Azıcık uzun ama lütfen okuyun

Şu anlattiklarindan sadece şunu söyleyebilirim adamin psikolojisi bozuk.kimse düzelmez tatlim evlenince daha kötü olur bunu unutma başka erkekmi yok yazik etme kendine
Bende oyle düşünüyorum haklısın

Ayyy çok çirkın sözleri .Daha sevgılıyken bole .Evlıykem gazetelerde manset olursunuz .Gerek yok

Şu hayatta insanların değiştiğini hiç görmedim. Hele ki evlenelim ben onu değiştiririm yanılgısına zinhar kimse düşmesin.

1. Kimse degismez.
2. Kufur eden, sana saygisiz davranan bu adam seni seviyor olamaz.seven saygisizlik yapmaz.
3. Ailene simdiden bu laflari soyleme cureti gosteren, bundan da cekinmeyen evlilikte daha beterini yapar.
4. Bu adamin karakterini, dusunce yapisini sevmedim. Ailene bulasik makinesini kimin alacagina nasil karisabiliyor?
5. Kac kurtar. Daha cok gencsin. Bu adam da degismez. Sadece degismis numarasi yapar.
6. Umarim degistim lafina kanip başını yakmazsin.
7. Neden hala gorusuyorsun? Her yerden engelle gitsin.

Yok görüşmüyorum 3 ay önceki konuşmaları anlattım. Bende değişmez diye düşündüğüm icin bitirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…