Az Önce Evden Çıkıp Gitti

ayyy amma kıza yuklendiniz yaa 3 gun degilde 2 gun yazsa ne olucaktı acaba belkic canı istemedi belki hastaydı belki evi soguktu yıkanmak zor geldi haa simdi yapmasaydı diyen olur kocası sürekli istiyosa kız en yapsnın

Arkadaşlar merhaba 8 senedir sevgilim 7 aylık kocamla aramda bir sorun var.Ben sabah 6da kalkıp işe gidiyorum,akşam saat 19.30da eve geliyorum ve 4 aylık hamileyim.Gusul abdesti almakta çok zorlanıyorum ve 2 gündür alamadım 3.günü oldu az önce 21.30da yatakta uykuya dalmak üzereyken eşim tepemde dikildi aşırı ısrar ve sinirden sonra ben o yorgunluk ve uykusuzlukla cevap vermeyince kapıyı çarptı gitti.Şimdi otelde kalıcam yıkanmıcaksan falan diyor.Aranızda böyle şeyler yaşayan var mı ne düşünüyorsunuz ? Kendisi de bazen ertesi güne bıraktığı oluyor onun işi yakın benden 2saat sonra 8de kalkıyor akşam 6da evde.Üzerimdeki bu baskısını aşırı sinirini anlayamıyorum.Ben yaptığım doğru demiyorum fakat onun gibi rahat bir işim yok üstelik hamileyim..

Eve gelir gelmez banyoya girebilirsin aslında. Çünkü insan o yorgunlukla bi kere oturdu mu bi daha kalkması zor oluyo. Yapılacak en basit iş bile insanın gözünde büyüyo.

Sabah sekizde uyanıp akşam onbir buçukta evw geldiğim bi işte çalıştım. Bi kaç gün gelir gelmez yemek yiyip koltuğa oturdum uzandım falan. Tövbe Yarabbi ya koltuktan kazıyarak uyumam için yatağa götürdüler :halay: tabi bütün gün marketin pisi tozu yüzümde gözümde.... Öyle uyudum baktım olmuyo. Eve girip çantatı odama bıraktığım gibi banyoya:sampiyon:

Ha eşin daha farklı davranbilirdi. Güzel sözle şakayla falan alıp banyoya götürmek gibi :KK20:

Kapalıyım duş almazsam bişey olmaz nedir ya kafanız mı güzel arkadaşım
Açıkçası yıkandığımın akşamında ilişkimiz olmuştu..Haftaiçi çok ağır geliyor sabah 6 akşam 19.30 dışardayım Yorgunum YORGUN bilmem anlatabiliyor muyum ? Gusül için ısrar ediyor yoksa 2 gündür yıkanmıyorum kokmadım :) Açıkken hergün saç yıkardım da kapalıyken çok sık gerek duymuyor insan. Şimdi aa bir de kapalı mısın sen diyeceksiniz :)Evet tesettürlü,hamile,çok yorgun 2 gündür gusül almayan bir insanım.Birazdan giricem o ayrı da fikirleri merak ettim.Bu kadar üzerinize gelir mi eşiniz bu tip bir durumda?

Kapalıyken çok sık gerek duyulmuyor nedir ya kafanızmı güzel arkadaşım kimseye eşine saygın yoksa kendinedemi yok anlamadımki kusura bakma ama...

İnancın gereği değişir durum .. Müslümansan abdestsiz gezemezsin, üstelik hamileyken. .değilsen de ilişki sonrası yikanmamak çok iğrenç ..

Sorması ayıp kaç haftada bir banyo yapıyosun :KK53:

Sabah maratonum; 2 oğlum haftaiçi hergün işe 7.30 da giden eşim var 7 de kalkar eşimin kahvaltısını hazırlarım sonrası yatağa geçer yavrularm uyanana kadar uyurum yani 9 da uyanrlarsa 1.5 saat ki o kadar da uyuyamam sonrası yavrularımn kahvaltısı derken saat 10 veya 11 i bulur wc ve banyo yıkamam 1 saatimi alır diş fırçası kullandığım olur yer yer tüm evi süpürmem 1 saatimi toz. Almam yarım saatimi alır mutfak temizliğim hergün bir saat çünkü hergün dolap yüzeyi silerim sonra yemeği de koyar ocağa duşa girerim tabi arada yavrularmn bakımlarını ogle uykularini teferruat kısmını saymyorum sonra eşim gelene kadar yavrularmla oyun oynarım yine yemek faslı yavruları uyut esimle De oyun kurar oynarız ailecek topla toparlan uyu oh çektiğim de saat gecenin 12 si dir yani diecegim o ki konu sahibesi ev hanımıym senden çok emekçi olduğum ve yoruldugum kaçınılmaz küçümseme kimseyi sen çalışyo rum diye salmşsn ipin ucunu ama kolay değil öyle hersey anladın mi ? Ayrıca benim hep çalışan hem anne olan hem evi kendi ter temiz olan kocasına yavrusuna çok iyi bakan Oyle arkadaslarim var ki anlatamam ve ayrıca eşinle o isi yaparken niye bilmem kaç saat çalışyorum çok yorgunum demiosun 5 dakika duş gözünde büyüyo? Allah senin gibileri kimsenin karşısına çıkarmasın inşallah amin ...
Bence Allah senin gibi hoşgörüsüz katı kalpli kırıcı insanlar çıkarmasın kimsenin karşısına.Benden çok emekçiymiş yoruluyormuş.Eşimle o işi yaptığım gün Pazar günüydü.Benim doğrularım bana seninki sana.Bellimi sen hayatı benden çok farklı yaşıyorsun ben çok farklı.

2 günde çok kirlenmeyen kokmayan insanlar vardır tamam da ilişkiye girip üstüne işe git gel nasıl kokmaz,terlemez insan? 10 dakikada duş almak nedir ki?
Pisliğin bahanesi yorgunluk olmuş.. Siz rahatsız olmuyorsunuz da yakınınızdakilere yazık.

X