalışıyorsun sanırım
aslında calışan bayanlar ev hanımlarına göre daha bakımlı oluyorlar
sen sanırım sevmiyorsun pek süs püs işlerini:))

aa geçiriyor mu izleri gerçekten? öyleyse deneyeyim bende

Geçiyor, ama terleyince, sıcak ortamda durunca gene geri geliyor =(

Roacuten kullandıktan sonra bir süre kimyasal peeling yaptırdım, ama gene de oldukça engebeli kaldı arazi (yüzüm beyaz ve geniş olduğundan ay krateri gibi oldu iyice). Son çare ameliyat dediler, hani İzel yüzünü kazıtmıştı ya ondan işte, onu da şimdilik hiç düşünmüyorum. Clinique fondöten aldım, oldukça ince ve doğal duruyor, kalitesi olsun dedim ama hiçbir fondöten kapatamaz beni.

Yüzdeki sivilce izleri için bir şeyler bilen varsa kızlar yazsın lütfen, böyle izlerim varken ne bakımı yapsam hoş durmuyor.CADIARZU

Bu akşam, duş aldım, sirkeli soğuk suyla saçlarımı duruladım, vücuduma bebek yağı sürdüm, ayaklarımı gül suyuyla ovaladım, bıyık kaş yoldum biraz.:lepi:

Bugün 1,5 lt su, 1 bardak yeşilçay içtim, şimdi bir tane daha bitki çayı içmem lazım, lavaboya girdikçe esneme hareketleri, çök kalk yapıyorum, size de tavsiye ederim, insanı dinçleştiriyor, ofise gülümseyerek dikleşerek giriyorsunuz.:dance:

düzenli olarak bır banyo yada dus.dıs temızlıgı.el ve ayak tırnak bakımı.2 ayda bır sac kesımı.tuylerden arınma.vb...bayanssulusmile

kızlaar bu ara kimse bi şey yazmıyor,hepiniz saldınız mı yoksa kendinizi!lmaz:
bahar geliyor kızlaaar bakımlara devamzemuszemus

ben bu ara sabahları fırsat buldukça suyun içine bir tatlı kaşığı sirke katıp içiyorum..vücudun içten temizlenmesi için faydalıymış...bunu her gün yaparsam süper olucak..

onun dışında rutin şeylere devam...
ee hadi siz yapmıyor musunuz hiçbir şey

evet canım çalışıyorum,işe giderken yaparım hergün makyajımı mutlaka.Süsüpüsü aksine çok severim,ama sadece almayıkaydirigubbakcemile3 alır alır koyarım bi kenara. Neredeyse bir çekmece takı ve tokam var,bi okadarda makyaj malzemem var. Ama dediğin gibi acayip üşeniyorum.ışe gitmediğim günler salkımsaçak geziyorum evde. Tabi arada kocişim için yapıyom bişeyler ama onu saymazsak çoookkk üşengecim çokklava:

arkadaşlar ben daha 24 yasında olmam rağmen ve evli olmamama rağmen salmısdım kendimi iş yerinde bile deneme sürecim sonunda raporu okumamla kendime geldim kişisel bakım 1 vermişlerdi şimdi artık yediklerime dikkat ediyorıum takı toka gibi seylere özellikle buaralar rengarenk kıyafete göre tac takıntım olusdu onlara zaman harcıyorum ya fönlüyorum sacımı uyada sarıp dfalgalandırıyorum

ben gecen gun kendı sac bakımmımı yaptım saclarım her zamankı gıbı 2 kat gur gozuktu onuda her 2-3 gunde bı yapmak lazımkı saclarım gor gozuksun usenmesem ahh
kendıme kese yaptım sora parfumu surdum ohh dunya varmıs dedım hafıftende bı ruj esım farkettı emen ne guzel olmussun dedı
yuzumede kafamdan uydurma peelıng yaptım guzel oldum
2 gunde bı yapmalıyım en onemlısı spor yapmalıyım
spor
ama gebeyım ne yapıcamkı off
bı dogurayım ınsallah alıcam spor alıetını paso gunde 30 dk bınıcem ınsallah
bebe uyurken bende spor yapıcam

kizlar ben cok erken anne oldum ve bütün günüm evde geciyor yasim23 yasadiklarim roman misali ama bu bakimlilik konusu insanin ruh haliyle ilgili kesin yani ben devamli depresyona girdigim icin evdeyim bi ara niyetlendim sac bakimimi yaptim ama bi tek o var yaptigim temizligi zaten yapiyoruz evim devamli temizlik istiyo bir yas arayla iki tane hiperaktif oglusum var annemler yok burda gezmeye alisverise cikamiyorum yanliz kaldigimi daha cok hissediyorum keske diyorum bir tane akrabam bari burda olsaydi sizinde icinii kararttim ama gercekler bunlar yazin memleketten dönelim ilk isim is aramak olcak sosyal olmak temeli galiba evde kala kala insan psikopata bagliyo ben 15 yasindan beri hala evdeyim devaqmli temizlik ama yavas yavas toparliycam gaza getirin beni öptüm hepinizi

kizlar benim yüzüm cok solgun millet hastamisin diyo canlandiric i bi maske tarifi varmi

kizlar benim yüzüm cok solgun millet hastamisin diyo canlandiric i bi maske tarifi varmi

maske hiç bilmiyorum ama allık kullanabilrisin çok güzel renk verir yüze, bi de kansızlıktan olabilir bi kan testi yaptırıp sonuca göre vitamin-mineral desteği alabilirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…