Babam.....

Bu aile okutur seni inşallah olmadı polislik kpss ne bileyim burs herşeyi zorla mutlaka bir işin olmalı onların eline bakmak yada mesleksiz evlenip bu eve dönmek yada donemedigin için baban gibi bir adama mahkum olmak bitirir asıl lütfen sadece mesleğe odaklan
Babam beni okutuyor yani bazen sinirlenip beni dövüyor asagiliyor ama annem kadar kötü davranmiyor

Annen işi yok babana mahkum kalmis parası yok sinirini kimden çıkaracak yanında kim var çocukları baba mutsuz para yetmiyor zaten karakter ortada kimi dövecek çocukları .Ya lütfen artık bu ülkedeki her aile denetlensin cocuklarla pedagoglar eşliğinde konuşulsun gerekirse bu çocuklar ailerden alınıp güvenli yerlerde dayak yemeden kimsenin aptal hayatının bedelini ödemek zorunda olmasınlar.Millet internet derdine düşeceğine görsün nasıl anne babalar var ne eziyetler yapıyorlar çocuklarına.Nasil düzelecek bu işler bence Kafesten internetten önce sorunun ana kaynağı bu

Annen işi yok babana mahkum kalmis parası yok sinirini kimden çıkaracak yanında kim var çocukları baba mutsuz para yetmiyor zaten karakter ortada kimi dövecek çocukları .Ya lütfen artık bu ülkedeki her aile denetlensin cocuklarla pedagoglar eşliğinde konuşulsun gerekirse bu çocuklar ailerden alınıp güvenli yerlerde dayak yemeden kimsenin aptal hayatının bedelini ödemek zorunda olmasınlar.Millet internet derdine düşeceğine görsün nasıl anne babalar var ne eziyetler yapıyorlar çocuklarına.Nasil düzelecek bu işler bence Kafesten internetten önce sorunun ana kaynağı bu
Keşke herkes bunu anlasa

Almanya'yı çok seviyorum sorunlu ailelere çocuk falan göstermiyorlar iyi yapıyorlar keşke örnek alsak bizim ulkemiz bu konuda kanun olarakda yetersiz ben böyle görüyorum bir sürü insan travma sahibi oluyor ve hiç iyi olmuyor zor birşey içinde olduğun seni en çok sevip kollamasi gereken insanların yaptığı fiziksel psikolojik siddeti atlatmak.

Almanya'yı çok seviyorum sorunlu ailelere çocuk falan göstermiyorlar iyi yapıyorlar keşke örnek alsak bizim ulkemiz bu konuda kanun olarakda yetersiz ben böyle görüyorum bir sürü insan travma sahibi oluyor ve hiç iyi olmuyor zor birşey içinde olduğun seni en çok sevip kollamasi gereken insanların yaptığı fiziksel psikolojik siddeti atlatmak.
Annemin bana küçükken olan şiddeti yüzünden anksiyetem var

Merhaba ablalarim ismimi vermek istemiyorum yaşım küçük söylemek istemiyorum çünkü söylesem siteden banlanacagim. Konu babam babami hornet isimli uygulamada kadınlar ve eşcinsel erkekler ile konuşurken gördüm ..babam evli 41 yasinda aklim almiyor yazismalari ilk gördüğümde şok oldum bayilacak gibi oldum yazismalari gördüğümde SS alicaktim ama telefonumun şarjı bitmisti ve sarj aleti yoktu o yüzden SS alamadim.. önceden tinder isimli uygulamada kadınlar ile konuşuyordu simdi hornet ayrica bu adam sırf tiktok indirdiğim için bana orospu damgası yapistiran dar eşofman giydigim için bana bağıran biri..evde 2 tane benden küçük erkek kardeşim var onlar ve annem bunu öğrense evde kıyamet kopar ablalarim lütfen bana yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum...
Annene söyle. Babanı araştırmayı da bırak. Ne b.k yerse yesin takip etme

Benzer çok konu okuduk,bu akılli telefonlar bastırılmış sapkın düşünceleri mi ortaya çıkarıyor bilemedim..Babanın sana karşı rahatsız edici bir eylemi yoksa hiç karışma, annen boşanacak mi sanki,sen kötü olursun..derslerine bak,kendine güzel bir gelecek hazırlamaya odaklan..

Birini duymuştum çok daha az bir sorunlu ailedeyken (onlar boşanıp başkaları ile evlilerdi sanırım) 16-17 yaşlarında kendi isteği ile yetiştirme yurduna gitmiş, sonra önlisansını okuyup atanmış.

X