Az Önce Evden Çıkıp Gitti

Evet konunun sosyal boyutu beni daha cok ilgilendirdi acikcasi. Herkesin dini kendine birsey diyemem.demişki iliskiye girdiğim gün banyo yapmıştım. iyide ilişki yüzünden terleme kötü koku olmuyor mu? Insan içine nasil çıktı öyle nasıl rahat etti şaşırdım doğrusu.
Ve aynen katiliyorum görüşünüze eve gelince herseyi yapıp dusunu alamamış. Sadece duş asla çıksa 10 dk sürmez.
Ev hanimlarinida taslamislar. Yan gelip yatiyo sanki ev hanımları. Hiç sorumlulukları yok.
Bi de dusunu alsa temiz temiz yatsa daha kaliteli dinlenecek haberi yok.
Kocasida bi tuhaf O da aynıymış bide kadına kusuyormus. Ne bileyim herkes temiz olamıyor demekki.

BEN VALLAHI BILLAHI BEBEGI DUSUNUYORUM DOGDUGUNDA SUT EMMEK ISTEDIGINDE ANNESINDEKi DURUMU MERAK EDIYORUM HANI GECELERI BEBEK KALKICAK SUREKLI EE UYKUSUZ YORGUN FALAN OLUCAK YA ANNE EE ISTE OZAMANkI DURUMLARi MERAK EDIYORUM ACIKCASI

BEN VALLAHI BILLAHI BEBEGI DUSUNUYORUM DOGDUGUNDA SUT EMMEK ISTEDIGINDE ANNESINDEKi DURUMU MERAK EDIYORUM HANI GECELERI BEBEK KALKICAK SUREKLI EE UYKUSUZ YORGUN FALAN OLUCAK YA ANNE EE ISTE OZAMANkI DURUMLARi MERAK EDIYORUM ACIKCASI
Yorgunum evladım emzıremem seni dicek bı durumda

Gelir tabi. Hamileyken olabildiğince abdestli gezmek gerekir. Hele ilişki sonrası gusül abdesti almamak gerçekten olmamış. Böyle durumda yemek yapılamaz yenilen lokma bile iyi değil derler

Alakaya maydanoz....konuyu nereye cekiosunuz.
Kadıncagiz banyo yapmak istemiyor yorgunluktan ve ayrıca eşinin gitme olayını sormuş herkese konu farklı yere gitmis yazık konu din olunca amma çok çemkirme oluyormuş kadınlar kulübünde.
Arkadaşlar banyo yaptirma heyeti oluşturçaksıniz heralde siz de kese atarsınız içiniz rahatlar.

Konu sahibi konuyu sadece"3 gun duş almadim kocam kizdi cekti gitti haklimi?"diyerek acmamis.
Konu sahibi "3 gundur abdest alamiyorum kocamda ertesi gune biraktigi halde kizdi cekti gitti yaptigi dogrumu?"diye sormak icin açmış..
Dolayisi ile bircok kisi de abdestsiz olmanin uygun olmadığını anlatmis hakli olarak.
Yani yorumlayanlarda suç yok..

Bebeğim kolikti. Sabah 6ya kadar aglardi. 8 de kalkip ise giderdim 2 saat uykuyla. Aksam 8 de eve gelirdim.yemegimi de yaptim, bebeğime de baktim. Ay bugün gusül almayayim da demedim. Aklimin ucundan geçmedi bi kere. Pessss. Hadi dini hassasiyeti geçtim pislik bi durum hic hijyenik degil.

Agzına saglık

Seviştikten sonra hormonların etkisiyle insanın kokusu değişiyor zaten ister istemez pis hissediyorum ben kendimi. Ve hamilesiniz hormonlarınız o nedenden de fazla. Kaldı ki dışarda işte 13 saat geçiriyorsunuz ve kapalı olduğunuz için ekstra terliyor olmalısınız. Size koku gelmese de muhtemelen kokuyorsunuzdur ve eşiniz sonuna kadar haklı. Sevgilim 3 gün duş almasa yataktan kovarım net

Yok artikkkkk yaa
Abdestsiz gezmeyi bile gectimm insan iliski sonrasi nasil dus almadan rahat eder ki tuhaff geldi
Burdaki uyeler ne dusunur bilemem ama sahsen benim esimde iliskiden sonra gusul almasa tuhaf bakardim.
Evet ben de aynı seye takıldım. Insan kokmasa bile kendini kirli hisseder

İslam dinine mensupsanız guslü geciktirmeden almanız şarttır. Gusülü de geçersek temizlik açısından duş almanız şart. Çok kötü bir koku oluşur, hele ilişkiden sonra(çünkü meni+ter+bilimum akıntı ekstra koku oluşur)direkt duşa girilmesi gerekiyor. Eşiniz bu duruma tepki göstermekte gerçekten haklı, evi terk edip gitmek yerine tekrar sizi uyarıp konuşsa daha doğru olurdu tabi ki..

Sesli guldum bi hamam gunu falan ayarlasak oraya gotursek olurmu

Ben sunu merak ettim evlendiginizde ilk geceden sonra kac gun sonra dus aldiniz acaba?? Zaten evlenecegim gunun sabahi dus aldim gerek yok ertesi gun almaya diye dusunmediniz dimi??

Arkadaşlar az önce yıkandım geldim abdestliyim sakin :) Allah üzerinden bu ağırlığı kaldırsın kolaylaştırsın diye dua etmesi gereken yerde ıyy iğrenç boşasın aa öyle şey mi olur diyen insanların dini nasıl algıladığını anlayamıyorum.Ben gider 10 dakikada duşumu alırım da siz bu hoşgörüsüzlük ve sürekli kalp kırma,kınama,yargılama halinden nasıl çıkarsınız bilmem.Eşim 2.5 saattir dışardaydı gel istersen duşumu aldım dedim.Umarım tövbe eder bir daha yapmam.Karnımdaki günahsız çocuğa üzülenler olmuş sanki o günah işliyormuş gibi bunu da mantığım almadı açıkçası.Bu konuda ne eşimin ne yavrumun günahı vardır.Tek sorumlu benim.İyi niyetli yorumlarınıza teşekkür ederim Pis bir insan değilim temizliği düzeni severim sadece bu duş konusu çok zor geliyor bana kimine çok kolay gelir bilemem.Girince de çıkası gelmiyor insanın orası ayrı :) Sadece pazartesi yıkanmamış oldum leş ilan edildim buna çok güldüm Ev hanımlarını da asla aşağılamadım.Haftasonu bende ev hanımıyım hem de işlerini 2 günde yapmak zorunda olan ultra ev hanımı.Ev hanımlığının da dışarda çalışmanın ne demek olduğunu çok iyi bildiğim için karşılaştırma yapabiliyorum yok sen bizi ne sandım gibi yorumlar çok saçma.Dışarda çalışmak 5 katı daha zor.32.haftamda işi bırakıyorum zaten daha da çalışmayacağım evde temiz temiz çocuğuma bakacağım inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…