Babam annemi aldatıyor

beyhanyrjkg

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2022
103
102
26
Merhaba arkadaşlar kısaca kendimi anlatıp olaya geçeyim 22 yaşındayım aslında düne kadar çok başka sorunlarım vardı ama şimdi tek derdim bu dün annem babamın telefonunu kurcalamak istedi evde büyük bir kavga çıktı babamın sınırı bağırması beni bile korkuttu kız kardeşlerim odalarına saklandılar onlar küçük ben en büyükleriyim babam sosyal medyadan dul kadınlar vs gibi kategorileri aratmış annem de sinir krizi geçirdi ayrıca babam eve çok geç geliyor geceyi başka yerlerde geçiriyor ben bir kadın olarak aldattığına eminim ama dün babama son bir umut hadi Baba gel annemi sakinleştirdim bir oturun konuşun dedim bunu. Üzerine annem odaya girip açıklama bekliyorum dedi babamda senin gibi deliye anlatacak hiçbir şeyim yok dedi orta yolu bulmaya çalıştım bir ihtimal yoktur öyle bir şey diye ama var ve ben annemin arkasındayım dün ilk defa o kadar korktum babamdan ne yapacağım çok çaresizim

Siz bu konuda annenizi doldurmayın sakın ister istemez yapabilirsiniz farkında olmadan zor biliyorum ama pek karışmayın yorum yapmayın derim 🙏🏻

Merhaba arkadaşlar kısaca kendimi anlatıp olaya geçeyim 22 yaşındayım aslında düne kadar çok başka sorunlarım vardı ama şimdi tek derdim bu dün annem babamın telefonunu kurcalamak istedi evde büyük bir kavga çıktı babamın sınırı bağırması beni bile korkuttu kız kardeşlerim odalarına saklandılar onlar küçük ben en büyükleriyim babam sosyal medyadan dul kadınlar vs gibi kategorileri aratmış annem de sinir krizi geçirdi ayrıca babam eve çok geç geliyor geceyi başka yerlerde geçiriyor ben bir kadın olarak aldattığına eminim ama dün babama son bir umut hadi Baba gel annemi sakinleştirdim bir oturun konuşun dedim bunu. Üzerine annem odaya girip açıklama bekliyorum dedi babamda senin gibi deliye anlatacak hiçbir şeyim yok dedi orta yolu bulmaya çalıştım bir ihtimal yoktur öyle bir şey diye ama var ve ben annemin arkasındayım dün ilk defa o kadar korktum babamdan ne yapacağım çok çaresizim
Anne babanızın arasında ne yazık ki saygı da sevgi de kalmamış. Saygının kaybolduğu bir evlilikte bu tip seylerde kaçınılmaz. Babanız muhtemelen suçluluk psikolojisiyle bu kadar agrasiflesip üste cikmaya çalışmış ama burdan dönmez gibi geldi bana. Herkes için en hayırlısı ne ise olsun. Kararı anneniz verecek burda

Evet annem kırk yaşında arkadaş gibiyiz çok sinirliyim babama o yüzden susuyorum hatta arayı bulmaya çalıştım
Bugün kriz geçirir yarın barışırlar belki o yüzden hiç yorum yapmayın anneniz verecek kararı

Aynı durumu seneler önce babamın telefonundan bisey izlerken ustten gelen mesaji görmem le yaşadım. Berbat bi durum du anneme söylemek kojusunda cok karatsiz kaldim mesaji görür girmezvideo bitmeden babama geri verdim telefonu odama ciktim agalamya sonra düşündüm dedim annemin bunu bilmeye hakkı var salak yerine konulmasını istemedim soyledim ve tabi evde kiyamet koptu babam cikti gitti arabada uyumuş o gece sabah annemin gonlunu almak yerine geldi ben ise giderken yoldan beni aldi ve özür diliyor dedim git annemden ozur dile benden niye diliyorsun. Orda anladim annem babam icin bitmişti. Ama sonra barıştilar tabi :KK43:

son bir umut hadi Baba gel annemi sakinleştirdim bir oturun konuşun dedim bunu. Üzerine annem odaya girip açıklama bekliyorum dedi babamda senin gibi deliye anlatacak hiçbir şeyim yok dedi orta yolu bulmaya çalıştım bir ihtimal yoktur öyle bir şey diye ama var ve ben annemin arkasındayım dün ilk defa o kadar korktum babamdan ne yapacağım çok çaresizim
Çocuklar ana babalarının ebeveyni olmak zorunda bırakılıyorlar ya...işte buna katlanamıyorum. Keşke bunlara tanık dahi olmasaydınız ama sizin yapabileceğiniz şey annenize sevgi ve destek sunmak. Suçsuz insan bu kadar köpürmez.

Aynı durumu seneler önce babamın telefonundan bisey izlerken ustten gelen mesaji görmem le yaşadım. Berbat bi durum du anneme söylemek kojusunda cok karatsiz kaldim mesaji görür girmezvideo bitmeden babama geri verdim telefonu odama ciktim agalamya sonra düşündüm dedim annemin bunu bilmeye hakkı var salak yerine konulmasını istemedim soyledim ve tabi evde kiyamet koptu babam cikti gitti arabada uyumuş o gece sabah annemin gonlunu almak yerine geldi ben ise giderken yoldan beni aldi ve özür diliyor dedim git annemden ozur dile benden niye diliyorsun. Orda anladim annem babam icin bitmişti. Ama sonra barıştilar tabi :KK43:
İnşallah benimkiler de barışır eğer annem mutlu olacaksa

Üzgünüm ilk mi bilemeyiz ama son olmayacağına emin olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey kardeşlerinizi sakinleştirmek kafalarındaki stresi azaltmaya çalışmak ve annenize sen ne kadar verirsen yanındayım demek başkada hiçbir şeye karışmayın.

X