Babam annemi aldatıyor!

bence babanı karşına al iyice konuş.Hetrşeyin farkında olduğunu anlasın.

farklı illerde yaşıyoruz ve sık görüşemiyoruz. Üstelik ben konuşmayı inanın yüzyüze yapamam telefonda nasıl konuşacağımı düşünmekten kendimi yiyorum şuan.
Ne diyeceğim?

farklı illerde yaşıyoruz ve sık görüşemiyoruz. Üstelik ben konuşmayı inanın yüzyüze yapamam telefonda nasıl konuşacağımı düşünmekten kendimi yiyorum şuan.
Ne diyeceğim?
mesaj yaz o zaman,herşeyi biliyorum de,emin kaynaklarım var görüşmeyi kesmezsen haberim olur de.Tekonolji ile gözünü korkut.Anneme şimdi bişey söylemedim ama bu işi bitirmazsen söylerim annemi kandırmana izin vermem de.Sende hasta annen ile sıokakta kalırsın bizim yüüzmüzü göremezsin de.Biraz çirkinşleşecek konu ama bunu çoktan haketmiş.

Kendinizi annenizin yerine koyun. Kızınız bilseydi ve size söylemeseydi?
Annenizi düşünüyorsunuz ama anneniz ayakta uyutuluyor. Üstelik bir de kv ye bakıyor

Kendinizi annenizin yerine koyun. Kızınız bilseydi ve size söylemeseydi?
Annenizi düşünüyorsunuz ama anneniz ayakta uyutuluyor. Üstelik bir de kv ye bakıyor

Ailemin yıkılışını izlemek istemiyorum. Anneme söylemesi gereken kişi ben değilim, düşünsenize kızınız size söylese kırılan gururunuz kaç kat fazla zedelenirdi?

mesaj yaz o zaman,herşeyi biliyorum de,emin kaynaklarım var görüşmeyi kesmezsen haberim olur de.Tekonolji ile gözünü korkut.Anneme şimdi bişey söylemedim ama bu işi bitirmazsen söylerim annemi kandırmana izin vermem de.Sende hasta annen ile sıokakta kalırsın bizim yüüzmüzü göremezsin de.Biraz çirkinşleşecek konu ama bunu çoktan haketmiş.

Telefonunda kadının fotoğraflarını ve yazıştıklarını gördüğümü söylesem mi?

Herkese merhaba,
Bugün itibariyle emin olduğum bir konuda ne yapmam gerektiğiyle ilgili desteklerinize ihtiyacım var.
Yaklaşık 3-4 sene önce annemle babamın arasındaki huzursuzluk, annemin babama imalı lafları ve boşanma konusu evimizde soğuk yeller estirmişti. Babamın işleri iyi gidince, cebine biraz para girince oldu üstelik bunlar. Bir gün odalarının kapısını dinlediğimde, annem ağlıyor babam ise bir daha o kadınla görüşmeyeceğine dair yeminler ediyordu. Sebep belliydi!

Yıllar içinde toparladılar. Annem tabiki unutmadı ama her türk kadını gibi çocuklar için, yuvanın bozulmaması için sineye çekti. Birbirlerini çok seven, herkesin özendiği bir çifttiler ve ben bunu babama hiç yakıştıramamış, annem devam etmek istediyse saygı duymuş, hiçbir şey bilmiyor tavrı takınmıştım.

