babanın evine git derse

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
eşiniz kavga sırasında size yarın çocuklarıda al babanın evine git derse ne yaparsınız hadi kızlar yorum yapalımklava:klava:klava:klava:klava:

"Valla kaç yaşındayım, bu yaştan sonra babamlarla beraber oturacak değilim. Ben burada kalacağım. Beni görmek istemiyorsan. Bak kapı orada. Güle güle" derim..:1closedeyes:

Peki Yarin Değil Hemen şimdi Gidiyorum.ama Nereye Gideceğim Seni Ilgilendirmez Babamin Evine Mi Giderim Canim Nereye Isterse Oraya Giderim Der çeker Giderim Heralde Sinir Olsun Diye O Laftan Sonra Onu Dinleyip Baba Evine Döncek Halim Yok Onu Sinir Edip Kiskandirmak Için Elimden Geleni Ardima Koymam

dediği anda bütün eşyalarını ve onu kapıya koyarım. şimdi sen git ananın evine derim. kolaymı beni evden atmak. :):):):)

"Valla kaç yaşındayım, bu yaştan sonra babamlarla beraber oturacak değilim. Ben burada kalacağım. Beni görmek istemiyorsan. Bak kapı orada. Güle güle" derim..:1closedeyes:

ayynen katılıyorum lalişime...canım beniiimmm...annem der ki evlendin anlaşamadım çıkıp gidecek biri varsa kocadır...ve sakın tartışma sırasında da giderim felan deme...şunu her zaman bilsin gidecek biri varsa o dur...bence de budur...

hiçbişi olmuyo kızlar, ben kovuldum, çek git babanın evine bidaha gelme dedi.. beynimden kaynar sular döküldü, hemen kapıya koştum ayakkabımı bile giymedim gidiyordum kii, kapıda yakaladı, kucaklayıp eve getirdi. o gece beni gidecek diye odanın kapısını kilitledi..

ilk başlarda çok zoruma gitti, şimdi alıştım bende onu kovuyom.

Arkadaşım bana düşmez belki ama eşini kovmakla da iyi etmiyorsun bence.
Gerçekten aynı çatı altında yaşamak istemiyorsanız, oturup konuşmalı,mantıklı bir şeklide yolları ayırmalı.
Yüz göz olmak iyi bir şey değil ki..:sm_confused:

yapma arkadaşım yaa...çok tehlikeli...bunu bir oyun haline getirmeyin...sonra yalancı çoban hikayesine döner...bir durdurur iki durdurur üçüncüde hakkaten kapının önünde kalıverirsiniz...böyle şeyleri normalmiş gibi yaşamayın bence...

lale ve gülsemm, bunu normal olarak karşılamıyorum ve oyun haline getirdiğimide iddia etmiyorum. hiç yaşadınızmı böyle bi durumu??? kaç kere kovuldunuz evinizden??? herşey oturup konuşmayla halledilseydi, dilimde tüy bitti konuşa konuşa ama olmuyorr... her defasında gitmek istedim ama bırakmıyor... buda bende bıkkınlık yarattığı zaman kendi kendime karar veriyorum. bundan sonra ben üzüleceğime o üzülsün.. ben gideceğime o gitsin.... ben kovulacağıma o kovulsun... sizin oyun dediğiniz buysa; ben hergün evimde evcilik oynuyorum...

Ceker giderdim sanirim, ama babamin evine degil, avukatimin yanina bosanma dilekcesi vermeye Karisini evden atma cürretinde bulunan bir adam zaten kocam olamaz...

Yanlış anlamışsınız..:1no2:
Allah saklasın, yaşamadım. Allahım hiçkimseye de yaşatmasın inşallah..
Kendi adıma söylemek istediğim; Evet siz gideceğinize o gitsin. Bu konuda hemfikiriz. a.s
Ama eğer gitmişse de gerçekten pişman olduğuna inanmadan barışılmamalı derim. Ee bu durum defalarca tekrarlandığına göre ortada bir pişmanlık yok.:sm_confused: Sizin de söylediğiniz gibi bıkkınlık var.
Yine yanlış anlaşılmasın; boşanın demiyorum. Ama eğer konuşmakla çözüm olmuyorsa başka yöntemleri denemelisiniz. İnanın sadece evliliğiniz mutlu sürsün diye yazdım bunları. Kötü bir niyetim yoktu. benneyaptımki

herkesin evi derdi başkadır bunu bilirim...kapalı kapıların ardında olanı biteni de kimseler bilemez...sizin sorununuzu da ben bilemem...ben sadece fikrimi söyledim...oturup konuşmak ille de barışmayı düzeltmeyi sağlamaz gerekirse doğrusu buysa ayrılmayı sağlar...bukadar çok gitmek lafı geçiyorsa doğru düzgün de gidilebilir...ben böyle bişeyi henüz yaşamadım 3 aylık evliyim daha...Allah da yaşatmasın...bunu 1 kere duymayı kabul ederim 2.sinde emin olsun alır karşıma madem bu kadar gitmemi istiyorsun peki der çıkar giderim ve dönmem de...ya da bir daha ne olursa olsun tartışma konusu bu sözleri etmeyelim oturup evimizde çözelim derim...birbirine sen git ben giderim diye bağırmaktan daha iyidir sanırım...bence tabii...

bende çeker giderim dönmemek üzere çok istiyorsa kalsın tek başına............

Selda kim sana ne kadar anlıyorum tüh vah canım desede kimse senin ahlini bilemez..
Derler ya davulun sesi uzaktan hoş gelir..
neler yaşanıyor o kapalı kapılar arkasında o yürekte neler büyüyor...
ne acılar çekiyor insanlar , sadece kuru bir anlıyorm yetmiyor..
bakma özellikle biz kadınlar konuştukça rahataladığımızı düşünerek anlatırız..
amaç birilerini bizi anlaması değil çünki bilirizki yaşadığımızı biz tek başımıza yaşarız..
sadece içini boşaltmak derler ya biraz o ve bu şekilde deşarj olmak içindir...
Allah yardımcın olsun. kendin için birşeyelr yap ve daha fazla bunları yaşama...

valla ben ona diyorum babanın evine gitsırnaşık şey ama yüssüz gitmiolaelaelaelaelae

ya eltime her seferinde eşi git diyor ama yazık kızcağız katlanıyor gitmıyor nereye gitsin ne yapsın okadar kolay değil bide 1 kızı var onu düşünerek galiba.5yıllık evli ama işte!...

lalecim gülsem, yanlış anlaşılma yok canlarım. burda çitlembiğin dediği gibi anlattıkça rahatlıyoruz. çünkü herşeyi herkese anlatamıyorsun.. ben 5 aylık evliyim 17 haziranda evlendim daha. düşünsenize kim daha evliliği yeni yeni tadarken bunları yaşamak ister. allah kimsenin mutluluğunu bozmasın. ama düşünün mesela en zararsız hayvanların bile üstüne giderseniz en tehlikeli olabilir. 5 aylık evliyim ve konuşmakla olmuyor. o zaman başka çareleri denemk zorunda kalıyorsunuz. hangimiz isterki daha 5 aylık evliyken baba ocağına dönmeyi ama bizi buna mecbur ediyorlar. allah hepimizin eşine merhamet vicdan ve anlayış versin..

Duana kocaman bir Amin demek istiyorum.
Çok yeni evliymişsin, hiç kıyamadım sana..:teselli:
İnşallah herşey yoluna girer de senin de mutlu anılarını okuruz burada.yerimseniben
Allahım herkese akıl,fikir versin inşallah...
Sevgiler... Mutluluklar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…