Az Önce Evden Çıkıp Gitti

Evet buna bende katiliyorum. Gusul abdestini almayan birine boyle davraniliyor fakat namaz kilmayana normal.. Ayni sey aslinda ikisininde dinde yerini ve hukmuni konusmaya gerek yok bu konuya bi Mune Mune ablayi cagiralim o goz atsin...
Gusül farklı herşey yasaklanmış gusülsüzken namaz oruç kuran... Demek ki olmazsa olmaz

Merak ediyorum eşiniz aynı şekilde gezse hiç rahatsızlık duymaz mıydınız?
İşin dini boyutunu geçtim, çok sağlıksız bir kere... Enfeksiyon olmaması şans resmen. Bir de hamilesiniz, hijyene en çok dikkat etmeniz gereken ďönemlerden biri.
Ev hanımlarına da bir yürümüşsünüz ama yok sizi çalışmak da haklı yapmaz. Hem bu anlattıklarınız yoğunluk bile değil, bebek olunca işler hepten sarpa sarmaz umarim...

YAHU NASIL DIYORSUNUZ EV HANIMLARIMI CEVAPLIYOR KADIN CALISIYOR YORGUN DIYOSUNUZ HAKVERIYORSUNUZ DELI EDIYORUNSUZ ADAMI YAAA.. bu hakli buldugunuz cok yorgun gelen hali kalmayan kadin EVE GELIP TV 'YE TELEFONA BAKIP 1 SAAT KEYIF YAPIYORUM DEMIS BIZ 15 DAKIKALIK BANYO VE GUSUL ABDESTINDEN BAHSEDIYORUZ ev hanimlari bisi bilmez bos insanlar gibi davranmayin yaa bizlerde calisiyoruz yorgun geliyoruz ama dusumuzu aliyoruz hee hamile degiliz ama vakit buluyoruz dus almaya calistigimiz yoruldgumuz halde ustelik CENABET OLMADIGIMIZ HALDE...

Birde tamam seks olmasa 3 gün yıkanmayabilir insan normal karşılayabilirimde. Hem çalışıyorsunuz onu da geçtim. Sevişirken ter ıslanma falan olmuyor mu :)) onlar koku yapan şeyler 3 gün de eşiniz sizden tiksinebilir zaten hassas belli :)

ha diyorsan farz sunnet bilmem o zaman oyle olan bi adamla evlenseydin
bu konularda farkli gorusler de olan insanlae evlenince boyle oluyor demekki
ha madem evkendiniz çocukd aavr birbirinize tahmmul etmelisinz,olmezsin yani dus alinca

YAHU NASIL DIYORSUNUZ EV HANIMLARIMI CEVAPLIYOR KADIN CALISIYOR YORGUN DIYOSUNUZ HAKVERIYORSUNUZ DELI EDIYORUNSUZ ADAMI YAAA.. bu hakli buldugunuz cok yorgun gelen hali kalmayan kadin EVE GELIP TV 'YE TELEFONA BAKIP 1 SAAT KEYIF YAPIYORUM DEMIS BIZ 15 DAKIKALIK BANYO VE GUSUL ABDESTINDEN BAHSEDIYORUZ ev hanimlari bisi bilmez bos insanlar gibi davranmayin yaa bizlerde calisiyoruz yorgun geliyoruz ama dusumuzu aliyoruz hee hamile degiliz ama vakit buluyoruz dus almaya calistigimiz yoruldgumuz halde ustelik CENABET OLMADIGIMIZ HALDE...
Hamile olup işten yorgun argın gelince demek istedim şeyleri idrak edersiniz.

Ben de bazen ertesi gune birakirdim ama hamilelikte daha dikkay etmehe basladim. Hatta bebek dogduktan sonra resmen hemen 5 dk sonra dus almaya basladim. Bebek firsat brakmyor zaten, almazsam dusumu sonra baya uzar sure diye. Bi de ne biliyim sanki icime sinmyor oyle emzirmek. Takinti belki de , oyle bir kural var mi bilmiyorum.

Farzı dini guslu vicdanınıza bıraktım sizinle Allah arasında da bir duş almak 5 dk ya. Gir suyun altına başına şampuan sür o biraz beklerken life duş jeli dök vücudunu kesele saç vücut beraber durula bitti gitti 5 dk da. Insan kendinden rahatsız olur. Eşiniz sizin kendinize bakmamanizdan özbakımınızı birakmanizdan şikayetçi. Bi de yorgunum bahanesi, duş insanın kaslarını rahatlatır güzel uyutur yorgunluk alır. Adamın yerinde olsam ben de giderdim kusura bakmayın adam dolmuş. Eşim kokarsa gece 2 bile olsa kalk duş al diyorum beni rahatsız etmeye hakkı yok.

Hamile olup işten yorgun argın gelince demek istedim şeyleri idrak edersiniz.
9 aylik hamileydim sabahın körü ise gidip,aksam 9 da eve geldigim oldu. Yine de gusülümü aldim. Bu bahane degil. Hassasiyet önemli,verilen değerle ilgili. Çok uç nokta bi durum benim icin mesela. Su bulamazsan teyemmüm edeceksin diyor dinimiz. Hatun "yorgunum" diyor saka gibi :KK70:

bi çalışan hamile kendisi sanki. Nice hamile çalışan kadın var. Hem çalışıp, hem ev isi yapip,hem de başka çocuklarına yetisen.birakin bu piremses edalarini.

X