Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

sanirim kis gelince herkes bakima ara verdi?

kizlar uzerinizdeki olu topragini atin ve de kendinize gelin.

ben bu aralar cok bakiyoum kendime (masallah diyeyim)

pilatese basladim ve harika hissediyorumm..

bu aralar yüzümü bile dogru düzgün temizlemiyorum. eskiden kokos derlerdi simdi eskisi gibi takı bile takmıyorum

bende son zamanlarda kendime özen gösteremiyorum.Ama gene de alışık olduğum bir bakım düzenim var onu pek aksatmamaya çalışıyorum.Cildim kuru olduğu için her gün krem kullanmak zorunda hissediyorum.ilk seba medin kremleriyle başlamıştım.Bir senedir de nuxenin ürünlerine geçiş yaptım.Nuxe Creme Nirvanesque cildim için kullanıyorum ince çizgilerin oluşmasına engel oluyor.Göz altı içinde dermalogica kullanıyorum.Peeling olarak gene nuxenin ürününü kullanıyorum ama çok fazla işe yaramıyormuş gibi gelıyor peelingi çünkü burnumda oluşan siyah noktalar biraz doku içinde insanlarda farklı farklı oluyor tabi bazılarında yüzeyde oluyor ve kolayca temizlenebiliyor.Bazen niveanın bantlarını kullanıyorum onlar daha etkili oluyor. Fazla makyaj yapmıyorum yaptığım zamanlarda ise temizlemek için gene nuxenin temizleme köpüğünü kullanıyorum.Selülit için hiçbişey yapmadım şimdiye kadar ama artık önlem almam gerektiğinin farkındayım çünkü yediğim çikolatalar kendini göstermeye başladı.mafoldumben bir çözüm bulmam gerekli

genelde bakımımı aksatmayan biri olarak yinede tüm sayfaları okudum...birazdan kalkıp kendimeuzun süredir yapmayı planladığım yumurta sarısı+z.yağ karışımı yapıcam..ayyy bide su içsem :içelim:

kizlar benim son zamanlarda tek yaptigim;
yuzumu temizlemek, ardindan peeling; nemlendirici ve goz cevresi surmek.
bir de banodan cikinca vucuduma losyon ya da bebe yagi suruyorum, o kadar.

ama egzersiz yapiyorum 1 aydir.

Sizi üşengeçler siziiiiiiii boshayallersmile

Kızlar ben diş beyazlatıcı ürün arıyorum, tavsiye verebilecek olan var mı ?

kızlarrr şu kipadan aldığınız
sabunlardan yağlı cilde hangi sabun iyi geliyor
alacam hemen gaza geldim..

Canım üzerinde yazar zaten,
Biberiyeli olan var
Kayısılı olan var sanırım yağlı cilt için.

walla zamanında kayısı yağı kullandım süperdi
eminim kayısı sabunuda güseldir saol Aprilcım
zemuszemus

ya kış geldi herkes bakımı bıraktı galiba ben de dahil
yarın bakıma başlıyorum yine yaa olmıcak böyle sonra yaza 1 ay kala tutuşuyorum
sağlıklı ve güzel olmak için rutine bağlamak gerekli
özellikle spor ve bakımla her kadın mükemmel olabilir.
şimdiiii önceliklee vücudumdaki bazı yerlere toplanmış fazlalıklara gıcık oluyorum onları yok edicem!
bi de yüzümdeki sivilcelerden ve pürüzlerden kurtulmak istiyorum artık!

bunun için her gün egzersiz ve düzenli cilt bakımı yapıcam.

hadi kızlar üşenmek yooooook :)

ben önceden bakıyordum kendime ama hamile kalınca herseyden üsenir oldum.

