Babam

Erkek kardesin tam babasinin oglu insallah evlenmez yazik evlenecgi kiza oda ayni seyleri yapacak belli. Sen bosattin atan o senin diyen herkes serefsiz kusura bakma ama oyle. Annen bosansin annanenle falan ysasin ki bu adam daha onun yanina gelemesin. Kiz kardesinde neyin yufka yurekliligini yapiyor geberip gitse uzulmeye degmeyecek birisi kusura bakmayin tekrar

Ay sinirlerim bozuldu.Insan ailesini secemiyor maalesef.insallah yuvanda mutlu olursun.Sen kendi ailene saril yuvana bak.Abin de cok merakliysa kendi evine gotursun.Bunlar da dusunce bozuklugu var.yoksa bu yapilan seyleri kim mantikli gorebilir ki.Allah islah etsin.

Erkek kardesin tam babasinin oglu insallah evlenmez yazik evlenecgi kiza oda ayni seyleri yapacak belli. Sen bosattin atan o senin diyen herkes serefsiz kusura bakma ama oyle. Annen bosansin annanenle falan ysasin ki bu adam daha onun yanina gelemesin. Kiz kardesinde neyin yufka yurekliligini yapiyor geberip gitse uzulmeye degmeyecek birisi kusura bakmayin tekrar
Bana evlenip gideceksin bu kadın napacak dıyor.Ama sankı hıc gelmıycem. Yok erkek kardesım karısının agzına bakıyor. Zaten karısı da onun gıbı dusunuyor.akrabalarım nette babamla kadının fotosunu begenıyor. Hıcbırıyle muattap olmak ıstemıyorum. Moralimi bozuyor hepsı. Annemı de kurtarcam burdan. Annem 4 sene sonra emeklı olacak. Dedemden mıras ve maas kalacak

Ay sinirlerim bozuldu.Insan ailesini secemiyor maalesef.insallah yuvanda mutlu olursun.Sen kendi ailene saril yuvana bak.Abin de cok merakliysa kendi evine gotursun.Bunlar da dusunce bozuklugu var.yoksa bu yapilan seyleri kim mantikli gorebilir ki.Allah islah etsin.
Bana sen evlencen bu kadın napacak dıyorlar. Kadın zaten emeklı olacak 4 sene sonra. E dedemın maası kalacak. Mıras kalacak. Annem ortada kalmayacak. Babam bu evdeyken hergun ıcerdi. Eve bakmaz paso ıcerdi. Küfür hakaret.bidaha desinler cok seviyorsanız sız alın siz bakın dıycem. Balayı dönusu mahkeme acacagım. Sırf adımı Babam koydu dıye degıstırcem. Zaten adımı da sevmıyorum

Herkesin dediğini ne yapacaksın sen

Ayrılsın annen

Ayrılmayıp ne yapacak diğer kadın iki çocuğa hamileymiş

Ahlajsızkar.

Ayrılsın huzurla hayatını yaşasın annen

Herkesin dediğini ne yapacaksın sen

Ayrılsın annen

Ayrılmayıp ne yapacak diğer kadın iki çocuğa hamileymiş

Ahlajsızkar.

Ayrılsın huzurla hayatını yaşasın annen
İşte bosandılar. Şuan ara karar verildi. Hakım haftaya gelın ımza atın dedı. Imza atınca resmiyete bosanacaklar. Akrabalar üzüldü bosanmalarına. Degısık hepsı. Herkes dıyor. Bende neler cektım ama sabrediyorum dıyor. Insanlar cok tuhaf

İşte bosandılar. Şuan ara karar verildi. Hakım haftaya gelın ımza atın dedı. Imza atınca resmiyete bosanacaklar. Akrabalar üzüldü bosanmalarına. Degısık hepsı. Herkes dıyor. Bende neler cektım ama sabrediyorum dıyor. Insanlar cok tuhaf
İyi onlar sabretsin

