Babamin sifa bulmasi icin 70.000 ya safi

500 tane de ben okurum inşAlh..Allım sağlık sıhhat versin.Ben de canım babamı kanserden kaybettim.Öyle ağır bir imtihan ki🥹🥹Onu o kadar özlüyorum ki..Daha dokuz ay oldu.Çıkar mı gelir mi diyoruz yok gitti.Allahım sen sağlık ver iman ver.Babacığınıza doya doya sarılın dualarım sizinle.

500 tane de ben okurum inşAlh..Allım sağlık sıhhat versin.Ben de canım babamı kanserden kaybettim.Öyle ağır bir imtihan ki🥹🥹Onu o kadar özlüyorum ki..Daha dokuz ay oldu.Çıkar mı gelir mi diyoruz yok gitti.Allahım sen sağlık ver iman ver.Babacığınıza doya doya sarılın dualarım sizinle.
Saolun Allah razi olsun . Babaniza da Allah rahmet eylesin😔 sizlere sabir dilerim.

cok zor gercekten hastalik.
Saglik en buyuk nimet

Kac gundur babami akciger kanseri , belirtisi kusma biliyoruz.
Malesef iletisim hatasi , ve eksik tedavi sonrasi boyle olmus.
insallah babam yogun bakimda hizli toparlanir ve sifasini bulur.
Allah tum hastalara da sifa versin💕

Kizla babam hastanede yatiyor. Dr. Akciger kanseri diyor. Yediginin cogunu da kusuyor. Sifa bulmasi icin 70.000 ya safi okumama yardim eder misiniz?
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻
Lütfen eşek sütünü araştırın,ben babama icirmistim kötü hücreler gerilemisti..
Fakat huylu biriydi soylemeden keci sutu diye kandırıp icirdim,kim soylediyse esek sutu iciyorsun dedi diye birakti ve hucreler geri bedenini sardi..
Yaşamış biri olarak,arastirin lütfen..
Rabbim sifasini versin,baba çok baska..Cok üzüldüm 😞😞

Kizla babam hastanede yatiyor. Dr. Akciger kanseri diyor. Yediginin cogunu da kusuyor. Sifa bulmasi icin 70.000 ya safi okumama yardim eder misiniz?
Geçmiş olsun Allah şafi isminle.şifa versin insallah 500 tane okurum belli bi süresi varmı peki okuduğum zaman okudum.derim sizde o şekilde kabul.edersiniz olurmu bu konuları önemsiyorum günaha girmek istemem

X