Baba gör artık gerçekleri ya!

Ben senin kadar sabırlı değilim ki??
Babam bana çok düşkündü..daha ilkokuldan ticaret lisesine gideceğim belliydi
o öyle istedi işletme okuyorum..hep hukuk istemiştim nasip böyleymiş şikayetçi değilim
bazen daha farklı oluyor babam bana sürekli diyor ehliyet al araba kullanmayı öğren araba alayım sana..okulunu çabuk bitir diyor kafam karışıyor
Benim tek kızdığım onun için herşey işyerii ve ailesi onları düşündüğü kadar bizi düşünmüyor 40 küsür yaşındaki adamın borçlarını ödersen sürekli nasılsa arkamdan toplayan var diye ders almazz anlatamıyorum ki bunu anlatamıyorum
psikolojik tedavi görüyordum daha önce hep yarım bıraktım.Şuan o kadar kötüyüm ki
dün gece uyuyamadım bile stres mideme vurdu her zamanki gibi :çok üzgünüm:

Ben senin kadar sabırlı değilim ki??
Babam bana çok düşkündü..daha ilkokuldan ticaret lisesine gideceğim belliydi
o öyle istedi işletme okuyorum..hep hukuk istemiştim nasip böyleymiş şikayetçi değilim
bazen daha farklı oluyor babam bana sürekli diyor ehliyet al araba kullanmayı öğren araba alayım sana..okulunu çabuk bitir diyor kafam karışıyor
Benim tek kızdığım onun için herşey işyerii ve ailesi onları düşündüğü kadar bizi düşünmüyor 40 küsür yaşındaki adamın borçlarını ödersen sürekli nasılsa arkamdan toplayan var diye ders almazz anlatamıyorum ki bunu anlatamıyorum
psikolojik tedavi görüyordum daha önce hep yarım bıraktım.Şuan o kadar kötüyüm ki
dün gece uyuyamadım bile stres mideme vurdu her zamanki gibi :çok üzgünüm:

bak tatlım bir kez daha söylüyorum; babana güvenme, çünkü Allah etmesin ama sonunu iyi görmüyorum...bak senin de dikkatini çeken şeyler olmuş..kriz diyorsun birşeyler oluyor demek ki...

git tedavine devam et...iyi bir depresyon tedavisi 2 yıl sürer...kendi bildiğine tedavini yarım bırakırsan daha beter olursun..çünkü bırakma aşamaları var..öyle pat diye bırakılmaz depresyon tedavisi ,,,,kanser tedavisi nasıl pat diye yarım bırakılmazsa bu tip tedavilerde pat diye bırakılmaz...sonuçları ölümcül bile olabilir çünkü intihara bile sürükler ani tedavi kesilmeleri.

bak tatlım bir kez daha söylüyorum; babana güvenme, çünkü Allah etmesin ama sonunu iyi görmüyorum...bak senin de dikkatini çeken şeyler olmuş..kriz diyorsun birşeyler oluyor demek ki...

git tedavine devam et...iyi bir depresyon tedavisi 2 yıl sürer...kendi bildiğine tedavini yarım bırakırsan daha beter olursun..çünkü bırakma aşamaları var..öyle pat diye bırakılmaz depresyon tedavisi ,,,,kanser tedavisi nasıl pat diye yarım bırakılmazsa bu tip tedavilerde pat diye bırakılmaz...sonuçları ölümcül bile olabilir çünkü intihara bile sürükler ani tedavi kesilmeleri.

Nasıl güveneyim ki yarın işyerini kapıyacağım deyip kapıdan girebilir işler kötüye giderse ama o para göndermezse malesef bende okuyamam yurda aylık 500 ytl ödüyoruz benim harçlığım aylık 350 ytlyi buluyor onun işi olmazsa benim eğitimimde olmaz
kütahya küçük bi yer ve öğrenciye iş yok o biterse bende biterim anlayacağınız
aldığım o harçlık tedavime yeter mi bilmiyorum ama psikiyatr istemiyorum sadece ilaç veriyo zaten yeterince ilaç kullanıyorum..

bak psikolojin bozulmaya başlamış,bu durum iyi değil...
özel gidemiyorsan devlet hastanesine git hiç olmadı okulunun medikosu vardır mutlaka orda psikoloji bölümü vardır oraya git...

Bence bu kadar takmamalısın hayatım.Hayatta neler gelip geçiyor,bunlarda gelip geçiceklerdir.
Baban senin sözünle hareket ermeyecektir.Bi insan 7 sinde neyse 70 indede o oluyor ne yazık ki.Sen ne kadar gerçekleri gözüne sokmaya çalışsanda o görmeyecektir.
Daha bu yaşta bu kadar stres yaparak kendine yazık ediyorsun gibime geliyor.
Yüce Yaradan herşeyin hayırlısını versin.

hayatım bir sürü insan beş paraları olmadan türlü maddi ve manevi zorluklarla üniversite bitirdiler meslek sahibi oldular
sanırım sen yokluğu bilmediğin için imkansız zannediyorsun ama imkansız değil. Allah mutlaka bir kolaylığını veriyor.:teselli:

seni kendini pek bırakmış gördüm, KK nın psikoloğuna danışmanı tavsiye ederim

geçmiş olsuna.s.

