Babam annemi aldatıyor!

her şeyi bildigine dair bir mesaj yaz babana ve ayrilmazsa herkese her seyi anlatacagina dair tehdit et
Yada
Anneniz zaten bir kez affetmis gene affedebilir bosuna uzmeyin kadını

Ben sahsen hicbir kadina söylemek istemem çok acı bir durum

Evet ama anneme çok üzülüyorum. Bu kadarını bilse kesinlikle devam etmez bu evliliğe.

Küçük şehir adam görebilir, kulağına gidebilir. Babama zarar vermesi muhtemel.
Ne yapacağımı düşünüyorum kara kara..
Babama mesaj atıyım diyorum. O kadının sevgilisi numarası yapsam, ailene herşeyi anlatıcam desem
Sonra babama dönüp biri bana ulaştı, bu kadın kim desem
Açıklayana kadar o eve adım atmayacağım, sebebini anneme sen açıklarsın desem?

Kadını tehdit et kocana söylerim de
Sonuçta elinde kanıt var😉

Evet ama anneme çok üzülüyorum. Bu kadarını bilse kesinlikle devam etmez bu evliliğe.

Anneniz çok fedakâr bir insan haketmiyor bunları sizi anlıyorum

Ama bazen bilmemek bilmezden gelmek gerekiyor
bu yaşta bosanirsa daha mı mutlu olacak. üzülüp çektiği acı da cabasi

Kadını tehdit edip babana bir şey soyleme akışına bırak.
Emin olun bir kadın hisseder anneniz farkediyordur ama gerçekle yüzleşmek istemiyordur. Bana güven

Anneniz çok fedakâr bir insan haketmiyor bunları sizi anlıyorum

Ama bazen bilmemek bilmezden gelmek gerekiyor
bu yaşta bosanirsa daha mı mutlu olacak. üzülüp çektiği acı da cabasi

Kadını tehdit edip babana bir şey soyleme akışına bırak.
Emin olun bir kadın hisseder anneniz farkediyordur ama gerçekle yüzleşmek istemiyordur. Bana güven

Babanla hiç konuşma mı diyorsunuz? Konuşmazsam vazgeçeğini sanmıyorum ar damarı çatlamış, dayanamayıp benim yanımda otururken mesaj yazdığına göre. Benim bildiğimi öğrenmesi etkili olur diye tahmin ediyorum.
Her ne kadar bunları yapsa da vurdumduymaz bir baba değildir

Babanla hiç konuşma mı diyorsunuz? Konuşmazsam vazgeçeğini sanmıyorum ar damarı çatlamış, dayanamayıp benim yanımda otururken mesaj yazdığına göre. Benim bildiğimi öğrenmesi etkili olur diye tahmin ediyorum.
Her ne kadar bunları yapsa da vurdumduymaz bir baba değildir
Bence ilk önce kadına ulaş elindeki resimleri gönder ayrilmazsa kocasına söyleyip rezil etmekle tehdit et . kendinide tanit

Kadın babana soyleyecektir. Ya ayrılırlar yada baban karşına çıkar. Sende ne yüzle karşıma çıkıyorsun ikinizi de rezil ederim. Annem İçin sustum ayrilmazsaniz cinayet çıkar kadında evli dersin. Korkut iyice

Başkada yapacak bir şeyin yok bence
Abinin hayatını düşün muhtemelen bosanmayacak anneni uzmeye degermi??

Bence ilk önce kadına ulaş elindeki resimleri gönder ayrilmazsa kocasına söyleyip rezil etmekle tehdit et . kendinide tanit

Kadın babana soyleyecektir. Ya ayrılırlar yada baban karşına çıkar. Sende ne yüzle karşıma çıkıyorsun ikinizi de rezil ederim. Annem İçin sustum ayrilmazsaniz cinayet çıkar kadında evli dersin. Korkut iyice

Başkada yapacak bir şeyin yok bence
Abinin hayatını düşün muhtemelen bosanmayacak anneni uzmeye degermi??

resim dediğim kadının tek başına selfie fotoğrafı, babamla birlikte değil.

