Babam evlenmeme karşı onu nasil ikna ederim ?

aysesahin159753

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2019
15
2
26
Babam sevgilim olduğunu öğrendi ciddi dusundugumuzu söyledim fakat resmini gördüm içim ısınmadı asla vermem ona çok zorlarsan veririm ama seni silerim diyor ben sevgilimden eminim beni asla üzmez babam tanımayi da kabul etmiyor sizce nasıl ikna olur ?

Bilemedim
Annem hangi sevgilimin resmini görüp
Bu yamuk dese, yamukluk yaptılar

Ben katiliyorum
Anne/babanin icine kotu hisler doguyorsa, evlenme diyorsa o evlilikten hayir gelmiyor.
Anneannem enistemi sadece uzaktan 1 kez gormus evlenmeden once, teyzem gostermis. Anneannem taaa son ana kadar evlenme diye diretmis, hatta dugunde istersen herkesi kovalarim sen evlenme demis. Sonuc: gayet kotu bir evlilik. Bu kadar yaziyorum.

Ben katiliyorum
Anne/babanin icine kotu hisler doguyorsa, evlenme diyorsa o evlilikten hayir gelmiyor.
Anneannem enistemi sadece uzaktan 1 kez gormus evlenmeden once, teyzem gostermis. Anneannem taaa son ana kadar evlenme diye diretmis, hatta dugunde istersen herkesi kovalarim sen evlenme demis. Sonuc: gayet kotu bir evlilik. Bu kadar yaziyorum.
Ben eminim ondan üzmez beni 6 yıldır beraberiz zaten

Babam fotoğrafına ısınamadı ayrılmamız gerek mi diyecek kız sevgilisine :KK70:

Babanız saçma bir tepki vermiş. Üstüne gitmeyip konuyu kapatın bir süreliğine. Sonra erkek arkadaşınızla tanıştırırsınız. Eğer yine aynı şeyleri söylerse o zaman düşünürsünüz.

Ne yapmalıyım sence
Benim kız evde kaldı diye yana yakıla millete dert yanan babama sevgilim var evleneceğim dedim.Sevinsin diye :confused:Adama seksen tane kusur buldu.
Dr adama daha dün bitirmiş okulu ne dr dedi
Tanımadığım adama kız vermem ben dedi
Çok esmer kapkara bişey bu sen çok güzelsin dedi
Uzak bunun memleketi senin ne işin var orda dedi
Dedi de dedi yani
En son sabıka kaydı :olamaz: evet sabıka kaydı istedi
Ters davranıp laf sokması da cabası hiç tanımadan etmeden
Muhasebecisini çok seviyormuş tam onluk damatmış :deli:
Neyse ben dinlemedim zaten pek anlaşamayız sevmeyizde birbirimizi babamla
Evlendim ben
İki bebişim var
Hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biriydi:KK200:

Ya babanızin nasıl bir fotodan çıkarım yapması saçma ise sizin de ben sevgilime yüzde yüz guveniyorum demeniz saçma.İkiniz de torpuleyin kendinizi bir. Şu dünyada kime neye yüzde yüz guvenebiliyorsunuz ya? Alın iste 20 küsur yıllık babaniza guvenmemissiniz yok o benim 6(!) Yıllık sevgilim diyerek. Ne büyük konuşmalar. Sonra umdugunuzu bulamayıp geri dönerseniz ailelerden yüzde yüz bir mutlakiyet istiyorsunuz ama güven konusunda sanki siz yüzde elli guvenmissiniz gibi. Bu özgüven ve özsaygı arasındaki gerçek fark tam olarak kaçıncı yaşlarda yerine geliyor ya.

X