Bence bu kadar takmamalısın hayatım.Hayatta neler gelip geçiyor,bunlarda gelip geçiceklerdir.
Baban senin sözünle hareket ermeyecektir.Bi insan 7 sinde neyse 70 indede o oluyor ne yazık ki.Sen ne kadar gerçekleri gözüne sokmaya çalışsanda o görmeyecektir.
Daha bu yaşta bu kadar stres yaparak kendine yazık ediyorsun gibime geliyor.
Yüce Yaradan herşeyin hayırlısını versin.

katiliyorum canim, ve sunuda eklemek istiyorum.:nazar:

Bir isyerindeki calisma disiplinini ve azmini patron belirler...
Baban gevsek davrandigi icin sirkette herkez kafasina göre takiliyor, bu olmaz...
Insan isveren oldugu zaman akrabalik falan tanimamali, bir defa torpil gecersen her zaman gecmek zorunda kalirsin..benneyaptımki

Üzme kendini güzelim, allah can sagligi versin babana her zaman calisir ekmegini cikarir insallah:teselli:

sormayın yaa benim kayınpeder de tüm açları dyuruyo dükkanda ve heryerde biras sıksa para biriktirse ya da en azından açlara yedirmese herşey daha güzel olacak.güzelim can çıkmadan huy çıkmazmış sen mantığınla hareket et işin başına geç istersen dışardan bitir okulunu enazından kafan rahat olur:uhm:

canım baban %99 düzelmez,benimkide aynı, öyle kıymetliki akrabaları asla hayır diyemez,aynı üzüntüleri bende yaşadım,sen bir an önce okulunu bitir işin başına geç,güzellikle kavga etmeden anlıyorsa ne ala, yoksa kavga edip sinirlerini bozma,çünkü inan çaresi yok

Canım benim, benim babamda böyleydi amcamlara falan bişi olsun cebindeki son parayı verirdi düşünmeden ama hiç kıymet görmezdi... Tamam mutlaka yardım edicekler ama abartmadan. Örnek vereyim ev yapıyorduk gelen para direk gidiyordu borçlara hastaydım çok kötü, sürekli bayılıyordum, iskelet gibi olmuştum doktora gitmeye para buluyorduk tahlillere bulamıyorduk. Bigün yine yolda bayılmıştım birileri eve götürmüştü beni o günde babam para almış biyerden doktora götürceklerdi beni. Ama rahmetli dedem amcamın kredi kartı borcu var diye para istemeye gelmişti babam o son çarem olan parayı onlara vermişti. Düşünsene kalmıştım öle hiçbişi yapamamıştım giden gitmişti geri dönmemek üzere. O sıkıntılı dönemde kendi başıma atlatmaya çalışmıştım en son artık tükeniyordum resmen götürmüşlerdi doktora. Bu şekilde daha ne örnekler var. O kapıya gelen dedem de amcamlara ev yapıp vermişti benim babam sanki üvey evlat hiçbişey görmemişti onlardan. Kendimiz yapmaya çalışıyorduk ama hep ayağımıza takılıyorlardı.

Şimdi noldu biliyor musun. Hepsinin ne mal olduğunu anladı babam, sahteliklerini, babamı sırf parası için kullandıklarını anladı... Ama geçmiş ola o içimdeki kin hiç bitmeyecek o son çare olan parayı onlara verişini hiç unutmayacağım...

Offf çook özür dilerim canım derdine çare yazıcam die içimi döktüm ama çok etkiliyor bu konu beniii senağlama
Sende sabret canım benim babam düzeldi şuan herşey yolunda sadece bizim için çabalıyor senin babanda anlıyacak elbet :Saruboceq: Sende geleceğini kurtar güzelim bitir okulunu güzelce meslek sahibi ol :teselli:

ayy benim babamda bi ara yanında halamın oğlunu yani yeğenini çalıştırırdı çocuk bi işe yaramazdı ama işte halamın kalbi kırılmasın diye bedava haftalık alırdı hep çocuk bende sinir olurdum
aman boşver takma sende baban düşünmğyo sen mi düşüncen

ya arkadasım al babanı karsına kendı kendıne aglayacagın aonun yuzune agla ya bagır cagır gerekırse ne bılım vur kır ama anlamasını sagla yasık gunh ama sıze deılmı:uhm:

X