Evi bağlı olmayan, bizleri düşünmeyen bir insan olsan anlardım da bunu anlayamıyorum. Bizi de düşünmüyormuş demekki. Hem anneme bu kadar güzel muamele yapıp hem diğer kadınla nasıl birlikte olabiliyor. Cinsellikten mi, yoksa gerçekten duygusal mı bilmiyorum ama kadın fotoğraftan basit bir tip gibi gözüküyor. Annem her zaman bakımlı bir kadın olmuştur üstelik.
Yüzyüze konuşsam kendimi tutamam ağlarım sanırım, titrerim kuramam o cümleleri. Sanırım mesaj atacağım.
Ama annemi kandırdığı gibi beni de kandırması yüksek ihtimal.
Çok üzüldüm yerinde olsam direkt konusurdum. Annene iyi Davranma sebebi de üzgünüm ki annenin bu işlerden hiç şüphe duymaması için :KK43: bir tanıdığımız eşini !ldatıyor birkaç kadın ile hem de. Adam eşime kadınlardan birinin fotosunu gösterirken şunları dedi; evdekine iyi davranacaksın ki senden asla şüphelenmesin,veriyorum gazı ,şekerim hayatımlar havada ucuyor. Yengen de benden hiç süphelenmiyor:KK43:

Çok zor bir durum keşke bu yaştan sonra bunlar sebep olmasa. Annenize yansıtmadan babanızla konuşmayı deneseniz, belki hatasından geri döner. Devam ederse hala o zaman tekrar düşünürsünüz

Çok üzüldüm yerinde olsam direkt konusurdum. Annene iyi Davranma sebebi de üzgünüm ki annenin bu işlerden hiç şüphe duymaması için :KK43: bir tanıdığımız eşini !ldatıyor birkaç kadın ile hem de. Adam eşime kadınlardan birinin fotosunu gösterirken şunları dedi; evdekine iyi davranacaksın ki senden asla şüphelenmesin,veriyorum gazı ,şekerim hayatımlar havada ucuyor. Yengen de benden hiç süphelenmiyor:KK43:

Biri bu konuyu açsa , bana danışsa hiç düşünmeden anlatın annenize derdim. Ama inanın öyle olmuyor.
Karşısınızda mutlu bir aile tablosu varken yakıştıramamak bir yana her şeyin darmadağın olmamasının sizin ağzınızdan çıkacak lafa göre olmasına cesaret edemiyorsunuz. Çünkü o sonda herkes mutsuz olacak.

Herkese merhaba,
Bugün itibariyle emin olduğum bir konuda ne yapmam gerektiğiyle ilgili desteklerinize ihtiyacım var.
Yaklaşık 3-4 sene önce annemle babamın arasındaki huzursuzluk, annemin babama imalı lafları ve boşanma konusu evimizde soğuk yeller estirmişti. Babamın işleri iyi gidince, cebine biraz para girince oldu üstelik bunlar. Bir gün odalarının kapısını dinlediğimde, annem ağlıyor babam ise bir daha o kadınla görüşmeyeceğine dair yeminler ediyordu. Sebep belliydi!

Yıllar içinde toparladılar. Annem tabiki unutmadı ama her türk kadını gibi çocuklar için, yuvanın bozulmaması için sineye çekti. Birbirlerini çok seven, herkesin özendiği bir çifttiler ve ben bunu babama hiç yakıştıramamış, annem devam etmek istediyse saygı duymuş, hiçbir şey bilmiyor tavrı takınmıştım.

2-3 hafta önce babamın telefonu bozuldu ve yeni bir telefon aldı. Bakmak için elime aldım, kamerasını açtığımda sol alt köşede bir kadın selfie fotoğrafı belirdi. Galerisini açtım o gün kaydedilmiş, ve birkaç gün önce de benzer fotoğraf paylaşılmıştı. Whatsappına girdiğimde ise konuşma yoktu. Anlaşılan o ki konuşmaları silmiş fakat gönderilen fotoğraflar galerisinde kayıtlı kalmıştı. Ardından whatsapp rehberinden kadını bulmaya çalıştım, fotoğraftan tanıyıp buldum da. 'Aydın' ismiyle kaydedilmiş biriydi. Kadının hem numarasını kaydettim hem de kendi telefonumdan kadının fotoğrafının resmini çektim. Bu numaranın kime ait olduğunu 18880'den sorgulamaya çalıştığımda sistemlere kayıtlı olmadığını söylediler. Belki eski kadın babamı rahatsız ediyor, fotoğraf atıyordur arada kendini hatırlatmak için gibi kendimi kandırmaya çalışıyordum. Neyse sonra bir seyahate çıktım, konu askıda duruyordu.