Annen neden bu saygısızlığı çekecekmiş

O akrabaların hepsini silmeli bence

İyi onlar sabretsin

Annen neden bu saygısızlığı çekecekmiş

O akrabaların hepsini silmeli bence
Annem hıcbırını sevmiyor. Ama kız kardesım kanka hepsiyle. Ben uzak duruyorum. Birkez gözümle gördüm. İki kuzenım bızım hakkımızda mesajda dedıkodu yapmışlar. Bir kuzenim iki kez wpda durumda laf soktu falan. Böyle bir sülalem var

Kesinlikle öyle. Babam mutlumusun diyor anneme. İyi mi böyle diyor. Gerçi gene karımın imam nikahı var diyor. Babam kendi kendine etti. Erkek kardesım basına kalmasından korkuyor. Bu yüzden ayrılmasınlar ıstıyor. Bende kadın rahat etsın ıstıyorum
Ama çok yanlis bir düşünce bu. Baban her türlü kendine bakar yani neden başına kalsın ki. Annesine neler yapiyor olmaz öyle erkek kardesin hatalı davranıyor iyilik yapmiyor

Ama çok yanlis bir düşünce bu. Baban her türlü kendine bakar yani neden başına kalsın ki. Annesine neler yapiyor olmaz öyle erkek kardesin hatalı davranıyor iyilik yapmiyor
Annem emeklı olacak ve anneme ev kalacak. Anneme diyor ki 5bın maasta olsa basında erkek olmadan olmaz.Karısı ve kardeşim böyle diyor. Gerçekten aşırı geri kafalılar. Kardeşim diyorkı Babam 2 3 seneye döner gelır. Degısıkler hepsi. Bırdaha desin diyecegim ki senin karın böyle bırsey yapsın sende bekle 2 3 sene gelmesıni dıycem. Delirir tabı öyle deyınce

Annem emeklı olacak ve anneme ev kalacak. Anneme diyor ki 5bın maasta olsa basında erkek olmadan olmaz.Karısı ve kardeşim böyle diyor. Gerçekten aşırı geri kafalılar. Kardeşim diyorkı Babam 2 3 seneye döner gelır. Degısıkler hepsi. Bırdaha desin diyecegim ki senin karın böyle bırsey yapsın sende bekle 2 3 sene gelmesıni dıycem. Delirir tabı öyle deyınce
Ne kadar saçma laflar bunlar hadi kardeşin erkek zihniyeti de karısına noluyor boyle laflar edebiliyor hayret ettim aynısı başına gelse napar kendisi acaba afedersin de kocasının donuna kadar almaya kalkar. Boşver deme öyle sen yine de laf anlamazlar. Annen de artik hayatini yaşasın bence üzülmesin hic. Bir de gelip yemek yiyormuş ya tam delirme sebebi annene üzüldüm inan ki

Ne kadar saçma laflar bunlar hadi kardeşin erkek zihniyeti de karısına noluyor boyle laflar edebiliyor hayret ettim aynısı başına gelse napar kendisi acaba afedersin de kocasının donuna kadar almaya kalkar. Boşver deme öyle sen yine de laf anlamazlar. Annen de artik hayatini yaşasın bence üzülmesin hic. Bir de gelip yemek yiyormuş ya tam delirme sebebi annene üzüldüm inan ki
Evet yüzsüz ya. Geldi yedi. Aynı sofraya oturmadı odadan cıkmadık.kız kardeşim git hadı dedi gıdıyorum dedi gıttı. Yıllarca ayrı yatakta yattılar. Aldatma sebebı buymuş. Bana karışık yapmadı dıyor. Babam alkolik bana göre cunku hergun sarhos gelirdi. Ev ufak. Yatak odasında ben ve kız kardesım yatıyoruz. Anneme hep kötü davranırsın hakaret kufur hersey vardı. E bu kadın nasıl aynı yataga gırsın bunla

X