Azıcık uzun ama lütfen okuyun

Amin. Bende ayrılınca omzumdan yük kalkmış gibi hissettim teşekkür ederim yorumunuz için

Bu tiple hala gorusuyor musun yani? Akil tutulmasi resmen.

anneme bulasik makinesi alicaktik. Kardeşimle basinizdaki adam. Niye almiyo dedi sen ne dıyosun dedim ayrıldım

şimdi bu cümleyi kurması için bu konunun bir geçmişi olmalı

yani babam eve bakmıyor gibi bir serzeniş yahut kadın çalışırsa kendisi için çalışır erkek eve bakar gibi bir beylik laf edilmiş olmalı

anneme kardeşimle bulaşık makinesi alacağız cümlesi gayet olağan bir cümle

hatta çalışma hayatına başlayan kızların -eğer evde makine yoksa- çoğu bunu yapıyor

yıllar önce görümcem de almıştı kv ye

lakin karşıdaki adam bu cümleyi ya babam parasını oraya buraya çar çur ediyor yahut çok cimri biriktiriyor bize vermiyor gibi bir şey denilmiştir o zaman kurar ki bence o zaman da pek olmaz

ama bu cümle bana kocam bakmalı, evin geçimi erkekte, başımda kocam varken ekmek almak dahi bana düşmez diyen birilerine söylenir, yani hani sen böyle düşünüyordun babında

ayrılmışsınız zaten, bitmiş gitmiş

adam bu lafı durduk yere söylemiş ise gitsin hiç arkasından dahi bakmayın

lakin sizin şikayetleriniz yahut sözleriniz b una zemin yaratmış yani yukarıda anlattığım gibi bir ortam oluşmuş ise bundan sonra söylemlerinizi biraz daha tartın

makineyi de güle güle kullanın

Sen babama laf etme cesaretini nerden buldun diye soruyorum bu arada babam üvey. Üvey olduğu için aileden saymiyormus aileden goremiyomus sanki öz olanlarima terbiyede kusur etmiyo. Ben ailemle ilgili çoğu seyi anlatmam çünkü zamaninda akıllandım o konuda içim rahat. Babam biraz geri görüşlu erkek arkadaş olamaz gorusemezsin nisan olsa telefonla bile konusamazsin gibi laflar soyler ama takılmıyorum çünkü onun dediklerini yapicak olsaydim oho ama hic bir seyime karışmaz nereye gittin geldin demez sağolsun oz babamdan daha iyi durumda kırmızı çizgisi erkek arkadaş olayı bana değil kendi kizinada böyle yaptı. Ben bunları onada anlattim o yuzdenmis sogutmusum sanki ne dediysem. Kardesimle telefonda konuşurken o ariyo kimle konusuyon kardeşimle baslicam kardeşine ben bu yüzden de ayrıldım zamanında üvey diyip bahane ediyo ama kardesime anneme kuzenimede etmediği laf kalmadı

Daha da neler
Dış kapının diş mandalına bak sen hele anama babama laf soylicekmis.
Ne hadle yürek mi yemiş
Manyak bence kosarak uzaklaşın

Öz yada üvey onun haddi mi aileden saymamak
Ne hadsiz biri ya eline sağlık ayrılmakla çok iyi yapmışsın

karşındaki adam değil

düşündüğüne değmez, zamanına yazık

Nasil degisecekmis? Karaktersizligini mi söküp atacakmış. Neyse o. Bence kanmayın.

Şu anlattiklarindan sadece şunu söyleyebilirim adamin psikolojisi bozuk.kimse düzelmez tatlim evlenince daha kötü olur bunu unutma başka erkekmi yok yazik etme kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…