Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

saçlarımın ucu tel tel duruyo bi öneriniz var mı?
kırık yok kuaförede gitmek istemiyorum çok kesiyo fakat ben uzatmak istiyorum -tatlicadiarzu-

ayy benim bugün banyo günüm banyo günlerimde ucubelere benziyorum yaaaa mafoldumben banyodan sonra ki ilk gün çok nonişim ama bakımlıyım yani opuyorumnanaktan

bgn çok gzl ciciler aldım o da bakıma girer heralde =) ayrıca alışwerişte de baya kalori harcamışımdr inş (kendimi kandırıorum ewt ) yrn da makyaj malzemeleri alıcam bitti bi kısmı da :)

doc'cum sen yüzüne ne maskesi yapıyosun hayatım 2 günde bile farkediliyo diye yazmışsında ne yapıyosun ki yüzüne,cilt tipin ne yaptığın maske ne işe yarıyo yazsana lütfen:

Mrb kizlar,

cilek ben dun gece banyodan sonra sacimi tarayip kendi kendine biraz kurumasini bekledikten sonra nemli iken susam yagi surdum birazcik uc kisimlarina sonra orup yattim ... bilmiyorum dogru mu bu kizlar bitlenmem ins

ama diplerine degil tabi diplerine banyodan once masajla yapiyorum, sonra yikiyorum iyice..

kızlar avonun bitkisel ürünlerinde satılan,sıcak uygulanan saç bakım yağı var.bu ürünün methini çok duydum.saçı kısa zamanda uzatıyor diye.acaba alıp kullananlar var mı?
nasıl kullanılıyor bilginiz var mı?

peki sonuç nasıl ?
saç uçların iyileşti mi CADIARZU

şimdi efendim eyvallah herkes evli barklı. öyle salmalar oluyo kendini ütü bulaşık çamaşır vs. saygım sonsuz. da bana ne demeli daha 18 yaşında saldım kendimi anlayan beri gelsin yauu...

Yüzüme rosensenin gül suyunu sürüyorum ondan önce avonun bi jeli var mikro tanecikli onu kullanıyorum ama yüzümü çok kurutuyo ve sanki gözeneklerim açıldı ama hangisinden olduğunu bilmiyorum böyle bi olay yaşayan var mı? Önerileriniz neler?

karabiberrr bende yıllardır gülsuyu kullanırım, çok ii gelio benim cildime.. kimyasal içeren toniklerden daha etkili oldu.. cilt tipim karma-yağlıya daha yatkın...

Benim de t gölgem yağlı diğer yerler kuruya yakın cnm ama nedense burnumun yan kısımları yanaklarıma doğru olan yerlerde gözeneklerde açılma oldu. Normalde nemlendirici kullanmam ben yüzüme krem sürmeyi pek sevmiyorum ama makyaj yaparken sürmeye başladım artık fondoten kullanmıyorum sadece göz altı kapatıcısı için krem sürüyorum belki o yaptı aynı zamanda sivilcelenme de oldu ki ben sivilce ne bilmezdim sadece regl dönemimde bir iki tane çıkardı şimdi git gide çoğalıyor. O kadar çok şey kullandım ki bu aralar yüzüme neyin yararlı olduğunu çözemedim. Gülsuyu benim cildimi biraz kuruttu sende de böyle birşey oldu mu?

gül suyu yağlı ciltleri tahriş ediyormuş ya da sivilcelenmeye sebep oluyormuş, okuduğum yorumlardan böyle bir genelleme yapabilirim

ben neutrogena-deep clean tonik kullanıyorum

avonun o jeli ergenlik zamanı iyi geliyor ben de kaç sene kullandım....18-19 yaşını geçtiysen bırak,bir işe yaramıyor daha da kötü yapıyor çünkü....rosense nin temizleyicisini ve gülsuyunu kullanıyorum memnunum ben açıkcası....

bakımı önce kendmiz içn yapmalıyız bz kendmize saygı duyarsak herkes duyar :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…