babam içimdeki sevgisini tüketti

baya uzucu bi durum gercekten cok sasirdim okurken:1shok:bu kadarda olmamali ama ,,,oluyo iste....eviniz ayri olmasi cok iyi ,varsa bi sorun gecersiniz evinize kapatirsiniz kapinizi,ama esinizle oldumu daha kotu bence cunku o insanla ayni cati altinda yasiyosunuz ve ayni evi paylastiginiz insanla promlem yasamak daha kotu bence...
babaniz kendi icinde huzurluysa birakin halalarinizla ve kendi dogrulari ile mutlu olsun,nede olsa babaniz kalbini kirmayin....

babanizda,halalarinizda bigun bigun dogruyu,yanlisi anliyacaklardir,,,,belki size gore cok gec olacak ama ....hic yoktan iyidiryerimseniben

canım eşinle uzaktamısınız? evlenmiş bi kadınsın sonuçta..senin artık eşin var..mesafe koy bence araya..ne bu böyle..sanki hala 15 yaşında gözetim altında tutulması gereken bi çocukmuşsun gibi davranıyolarmış sana..siz karışmayın eşimle hallederiz filan de herhangi bi sorunda..çok ilginç canım..Allah yardımcın olsun

malesef new life bahsetimiştim burada da konularda eşimle malum problemlerimiz olmuştu şimdii onlara bu şekilde yaklaşsam anında tepki koyarlarr...sadece annemle bu şekilde bir konuşma yaptım vee kıyametleri kopardıı ...direk kartlarını açık oyna çek git muamelesi yaptılar...babamda annemi saundu tabiiii hala küçük bir çocukmuşum gibi her anımda söz hakları onlara ait....gireceğim işşi bilr onlara danışır oldum

X