Azıcık uzun ama lütfen okuyun

3 aydır etmedim evet aslında en en başında yapmam gerekiyordu bunu ama neyse dedim geçtim hep ama tabi ben altta kalmadim agzina da ettim ama anlamadı şimdi pişmanım diyo bende is isten gecti diyorum
İş işten geçmiş zaten. Babanız için başınızdaki kelimesi bile yeterli.

İnanmayın.Yalan konuşuyor

İş işten geçmiş zaten. Babanız için başınızdaki kelimesi bile yeterli.
Babam aslında üvey babam. Neymiş onu aileden saymiyomus zaten bu lafları beni çileden çıkarttı o kadar çok yazmadığım şey varki aslinda buraya akıl almaya değilde biraz dertleşmek amaçlı yazdım çünkü kararım da eminim

Şaka mısın sen. Adam saygısız seviyesiz. Daha sevgiliyken haddini bilmiyor. Engelle gitsin.

Ailemiz kötü bile olsa eşimiz, sevgilimiz ailemizi kötüleyemez. İnsanın zoruna gider.

Fazla yüz göz olmuş, haddini hududunu bilmiyor, üstelik seviyesiz biri gibi geldi anlattiklarinizdan. Ben olsam geri dönmem. Bir nehirde iki kez yikanilmaz derler.

Çok teşekkür ediyorum. Ileriyi düşündüğüm için ayrıldım bende

Fazla yüz göz olmuş, haddini hududunu bilmiyor, üstelik seviyesiz biri gibi geldi anlattiklarinizdan. Ben olsam geri dönmem. Bir nehirde iki kez yikanilmaz derler.
Ben o nehirde kac kez yikandim bilmiyorum. Aslinda ona bu cesareti vermedim ben altta kalan kendini ezdiren biri değilim sadece değişir düzelir diye bekledim olmadı şimdi ben değiştim diye yemin ediyo asla içimden gelmiyo

Gec bunlari.. evlendikten sonra salar savurur nasilsa evlendi bosanamz vs fikirlere kapılır.. adamın kişiliği belli. Uzak durun..

Ben" senin ailen" diye başlayan cümlede bile art niyet ararım. İnanın sizi seven ailenize dil uzatamazdi. Üstelik sizin yanınızda ailenize hakaret etme cesaretini nerden alıyor , bu fırsatı vermeniz bile hata. Yapmayın kendinize bu kötülüğü. Benim eşim bile ailem hakkında böyle konuşamaz. Kaldı ki eşiniz bile değil.

Ben o zaman ayrıldım engelledim benim huyumdur zaten direk engellerim. Ama bu seferde normal. Msjdan rahatsız ediyordu çok sıktı sussun diye dönünce ona yapicagimi bildiğim icin barıştım barıştım dediğimde canim. Cicim olmadım tabiki zaten cokta sürmedi ayrıldım bitti

Ben o nehirde kac kez yikandim bilmiyorum. Aslinda ona bu cesareti vermedim ben altta kalan kendini ezdiren biri değilim sadece değişir düzelir diye bekledim olmadı şimdi ben değiştim diye yemin ediyo asla içimden gelmiyo
Bilemiyorum belki farklı örnekler vardır ama ben hiç görmedim, genelde erkekler nasillarsa öyle gidiyor. Değişme düzelme gibi şeyler olmuyor. Genelde karsi tarafı elde tutma, kaybetmeme ya da oyalama amaçlı benzeri laflar sıralanıyor.

Ay tiksindim
Bundan sonra hadi diyelim ki hiç laf etmedi
Edilen laflar ne olcak, o kimmiş ne haddineymiş i, tekmeyi öyle bi bas ki bidaha kalkıp senden özür bile dileyemesin

Insanlar değişmez sakin öyle bir hata yapma bence bırak yoluna gitsin

Saçmalama şükür namazı kıl nişanlıyken küfreden evlenince ne yapmaz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…