Az Önce Evden Çıkıp Gitti

Gusulunu falan bilmem ama seks yapıp arkasından yıkanmamak nasıl oluyor? Sadece eşinizin teri olsa iyi, sizin kendi vucut sıvılarınız da üzerinize bulaşıyor nasıl rahat edebiliyorsunuz? Yorgunluk bahane değil siz banyo yapmayı sevmiyorsunuz sorun bu. Yalnız şu an yaşınız nispeten gençtir, ileride yaş aldıkça yıkanmaktan daha fazla kaçacaksınız haberiniz olsun. Önlemini alın, her gün duş yapmayı alışkanlık haline getirin. Her gün saçınızı yıkamanıza gerek yok ama her gün vucudunuzu yıkayın gerçekten kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İnsan banyodan sonra mis gibi kokuyor yahu.

Konu çok fazla din'e çekiliyor konu sahibi farklı birşey sormuş aslında. insanlar kırıcı olmaya başladı özellikle konu sahibine karşı din bekçiliği yapiliyor ilgilenirmisiniz lütfen Mune Mune K Kazen @Margarikotin

Arkadaşlar az önce yıkandım geldim abdestliyim sakin :) Allah üzerinden bu ağırlığı kaldırsın kolaylaştırsın diye dua etmesi gereken yerde ıyy iğrenç boşasın aa öyle şey mi olur diyen insanların dini nasıl algıladığını anlayamıyorum.Ben gider 10 dakikada duşumu alırım da siz bu hoşgörüsüzlük ve sürekli kalp kırma,kınama,yargılama halinden nasıl çıkarsınız bilmem.Eşim 2.5 saattir dışardaydı gel istersen duşumu aldım dedim.Umarım tövbe eder bir daha yapmam.Karnımdaki günahsız çocuğa üzülenler olmuş sanki o günah işliyormuş gibi bunu da mantığım almadı açıkçası.Bu konuda ne eşimin ne yavrumun günahı vardır.Tek sorumlu benim.İyi niyetli yorumlarınıza teşekkür ederim Pis bir insan değilim temizliği düzeni severim sadece bu duş konusu çok zor geliyor bana kimine çok kolay gelir bilemem.Girince de çıkası gelmiyor insanın orası ayrı :) Sadece pazartesi yıkanmamış oldum leş ilan edildim buna çok güldüm Ev hanımlarını da asla aşağılamadım.Haftasonu bende ev hanımıyım hem de işlerini 2 günde yapmak zorunda olan ultra ev hanımı.Ev hanımlığının da dışarda çalışmanın ne demek olduğunu çok iyi bildiğim için karşılaştırma yapabiliyorum yok sen bizi ne sandım gibi yorumlar çok saçma.Dışarda çalışmak 5 katı daha zor.32.haftamda işi bırakıyorum zaten daha da çalışmayacağım evde temiz temiz çocuğuma bakacağım inşallah :)
 hatani anlamana sevindim :KK9: umarim birdaha tekrarlamazsin tovbe et

O değil de burda konu açıp yorum yapasıya çoktan duş alınır, eş de Mutlu Mesut evinde otururdu.Tezatlık var bu işte.Temizlik nereden gelir hepimiz biliyoruz,bilmeyenler kokmaya devam.

Sabah maratonum; 2 oğlum haftaiçi hergün işe 7.30 da giden eşim var 7 de kalkar eşimin kahvaltısını hazırlarım sonrası yatağa geçer yavrularm uyanana kadar uyurum yani 9 da uyanrlarsa 1.5 saat ki o kadar da uyuyamam sonrası yavrularımn kahvaltısı derken saat 10 veya 11 i bulur wc ve banyo yıkamam 1 saatimi alır diş fırçası kullandığım olur yer yer tüm evi süpürmem 1 saatimi toz. Almam yarım saatimi alır mutfak temizliğim hergün bir saat çünkü hergün dolap yüzeyi silerim sonra yemeği de koyar ocağa duşa girerim tabi arada yavrularmn bakımlarını ogle uykularini teferruat kısmını saymyorum sonra eşim gelene kadar yavrularmla oyun oynarım yine yemek faslı yavruları uyut esimle De oyun kurar oynarız ailecek topla toparlan uyu oh çektiğim de saat gecenin 12 si dir yani diecegim o ki konu sahibesi ev hanımıym senden çok emekçi olduğum ve yoruldugum kaçınılmaz küçümseme kimseyi sen çalışyo rum diye salmşsn ipin ucunu ama kolay değil öyle hersey anladın mi ? Ayrıca benim hep çalışan hem anne olan hem evi kendi ter temiz olan kocasına yavrusuna çok iyi bakan Oyle arkadaslarim var ki anlatamam ve ayrıca eşinle o isi yaparken niye bilmem kaç saat çalışyorum çok yorgunum demiosun 5 dakika duş gözünde büyüyo? Allah senin gibileri kimsenin karşısına çıkarmasın inşallah amin ...

O değil de burda konu açıp yorum yapasıya çoktan duş alınır, eş de Mutlu Mesut evinde otururdu.Tezatlık var bu işte.Temizlik nereden gelir hepimiz biliyoruz,bilmeyenler kokmaya devam.
Almis. Kiz bizim yorumlarimiza dayanamadi nasil bi toplumsal baski yaptiysak artik :halay:

Yıkanmak zor geliyorsa in bahçeye teyemmüm yap bacım cenabetsin demekten helak oldu insanlar.
Şaka bir yana işin dini kısmı beni hiç ilgilendirmiyor lakin suda sağlık vardır,rahatlarsınız,huzur bulursunuz.Bebek için de oldukça faydalı.

Yorgunluktan banyo yapilmamasini anlarim evet haklisiniz bende suan 2 bebek ve hamile halimle cok cok zor banyo yapiyorum. Calismiyorum ama ev islerinden aksama kadar oturamiyorum. Kalabalik ailem ve devamli bir kosturmaca. Gerci burda birr suru calisan ve hamile kadin vardir. Onlar seni daha iyi anlar yalniz kardesim iliski sonrasi yikanmak istege bagli olan bisey degil ki sana akil ben veremem ama bu yaptigini ben yapsam esim degil evi terketmek beni evden atardi vallahi. Hani iliski sonrasi azicik uzaniyim desem bile esim hadi kalk abdestini al hanim cocuklar bisey ister der . Ben birak gusulsuz abdestsiz yola cikamam. Esini hakli buldum. Mevla ile aramda derseniz orasi tabiki beni ilgilendirmez ama konu acmissiniz bende duzgun bir sekilde yazmak istedim. Sadece 5 dk sampuan yapmadan bile gusul alip cikabilirson hem yorgunlugun icin ilik bir dus sanada iyi gelir. Bedenin temiz olmadan agarlik cokerde cokerr .. seni kirmak yargilamak degil niyetim. ne olursaa olsun iliski sonrasi hemen gusul al bacim . Bak evladin olucak agladiginda gusulsuz sut vermek istemezsin eminim.. biraz uzun yazdim ama koni beni sasirtti. Bide hamilelikte yorgunluk,uyku, herseyy kacc kat artiyo ve sen calisiyosun cokk zorr bence vitamin takviyeni arttir . Kuruyemks meyve sulari pekmez bol bol ye guc toplayasin :)

X