çok hoşuma gitti bu konu benim ben tembelim öle makyaj malzemesi dolu evde eşim karışmaz saolsun her ay ev gezmelerinde kataloglardan beğenir alırım arkadaşlardan ama öle şunum eksik gideyim çarşıya alayım demem makyaj malzemesini
bir günüme gelince koca gider kızımı yollarım kreşe pc başında tw açık salınır dururum 2. hamilelikte eklenince dahada saldım bunu kocamda diyo eşortmanla geziniyon hep evde diye alışmışım evde eşortmanla dolanmaya zaten biyere gitmiyom evde ne olacak güzel kıyafetlerimi batırmayayım gezmeliklerimi giymeyeyim diye yazılanları okudumda hayatımda düzen yok benim ne zaman canım sıkılırsa pc den o zaman evi toparlıyom yemek koyuyom gene tw başına koşuyom hayattan vaz geçmişim resmen aaa utandım kendimden resmen ya acayip bunalım takılan bi insanımdır mutsuzsam hayatta kılımı kıpırdatmam annem hep kızar bana kadın benim aksine temizlik kıyafetini giyer sabah her tarafı parlatır sonra yemek yapar üstünü deiştirir makyaj yapmaz ama kremler kendini parfüm sıkar öle oturur pc ye teknoloji bağımlısı olmuşum toparlanıp buraya ne yaptığımı yazarım kızlar hergün inşallah daha düzelir hayatımız

Son düzenleme:
kizlar son zamanlarda ben iyiyim bakim konusunda;

haftanin 5 gunu calisiyor olmama ragmen,haftada 4-5 gun spor yapiyorum.
2 aydir pilates yapiyorum.

hergun yesil cay iciyorum.
bir de sebze, protein, et, balik bunlari dengeli tuketmeye calisiyorum;

saclarimi dip boyasi gelir gelmez gider boyatirim;
gunluk mutlaka yuzumu temizler nemlendiririm;

kas, biyik kil tuy birakmam vucudumda.

banyoda turlu dus jelleriyle yikanir masaj yaparim selulitli bolgelerime.

iste bu kadar..

ayy boyle yazinca gurur duydum kendimle..bayanssulusmile

süpersin peppermint! :)

Kızlar ben saç bakımını çok boşladım...Bu haftasonu kestireceğim biraz. Bir maske yapmak istiyorum bugün.

Bagno Di Roma'nın selülit sabununu her banyoda kullanıyorum, çok memnunum, sıkılaşma başladı sanırım.
Çıkınca da kremle masaj yapıyorum.

Cilt bakımı için de bir peeling'e ihtiyacım vardı, dolabı yerleştirirken, bi köşeye attığım T.Body Shop çay ağacı özlü peelingi buldum. Burnumda çenemde kullandım, iyi oldu, hehe yeni peeling masrafından da kurtulmuş oldum
:lepi:

sagol canimm..

ben saclarimi boyattiktan sonra tek kullanimlik maskelerden aliyorum,
cok iyi oluyor.

tavsiye ederim.

ben de bugün pilates yapıcam birazdan da saçıma yağları karıştırıp sürücem :)
bi de yüzüme maske yaparım ohh miss
kızlar olmaz böyle miskinlik ya kış geldi diye saldık tabi çoğumuzz
hadi bu topic hep canlı durcak

ben her sabah 7 de kalkıp 8 e kadsar spor yapıcam dıyorum
sora sac ve cılt maskelerımı surucem ve dus alıp kokularımı surucem dıyorum ama gel gorkı uygulayamıyorum barı 2 gunde bır yapsam
offf
cok tembelım ne zaman atıcam bu tembellıgı ustumden
bakım ve gıyım ınsanı okadar degsıtıyorkı tırtılken kelebek oluverıyorsun ama onu yapacak şevk gelse
ne oneırsınız bana
bu rarada 3 aylık gebeyım cok spor yapamam ama ben yapmak ıstıyorum
havalar soguk yuruyus yapamam

merhaba kızlar, çok yoğun bi iş temposuna sahiptim bir ay öncesine kadar fakat bu bi aydır işsizim. çok salmıştım kendimi işteyken şimdi birazcık toparlanmak istiyorum. 2 aya kadar en geç iş bulurum diyorum. bi 5 kilo kadar almışım, saçlarımı da ayda bir renk değiştirdiğim için çok yıprattım. iş için her sabah makyaj yapardım. fondoten, pudra, concealer, allık, far, rimel, ruj vs... hiç nefes almadı cildim sadece akşamları makyajımı temizleyip yattım başka da hiiç ellemedim. düzenli maniküre gidiyorum bi de lazere tüyler için. bunun dışında hiç bakım yapamıyorum. bana önerebiliceğiniz bişeyler var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…