BABAMLA BERABER ANNEMİ ALDATTIK.

chatgpt zorunlu hale geitirlsin

Kesinlikle dediğiniz gibi konuştum. Burda onları yazmadım.. benim bşr erkeğe ihtiyacım olmadığını, bnm sadece çocuklarımın iyi olduğunu görmeye ihtiyacım olduğunu. Maddi olarakda kimseye muhtaç değilim annem defim… sen bnm neler yapabileceğimi biliyorsun değil mi oğlum dedim.. evet anne dedi.bak benimde babam yoktu annem ama yanlışa düşmedim,,,kocamda gitti ayaklarımın üstünde durdum ve size bakabiliyorum güzel yavrum dedim,,,üstelik anneciğim bn unuttum dalgasını geçiyorum bitti gitti dedim…

Az buçuk bir tahminim vardı okuyunca doğru çıktı. Üzücü

Üzüldüm bende. Nice’ın konularına denk geliyorum bazen zaten oğluyla sınavı büyük kadının. Bir de bunu öğrenmesi çok üzücü olmuştur.. Allah hiçbir evlada böyle bir travma yaşatmasın inşallah

Çok zor bir durum adınıza üzüldüm umarım biran önce kavuşursun. Velayet babada mıydı

Oha be, yapay zeka budur işte

Sorunlu ayrılmış bir anne baba çocuğu olarak anne baba yükü taşımanın ne kadar ağır olduğunu bilirim. Olan hep çocuklara oluyor zaten. Herkes anne baba olmamalı.

Rica ediyorum bu yaşa gelmiş ama kendi hayatı için doğru seçimler yapamayan oğlunuzun sözlerini ciddiye alıp kendinize hayatı eziyete çevrimeyin
Ben sadece paylaşmak istedim,,, tabikiiiiii aslaaaaa…ve benim çocuğumu bu duruma düşüren bir şer…..iz için mi…

Kız arkadaşının dalıp gitmesi ve ağlamasına değinilmiş,okuyunca olay kız arkadaşına ait gibi anladım ben.Çocukken,spor salonuna gittiğimde demek yerine niye gidiyordum ben diye söylesin ki? Konu sahibi oğlunun spora gidip gitmediğini bilir herhalde.Bilemedim bana son cümleler kız arkadaşın hikayesi hissini verdi. Sanki çocuk anne babasını yanında isteyince,kızda duygular şelale olup akmış ve geçmişi hatırlayıp anlatmış gibi.
Ben sonuna çok takıldım

Sorunlu ayrılmış bir anne baba çocuğu olarak anne baba yükü taşımanın ne kadar ağır olduğunu bilirim. Olan hep çocuklara oluyor zaten. Herkes anne baba olmamalı.

Katılıyorum Ceren. Bazen anlatıyorum anneme ya da babama “böyle böyle olmuştu” diye hatırlamıyorlar bile. Halbuki onların hatırlamadıkları kavgalar benim hala travmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…