Babalarda Ağlar

allahıma bin sükür benim babam hayatta.babamı ne kadar çok sevdiğimi en iyi eşim bilir.ben babamı ağlarken gördüm mutluluk gözyaşlarıydı bunlar ben evlenirken ve çocuklarım olduğu zamanlar. üzüntüdende ağladı pek tabi ki belki ağlamak içine atmaktan iyidir.babamı çok seviyorum. bütün yazıları ağlayarak okudum ellerinize sağlık.babalarını kaybeden arkadaşlara baş sağlığı diliyorum mekanları cennet olsun. babaları hayatta olanlarada allah sağlıklı uzun ömürler versin.herşeyin başı sağlık.sevginizi göstermekte geç kalmayın.

yesilim ben yorum yapmisim ama bir daha yapabilirmiyim?(tamam dedigini duydumve yaziyorum)

Babalar ,babam....evlemeden önce hic anlasamazdim babamla.diktatör,disiplinliydi babam.onun aglamisini düsünemezdimki..ama her sey disardan göründügü gibi degilmis.nasilki.ben evlenip uzaklara yola koyulurken boynuma sarilipda aglamasi..vede hersene beni yolcu ederken "kizim bir daha görüsememek var" diye sarilip aglamasi..canim babam ya... ama yasiyorlarya mutlular ya önemli o benim icin.telefonla (HER GÜN) seslerini duyup konusmak...tek tesellim o.neyapalim saglik olsun..sagol yesilim..

bir kaç sene evveline kadar babamın ağladığını hiç görmedim ama son zamanlarda artık duygularını hiç gizlemiyor aksine hemen belli ediyo,sanıyorumki yaşla alakalı bir durum .ilk ağladığında gölcük depremi sırasında asker olan abimden ilk gün haber alamamıştık hiç unutmuyorum o gün çok üzülmüş ve ağlamıştı yada ben onu o zamana kadar ilk defa ağlarken görmüştüm...

Nuket,Ceyhanlı,Putzie..Babalarda ağlarmış

Babalarını,annelerini kaybeden arkadaşlara,baş sağlığı diliyorum.Mekanları cennet olsun. Babaları,anneleri hayatta olanlarada Allah,sağlıklı uzun ömürler versin.
Sağlıklarında kıymetlerini bilelim..Annelerimizin babalarımızın.

hic kimsenin yaninda kendimi emniyette ve korunulmus hissetmedim babamin yaninda oldum kadar.onu cok seviyorum o benim canim.yazin beni cok duygulandirdi yesilim.sagol bu guzel duygulari bizimle paylastigin icin.ne mutlu babana senin gibi hayirli va anlayisli bir evlada sahip.

elinize yureginize saglik arkadaslar okurken icimdeki aciyi gozyaslarimla azaltmaya calistim.Babami ilk evlendigim gun aglarken gormustum o an herseyi birakip babamin kollarina kostum hani soz vermistik biz ayrilmicaktik dedim ama keske tek ayriligimiz o olsaymis..hayatini bana anneme abime ve ogluma adamisti babam hayatta oglumdan bile ote babami sevdim.1.5 yil once avuclarimin arasindan akip gitti olecegini bilmeme ragmen hic kabul etmedim direndim savastim her yolu denedim ama kahretsin babacigimi kurtaramadim 15 kasim 2005 o gunden sonra ben ben olamadim hic ,sevgim yarim mutluluklarim yarim icimde hep bir burukluk..sirtimi dayadigim golgesinde huzur buldugum bir cinar agaci gibiydi babacim. cok ozluyorum icimdeki aci gun gectikce canimi yakiyor resimleriyle konusuyorum hala bir derdim olunca karsima alip resmini anlatiyorum agliyorum ama biliyorum beni duyuyor sacimi oksuyor uzulme benim kuzum diyor babam sensiz olmuyor.mekanin cennet olsun..allah hepimizin babasini huzur icinde yatirsin. arkadaslar her an her dakika sarilin opun koklayin babanizi.ben artik sadece son gun ustunde olan esortmanini koklaya biliyorum...

elinize yureginize saglik arkadaslar okurken icimdeki aciyi gozyaslarimla azaltmaya calistim.Babami ilk evlendigim gun aglarken gormustum o an herseyi birakip babamin kollarina kostum hani soz vermistik biz ayrilmicaktik dedim ama keske tek ayriligimiz o olsaymis..hayatini bana anneme abime ve ogluma adamisti babam hayatta oglumdan bile ote babami sevdim.1.5 yil once avuclarimin arasindan akip gitti olecegini bilmeme ragmen hic kabul etmedim direndim savastim her yolu denedim ama kahretsin babacigimi kurtaramadim 15 kasim 2005 o gunden sonra ben ben olamadim hic ,sevgim yarim mutluluklarim yarim icimde hep bir burukluk..sirtimi dayadigim golgesinde huzur buldugum bir cinar agaci gibiydi babacim. cok ozluyorum icimdeki aci gun gectikce canimi yakiyor resimleriyle konusuyorum hala bir derdim olunca karsima alip resmini anlatiyorum agliyorum ama biliyorum beni duyuyor sacimi oksuyor uzulme benim kuzum diyor babam sensiz olmuyor.mekanin cennet olsun..allah hepimizin babasini huzur icinde yatirsin. arkadaslar her an her dakika sarilin opun koklayin babanizi.ben artik sadece son gun ustunde olan esortmanini koklaya biliyorum...

SMYRNA..canım babacığına Allahtan rahmet sana sabırlar diliyorum..haklısın sağlığında bol bol gönül almak güzel ..sağolasın

X