Döndüm ve bugün ailecek gezmeye çıktığımızda ben aracı kullanıyordum babam da yanımda oturuyordu. Yanımda kadına whatsapptan 'napıyorsun' yazdı, devamını göremedim. Telefonu eğik tutmaya çalışıyordu yol boyu, sonra direk cebine saklıyordu. Zaten sürekli şifreli telefonu, eski konuşmalar anlık siliniyordu. Artık tescillendi maalesef babam biriyle birlikte. Üstelik tek gecelik dediklerinden değil. Belki de yıllar önceki kadın yine. Bir kere yapan hep yapar bu işi diyorlar ya hani, doğru galiba. Ben gerçekten nasıl bir tepki vereceğimi bilemez durumdayım. Arabada gözlerim doldu, direksiyonu o kadar sıktım ki sinirimden. Hiçbir şey yokmuş gibi rol yapmaya çalıştım gün boyu.

Annemle babam herkesin özendiği bir çifttir bu arada. Babam ben ve kız kardeşim için deli divane olur inanın. Üstelik annemle araları çok iyi uzun bir süredir, sürekli planlar yapıyorlar, mutlular, her fırsatta ailecek tatile gidiyoruz falan. Annem 25 yıldır babaannemle yaşıyor, neredeyse 10 yıldır da çocuğu gibi bakıyor. Babam anneme eli ayağı öpülecek kadınsın övgüleri yağdırıyor. İnsanoğlu gerçekten bu kadar mı nankör? Annemin fedakarlıklarını yapacak insan sayısı çok azdır. Üstelik kendi işi olması sebebiyle babam çok yoğun çalışan bir insan, nasıl bir başkasına fırsat buldu anlamıyorum. İçimden bir şeyler eriyor, o kadının fotoğrafını telefonunda gördüğümden beri. Ona sıcak sarılamıyorum ve bunu yakıştıramıyorum.

Sussam, görmemezlikten gelsem mümkün değil. Anneme söylesem hem gururu çok kırılır bildiğim için hem de bünyesi çok zayıf Allah korusun hastalanır. Ama onu kandırmasına da göz yumamam, adilik olur bu. Kardeşim de sınava hazırlanıyor üstelik. Ben 27 yaşındayım çalışıyorum ve İstanbulda kardeşimle yaşıyorum. Onlar yakın farklı bir ildeler.

Babama hafta içi mesaj atmayı düşünüyorum. 'Aydın' lakaplı kişiyle görüşmeye devam edersen bir daha kardeşimle birlikte o eve ayak basmayacağız, sonra da hiçbirimizin yüzünü göremeyeceksin' diye. İçine oturur tabi ama vazgeçer mi bilmiyorum. Hoş nerden bilicemki vazgeçti mi, devam ediyor mu? Telefonuna casus bir şey mi yüklesem diyorum. Ama farkederse çok kötü olur.
Veya başka bir numaradan ' Birisiyle ilişkin olduğunu biliyorum. Devam edersen eşin ve kızların ile görüşeceğim' mi desem? İyi de bunların sonucunu bilemiycem ki hiçbir zaman. Üstelik babamla bu konuşmayı yaptıktan sonra ilişkimiz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Biz birbirimize sürekli sarılan, fedakar bir baba kızdık. Gerçekten içim acıyor.

Annemle konuşsam kesin boşanır ve bizim yanımıza taşınır çok iyi tanıyorum başka bir seçenek kesinlikle yok.
Bu bana çok ağır bir yük, kafamı toplayamıyorum. Ne yapmalıyım, lütfen bana akıl verir misiniz? Yemek yiyemiyorum, midem bulanıyor şu durumdan. Babam nasıl utanmıyor?
Babanın annene iyi davranmasında tek bir neden var...
Annenin babaannene bakıyor olması..
Eğer babaannen hayatta olmasaydı baban annenin yanında değil diğer kadının yanında olurdu...

Kadına farklı bir yöntemle sosyal medyadan ulaştım. Maalesef evli ve 2 çocuklu. Basit bir kadın paylaşımlarından belli. Kocası tır şoförü, boş ve yalnız fazlasıyla zamanı var belli ki.
Çok korkuyorum adamın öğrenmesi durumunda aileme bir şey yapmasıından :KK43:(( Babamdaki cesarete inanamıyorum.
Fake hesap acip kadinin gozunu iyi bir korkut, kocasina soylemekle tehdit et.
Ayni sekilde baska bi hesapla babanin gozunu iyice bir korkut.
Ikisi de birbirinden zit mesafelere dogru kacarlar.
Sonrasinda da babanla yuzyuze konusabilirsin, bu sekilde bir maceraya atildigina inanamiyorum diye..

X