babanın evine git derse

ALLAH yardımcınız olsun.inşallah en kısa zamanda doğru yolu bulur eşleriniz.ailenize gidebileceğinizi onu terkedebileceğinize ihtimal vermiyorlardır diye düşünüyorum.biraz gözlerini korkutsanız nasıl olur acaba

babamızın evine çekip gideceğimize ihtimal vermiyorlar. bende ikidebir baba evine gidip geri gelmek istemiyorum. yani bi giderim gidiş o gidiş mahkemede alırız soluğu.. yani baba evine gitmeden, onu gideceğime inandırmam gerekki beni kaybetmekten korksun. aslında bunada bi çözüm lazım ama nee?

kardeşin abin yokmu evli onla konuşup onlara gitsen ailen bilmeden

bende ceker giderim yazdim basta ama ne yazik ki yapamamistim gerci ben trde olsam giderdim anlaminda dedim.burda basima geldi yapamadim gidemedim elimde 1 tane cocukla nereye gidebilirdim.ama eger ki trde olsaydim gercekten bir saniye durmam

seldacığım baba evine git diyen biri zaten her şeyi gözünün önüne almış demektir demek ki onu evde istemiyor yorumlarınız için teşekürler kızlar sizlerde olmasanız kimlerden akıl alacaz

nedemek babanın evine git demek ya.ben böyle birşeyi kabul etmiyorum.o ev onun olduğu kadar senindir yani kimse kimseye git deme lüksü yoktur.yani bana öyle birşey dese ben ona sen git derim.

aaaa sen nie gidiyomusn baabanın evine ayoll gitmek istiyosa kapının yolu belli haa yolu bilmiyosaaa öğretirsin pekala şemşettin yhaaa babnın evine gitmiş sen git

birincisi çocuklarımı babamın evinden getirmedim derim..gitmesi gereken biri varsa oda o olur.. ama baktımki olmuyo.. dediğiniz gibi oluyorsa tınlamam bile.. sepeti koluna herkez yoluna arkadaşım..ben bu hayatı birdaha yaşamıyacağım zorlamanın ve mutsuz bi hayat geçirmenin anlamı yok

yasa aylinn ablammm süperdii aynen öle gidicek biri varsa o gider ha gitmiyonmu yolu belli zaten hhukuk

Küçükken aslında bir prenses olduğumu kral babamın iyi yetişmem için bana kocaman bir oyun oynadığını çevremdeki herkesin oyuncu, her şeyin dekor olduğunu.. Sıradan bir insan gibi yetişirsem daha akıllı bir prenses olacağımı düşündükleri için bu saçma sapan şeyleri bana yaşattıklarını hayal ederdim. Değilmiş..
Kimse hala gelip beni sarayıma götürmedi! .

kelebek inşallah birgün seni de sarayına götüren birisi çıkar karşına herşey hayırlıysa olsun

kimin evinden kimi kovuyorsun cok istiyorsan kapi orda gidebilirsin derim:1closedeyes:

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

evlilik ne kadar da bi oyun gibi gözükse aslında canımızı belkide derin den acıtan tek şeydir.bana öyle bi sözde bulunsa eşim lale ablamın dediği sözlerde hem fikirim.kapı orda gidicek tek bi insan varsa oda sensin.çünük rahatsız olan sensin lütfen buyrun der kapıyı kapar arkasındanda bi bardak soğuk su içerdim.

benim eşim kazayla bile dese giderim.niye durumki otursun kirasını da versin herşey onun olsun.umurumda değil.babamın evine giderim ama demez aşkımm herhalde ..

Böyle bir şey başımıza geldiğinde kadınlık gururumuzdan alıp başımızı ağlaya ağlaya çıkarız yola saat kaç olursa olsun kaç çocuğumuz olursa olsun..
Ama olay böyle yürümüyor kızlar , öfkeyle adam öldüren insanlar var şu dünyada.
Eğer bu adamla yaşadığınız bir aşk varsa , iyi kötü anılarınız olmuşsa , onu hala derinden sevdiğinizi biliyor ama öfkenizden bunu kendinize itiraf edemiyorsanız sakın böyle birşey ypmayın. Flört eden liseli sevgililer değilsiniz artık , o kovsa da gitmeyin oturup sinirinizin geçmesini bekleyin , sonrasında zaten içinde fırtınalar kopan o adam sizin başınızın tacı olduğunu söyler söyleyecektir. Kimse için sevdiklerinizi terk etmeye değmez buna inanın.
İşin içinde sevgi varsa ve bu karşılıklıysa buna değer.
Ama artık sevgi anlamını yitirmişse bu sözler biranlık öfkeyle çıkan sözler olmaktan çoktan çıkmışsa zaten orada onunla kalmanın bir anlamı yoktur. Çünkü sevgide iki insan birbirini tamamlar , biri zaten gitmiş ise diğerinin bir anlam ifade etmeyeceği aşikardır.Hayatı anlamlı kılmaya devam etmek en doğru olandır.

Trajikomik bir olay geldi aklıma , çok yakın bi akrabamın başına bu tür bir olay gelmişti. Birbirlerini çok seven bir çift oldukları halde eşinin ailsi yüzünden tartışmışlar , kocası da öfkeyle seni babanın evine bırakıcam hazırlan demiş. Akrabam olan bayan da o öfkeyle iyi eşyamı topluycam biraz sonra gel götür demişti ( bir kızları vardı 4 yaşında bu olay yaşanırken ). Biraz sonra eşi gelmişti ama akrabam bayan diyor ki '' O anda düşündüm diyor , ben babamın evinden beyaz duvağımla yapayalnız herşeyimi geride bırakarak gelmiştim onun yanına şimdi ise bir kızım vardı ve ben beyaz duvaklı bir genç kız değildim artık. Eşim kapıyı çalınca durdum diyor, ''hadi hazr mısın gitmeye? '' diye sorduğunda ona gitmiyorum dedim o da '' niye? '' diye sordu bana ben de ben senin yanına gelirken tertemiz bir genç kızdım , yalnız olarak geldim şimdi ise ne gençliğim var ne de genç kızlığım ve ardımda asla bırakmayacağım bir yavrum var , bir şartla babamın evine dönerim beni nasıl buraya getirdiysen o halde götürüceksin bunu yapabiliyorsan ben hazırım gel beni götür.. :) demiş akrabam bayan kızlar eşi tabi öylece dumur vaziyette 5 dakika düşüncede kalmış sonra hadi içeri gir sakinleş ben gelicem birazdan yemeği ısıt demiş ve işinin başına dönmüş. Şimdi bunları anlattığında ikimizde gülüyoruz gülebiliyoruz çünkü tatlıya bağlanmış ve ders aldıkları güzel bir anı. Şimdi iki evlatları var Allah bağışlasın , sorunlarla başa çıkmayı öğrendiler zaman ve tecrübelerle , mutlular birbirlerini hala seviyorlar Allah daim etsin inşallah.

aynen bende senin dediğin gibi yaparım ondan sonra kendi düşünsün dursun yaptığı hatayıda anlamış olur böylece.:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…