2-3 hafta önce babamın telefonu bozuldu ve yeni bir telefon aldı. Bakmak için elime aldım, kamerasını açtığımda sol alt köşede bir kadın selfie fotoğrafı belirdi. Galerisini açtım o gün kaydedilmiş, ve birkaç gün önce de benzer fotoğraf paylaşılmıştı. Whatsappına girdiğimde ise konuşma yoktu. Anlaşılan o ki konuşmaları silmiş fakat gönderilen fotoğraflar galerisinde kayıtlı kalmıştı. Ardından whatsapp rehberinden kadını bulmaya çalıştım, fotoğraftan tanıyıp buldum da. 'Aydın' ismiyle kaydedilmiş biriydi. Kadının hem numarasını kaydettim hem de kendi telefonumdan kadının fotoğrafının resmini çektim. Bu numaranın kime ait olduğunu 18880'den sorgulamaya çalıştığımda sistemlere kayıtlı olmadığını söylediler. Belki eski kadın babamı rahatsız ediyor, fotoğraf atıyordur arada kendini hatırlatmak için gibi kendimi kandırmaya çalışıyordum. Neyse sonra bir seyahate çıktım, konu askıda duruyordu.

Döndüm ve bugün ailecek gezmeye çıktığımızda ben aracı kullanıyordum babam da yanımda oturuyordu. Yanımda kadına whatsapptan 'napıyorsun' yazdı, devamını göremedim. Telefonu eğik tutmaya çalışıyordu yol boyu, sonra direk cebine saklıyordu. Zaten sürekli şifreli telefonu, eski konuşmalar anlık siliniyordu. Artık tescillendi maalesef babam biriyle birlikte. Üstelik tek gecelik dediklerinden değil. Belki de yıllar önceki kadın yine. Bir kere yapan hep yapar bu işi diyorlar ya hani, doğru galiba. Ben gerçekten nasıl bir tepki vereceğimi bilemez durumdayım. Arabada gözlerim doldu, direksiyonu o kadar sıktım ki sinirimden. Hiçbir şey yokmuş gibi rol yapmaya çalıştım gün boyu.

Annemle babam herkesin özendiği bir çifttir bu arada. Babam ben ve kız kardeşim için deli divane olur inanın. Üstelik annemle araları çok iyi uzun bir süredir, sürekli planlar yapıyorlar, mutlular, her fırsatta ailecek tatile gidiyoruz falan. Annem 25 yıldır babaannemle yaşıyor, neredeyse 10 yıldır da çocuğu gibi bakıyor. Babam anneme eli ayağı öpülecek kadınsın övgüleri yağdırıyor. İnsanoğlu gerçekten bu kadar mı nankör? Annemin fedakarlıklarını yapacak insan sayısı çok azdır. Üstelik kendi işi olması sebebiyle babam çok yoğun çalışan bir insan, nasıl bir başkasına fırsat buldu anlamıyorum. İçimden bir şeyler eriyor, o kadının fotoğrafını telefonunda gördüğümden beri. Ona sıcak sarılamıyorum ve bunu yakıştıramıyorum.

Sussam, görmemezlikten gelsem mümkün değil. Anneme söylesem hem gururu çok kırılır bildiğim için hem de bünyesi çok zayıf Allah korusun hastalanır. Ama onu kandırmasına da göz yumamam, adilik olur bu. Kardeşim de sınava hazırlanıyor üstelik. Ben 27 yaşındayım çalışıyorum ve İstanbulda kardeşimle yaşıyorum. Onlar yakın farklı bir ildeler.

Babama hafta içi mesaj atmayı düşünüyorum. 'Aydın' lakaplı kişiyle görüşmeye devam edersen bir daha kardeşimle birlikte o eve ayak basmayacağız, sonra da hiçbirimizin yüzünü göremeyeceksin' diye. İçine oturur tabi ama vazgeçer mi bilmiyorum. Hoş nerden bilicemki vazgeçti mi, devam ediyor mu? Telefonuna casus bir şey mi yüklesem diyorum. Ama farkederse çok kötü olur.
Veya başka bir numaradan ' Birisiyle ilişkin olduğunu biliyorum. Devam edersen eşin ve kızların ile görüşeceğim' mi desem? İyi de bunların sonucunu bilemiycem ki hiçbir zaman. Üstelik babamla bu konuşmayı yaptıktan sonra ilişkimiz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Biz birbirimize sürekli sarılan, fedakar bir baba kızdık. Gerçekten içim acıyor.

