Babalarda Ağlar

tüm arkadaşların yazdıklarını salyasümük eşliğinde okudum ve babamı bir kere daha özledimevet babalarda ağlıyor ama yürekleriyle ben gelinliğimi giyinmiş evden çıkarken kırmızı kurdaleyle bağlamaya çalışan babamın gözlerinden düşmeyen yaşlarını görünce yüreğinin ağladığını ve yıllarca nefret ettiğim adamın aslında bizi ne kadar çok sevdiğini farkettim,aradan 16 yıl geçipte babamı bir kalp krizi sonucu kaybettiğimde sırtımı yasladığım bir çınarın devrildiğini hissettim ve hala esen rüzgarın bir ürperti bıraktığını yüreğimde duyabiliyorum tüm babası ölmüş olanlara rahmet yaşayanlarada uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum
iyiki varsınız k.k. lı dostlar:)

gülzilan üzüldüğüne üzüldüm...hayat böyle işte
babana Allahtan rahmet diliyorum,canım...yaşayan babalarada sağlıklı ömürler
ama güzel hatırlıyorsun ne mutlu sana
anılarında yaşatmak,iyi anmak daha ne istenirki..sevgiyle kal.
üzülme bir rüzgardır gelir geçer..

aminnnnnnnnnnnnnn yesilim allah duysun sanada allah sabir versin gülzilan.allah rahmet etsin canim.

ceyhanlı yeşilim haklısınız güsel anmak çok iyi geliyor ama biri babasını yada birini kaybettimi o kor tekrar yanmaya başlıyor benim iki sene oldu ama yüzü canlı bir halde hep gözümün önünde

melek 35 hiç bir şey için geç değildir...
geç olmadan sevgimizi bilmeliler...
şebo ,melek 35 yorumlarınıza teşekkürler...

yeşilim yüreğine sağlık...keşeke babam olsydıyda ağladığını görseydimmm...çok oldu o gideli ne kadar çok özledim bilsen..canım babam mekanın cennet olsun...yüreğini sızlatan anları çok iyi biliyosun ablacım iyiki varsın

canım gene ne güzel şeyler yazmışın ne güzel duygularını ifade etmişsin ben babamı kaybedeli tam 26 yıl oldu..
onu ilk aglarken gördügüm gün çok şaşırmiştım kızım olmuştu o gün onu kucagına aldı ve adının ayşe rüya olmasını istedi..
neyse yazamıycam daha fazla emegine yüregine saglık canım beni taaa uzun senelere götürdün bugün...

Yeşilim ,duygularını bizlerle paylaştığın için sana bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.İnan birçoğumuz benzeri duygularla doluyuz ben babamın tek kız evladıyım . Baba kız ilşkimiz pek olmadı ama babacığımın beni çok sevdiğini biliyordum.Hep komşularımızdan duyardım kızımın yeri başka onu kimselere değişmem dermiş canım babam 2 yıl önce rahmetli oldu ,asla birbirimizin yüzüne karşı seni seviyorum diyemedik .Ben babamın ağladıgını anneciğimin vefatında gördüm hemde hıçkıra hıçkıra . eh baba dedim madem bukadar ağlayacaktın zamanında annemi neden üzdün söyleyecek birşey bulamadı rahmetli babam .Mekanları cennet olsun anneciğime ve babacığıma teşekkür ediyorum beni dünyaya getirdikleri için ve böyle bir evlat yetiştirdikleri için .Çünki onlar bizden bizde onlardan herşeye rağmen çok memnun idik.

miray08,aylacım,hatişim...babalarımızın yeri ayrı..
sizlere baş sağlığı diliyorum..hatırlatmakla umarım üzmemişimdir sizler.

Yillar önce kaybettim Babami,ona doyamadan gitti,agladigina ölmeden bir kac gün önce sahit oldum,canim babam ölecegini hisseder gibi son kez sarilmisti bizlere aglayarak,kardesim 1 yasindaydi ona uzun uzun bakip agladi,amcamin yanina tatile gidiyordu,gidisinin ücüncü gününde ölüm haberini aldik,kalp krizinden ölmüstü,ona ihtiyacimiz oldugu zamanda yitirmistik,ne cok söyleyemedigim kelimeler vardi,sevgimi haykiramadan,ona doyamadan gitmisti,keske yasasaydida iki gözüm kör olsaydi dedim cogu an,hayat böyle iste dogarsin,büyürsün vakit gelincede ölürsün,ama ben kabullenemedim yoklugunu...esimle kizimin arasindaki sevgi bagini gördükce seviniyorum,kendi yasayamadiklarimi kizimla,babasinin yasamasi beni mutlu ediyor...Canim Babam seni cok özlüyorum...yüregine saglik ablacim...

yağmur canım önce başın sağolsun allah rahmet etsin sizlerede sabırlar.
gidenlerin yeri dolmuyor ama başka güzelliklere yelken açıyoruz aile gibi
onlarla daimi mutluluklar seninle olsun...

bende babamın ağladığını ilk defa 2 ay önce gördüm dedem öldü ve çok acı çekerek 3 ay sıktı kendini bize belli etmeden ağladı babam gözleri hemen kızarırdı ama dedemin öldüğü akşam berbat oldu o babasına ağlıyordu bende babamın o haline anne ve babanın kokusu tadı hiçbişeyde yok arkadaşlar

nurse dedene Allah rahmet etsin.baba ağlaması daha etkiliyor insanı.sık sık ağlamadıklarından olsa gerek..

yeşilim çok güzel bir paylasım olmuş gercekten okumaya doyamadım tekrar tekrar okudum durdum.çok teşekkurler

melos sağol okuduğum an cevap yazamamıştım çok üzüldüm canım inan.Allah rahmet etsin anneciğine,sizlerede sabırlar diliyorum..ağlamamak mümkünmü

Yesilim ne kadar duygulu gozlerden gozyaslari dokturen bu paylasiminda herzamankinden daha cok etkilendim arkadaslarimin yorumlarida buna eklendi, hayatlarini kaybeden babalara Allah rahmet eylesin yasayanlarada uzun omurler versin, babami lik gelinligimi giydigimde evden cikarken agladigini gormustum o an gurbete gitme acisi yuregimi daglamisti annemle babam agliyordu, gozyaslarini gizlemeye calissada belliydi ve bana sen aglama sakin diye bir yandanda tembih ediyorlardi, daha sonra en son Golcuk depreminde Istanbul'daydik oglum cok kucuktu ve kizim oglani koru diye annemle babam bagiriyordu Allahtan evimize birsey olmamisti ama hepimiz disari ciktigimizda sevincten gozlerinden yaslar bosanmisti, o seneden sonra uc yil tatile gitmemistim ve gurbeti gubet yapan o aci telefon gelmisti babam vefat etmisti ve bu sefer son gordugumde sanki kirpikleri oynamis gittigim icin sevinmisti, annecigim hep anlatir baban seni ve torununu cok ozlemisti eger bu yilda gelmezlerse ben gidecegim der dururmus, hayatimda icimde ukde kalan en buyuk sey babamim bizi ozleyipte gizli gizli doktugu o gozyaslari hala resmine baktikca sanki yanaklarindan suzuluyor ve benim yuregime akiyor, sevgilerimle

ayşecik çok üzüldüm allah rahmet etsin.anneciğine ve sizlere sağlıklı ömürler diliyorum
melos sanada sabırlar diliyorum başınız sağolsun.
rojin ipek teşekkürler..

şebo ara canım ertelemeden
eftelya 38..başınız sağolsun üzüldüm inan.Allah sabırlar versin.
dediğin gibi ertelememek lâzım duyguları sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…