Annemle konuşsam kesin boşanır ve bizim yanımıza taşınır çok iyi tanıyorum başka bir seçenek kesinlikle yok.
Bu bana çok ağır bir yük, kafamı toplayamıyorum. Ne yapmalıyım, lütfen bana akıl verir misiniz? Yemek yiyemiyorum, midem bulanıyor şu durumdan. Babam nasıl utanmıyor?
Çok üzüldüm canım okadar haklısınki:KK43:
Bana gecmisimi hatirlatti bu olay bekar iken bende boyle birseye taniklik etmistim ve yasim 22 idi ben cok fevri davfandim ortaligi toz dumana kattim cok kotu gunler gecirdik daha sonra annem tabiki affetti (ona hak veriyorum ozamanlar baska caresi yoktu) ve sonra ben babamla 2 sene kadar baba kız iliskisi yasamadim hep soguk davrandi kardesime yöneldi her firsatta benim kendimi dıslanmiş hissetmemi sagladi vs vs. Ama bizim ondan oncede cok saglikli bir baba kiz iliskimiz yoktu babam sevgisini gostermeyen asiri otoriter sert dedigim dedik bir karekterdi. Herneyse canm ama siz cok yakin guzel bir baba kizmisiniz benim fikrimde babanla birebir konusman nekadar uzuldugunu annenin bunu hakermedigini falan guzelce konus sana karsi cok mahcup olacaktir insallah dogru yolu bulur baska bir cikar yol bulamadim ama cok uzuldum insallah hersey cok guzel olur rayına girer🙏

Ailemin yıkılışını izlemek istemiyorum. Anneme söylemesi gereken kişi ben değilim, düşünsenize kızınız size söylese kırılan gururunuz kaç kat fazla zedelenirdi?
Kesinliklikle annenize siz söylemeyin bu cok daha fazla gurur kırıcı olur.

Telefonunda kadının fotoğraflarını ve yazıştıklarını gördüğümü söylesem mi?
dediğim gibi blöf yap,sana gelen mesajlar bana düşüyor de.Görüşmeye devam edersen haberim olur de.Onun telefonunda gördüğünü belli etme

dediğim gibi blöf yap,sana gelen mesajlar bana düşüyor de.Görüşmeye devam edersen haberim olur de.Onun telefonunda gördüğünü belli etme

Eğer inkar etmeye kalkarsa ki öyle yapacaktır. Kadını sosyal medyada araştırdığımı, yeni telefon aldığında kamerasını denerken kayıtlarında gördüğüm fotoğraftaki kadınla aynı kişi olduğunu ifşa etmeyi düşünüyorum.
O zaten blöften çok daha fazlası olduğunu anlar durumunun

Konuyu açalı 15 günü geçmiş hala babanızla konuşamamanız enteresan geldi bana. Tamam kolay birşey değil ama mesaj atıp başka birinin mesaj attığını falan söylemenize gerek yok. Açık açık mesajları ve fotoğrafı gördüğünüzü, devam ederse annenizi ve kardeşinizi yanınıza alacağını, kendisi de annesiyle ne isterse onu yapacağını söyleyin. Kadında evli, adamın kocasına da söyleyeceğinizi ekleyin. Neden bu kadar çekiniyorsunuz?

Kusura bakmayın ama babanız utanmaz adamın teki. Torun sevecek yaşta haram mutluluklar peşinde. Anneniz de babaannize bakıcılık yapsın birşeyden habersiz. Yazık, günah.

Valla çok zor bir durum, o da doğru. Allah yardımcınız olsun

Ve hatta kadına sosyal medyadan mesaj atıp, babanızla olan ilişkilerini bildiğimi söyleyip, eşine söylemekle sosyal medya hesabından yazışmalarını ifşa etmekle tehdit de ederdim çoktan. Elbette bu dediklerimi fiilayata dökmezdim ama gözlerini korkutmak için söylerdim babama da kadına da. Çok sabırlısınız.

Konuyu açalı 15 günü geçmiş hala babanızla konuşamamanız enteresan geldi bana. Tamam kolay birşey değil ama mesaj atıp başka birinin mesaj attığını falan söylemenize gerek yok. Açık açık mesajları ve fotoğrafı gördüğünüzü, devam ederse annenizi ve kardeşinizi yanınıza alacağını, kendisi de annesiyle ne isterse onu yapacağını söyleyin. Kadında evli, adamın kocasına da söyleyeceğinizi ekleyin. Neden bu kadar çekiniyorsunuz?

Kusura bakmayın ama babanız utanmaz adamın teki. Torun sevecek yaşta haram mutluluklar peşinde. Anneniz de babaannize bakıcılık yapsın birşeyden habersiz. Yazık, günah.
Ve hatta kadına sosyal medyadan mesaj atıp, babanızla olan ilişkilerini bildiğimi söyleyip, eşine söylemekle sosyal medya hesabından yazışmalarını ifşa etmekle tehdit de ederdim çoktan. Elbette bu dediklerimi fiilayata dökmezdim ama gözlerini korkutmak için söylerdim babama da kadına da. Çok sabırlısınız.

Kadınla doğrudan muhattap olmak istemiyorum açıkçası . Sosyal medya profilinden basit, aranan bir kadın olduğu bariz belli. Kocası da tır şoförü yüksek ihtimalle uzun dönem yalnız kalmış

Kadınla doğrudan muhattap olmak istemiyorum açıkçası . Sosyal medya profilinden basit, aranan bir kadın olduğu bariz belli. Kocası da tır şoförü yüksek ihtimalle uzun dönem yalnız kalmış
Kadın uzun süredir yanlız belki ama babanız evde karısı varken yapabiliyor aynı şeyi ve ilk de değil tıpkı kadın gibi aranan bir adam. Böyle insanlar çok rahat birbirlerini bulurlar zaten.

Babanızla neden konuşmuyorsunuz onuda anlamadım. Utanacak, çekinecek olan kendisi hâlbuki.

Kadın uzun süredir yanlız belki ama babanız evde karısı varken yapabiliyor aynı şeyi ve ilk de değil tıpkı kadın gibi aranan bir adam. Böyle insanlar çok rahat birbirlerini bulurlar zaten.

Babanızla neden konuşmuyorsunuz onuda anlamadım. Utanacak, çekinecek olan kendisi hâlbuki.

Şuan whatsapptan konuşuyorum.

valla ben de Yabanelma Yabanelma ya katılıyorum 15 gün olmuş bu kadar uzatacak çekinecek ne var suç senin suçun mu ne bu çekinme mahcup olma durumu? kadına da direk yazardım onlar utanmıyorsa sen zerre utanma sen küçük düşmezsin bildiğimi söyleyip ben kızıyım diyip sayıp hatta sövüp engellerdim cevap verme fırsatı vermeden kadına. babama da derdim ben biliyorum devam edeceksen annemi bırak düzeleceksen annemin yanında ol diye(ben annenize söylemek istemediğiniz için böyle yorum yapıyorum yoksa annemden saklamazdım) baba konusun da hassas olabilirsin evet mesajla derdim ama 15 gün sonra da değil.
bu kadar uzatılacak, nasıl desem diye detaylı düşünecek durum yok yeni hatlar almaya kurgu yapmaya gerek söyle gitsin her iki tarafa da biliyorum diye artık sen değil onlar düşünsün.
ve evet kimse babasına konduramaz zor bir süreç kabullenmesi zor bir durum ama böylede derin düşünme sen her iki tarafa da bildiğini söyleyip süreci takip edeceksin madem annene demek istemiyorsun baban senin bildiğin halde bu ilişkiye devam ediyorsa senin tek yapman gereken anneni babandan kurtarmak.

X