Az Önce Evden Çıkıp Gitti

Sabah 6 da kalkıp akşam 19.30 da eve gelmeyen yorum yazmasın bence ANLAYAMAZSINIZ.Bir kere eve gelince direk duşa gir diye birşey yok keşke olsa 1 saat oturmam lazım dinleneyim oldu mu saat 20.30 sonra karnım acıkır 1 saat birşeyler yerim tvye telefona bakarım 21.30da da uykum gelir ama bütün gün evde takılan ev hanımları siz beni anlayamazsınız :) Neyse ben duşa giriyorum seviyeli yorum yapanlara teşekkür ederim :) Saat de 23.43 olmuş of of hayat zor..
Tamam abdesti alın ama 20 haftalık gebesiniz bence zamanınız da yokmuş bu ara bebeğin erken Doğumuda olabilir abdest almanızı gerektirecek bişey yaşamazsanız iyi olur aslında
Bende bebeğimi erken Doğumla kaybettim korkarım hamile kalsam

Ne demek ki bunlar hic anlayamadim
Şöyle bsy canım meni insanın eşiyle birlikte olduktan sonra gelen pis akıntı Vs bu dinimizce heMen duş haliyle. Mezi dee işte insanın kocasına dokundugunda yada onun sana dokundugunda Glen hafif sızıntı bazı yerlerde bu durum abdeti geretirmiyor yazı ama ben tam bilmiyorum her seferinde içim. Rahat etmez duş alırım ama olması gereken ne

181604"]Gece gece midemi bulandırdı bu konu sahibi...Direk boşardım ben olsam.İğrenç bööö[/QUOTE]

Bacim benim ya öpüyorum seni helal :KK66:

Açıkçası yıkandığımın akşamında ilişkimiz olmuştu..Haftaiçi çok ağır geliyor sabah 6 akşam 19.30 dışardayım Yorgunum YORGUN bilmem anlatabiliyor muyum ? Gusül için ısrar ediyor yoksa 2 gündür yıkanmıyorum kokmadım :) Açıkken hergün saç yıkardım da kapalıyken çok sık gerek duymuyor insan. Şimdi aa bir de kapalı mısın sen diyeceksiniz :)Evet tesettürlü,hamile,çok yorgun 2 gündür gusül almayan bir insanım.Birazdan giricem o ayrı da fikirleri merak ettim.Bu kadar üzerinize gelir mi eşiniz bu tip bir durumda?
eşim 10 dk bile bekletmez ve ben de zaten hayatta uyuyamam o halde, hadi cok yorgundum uyuyakaldım sabahına mutlaka alır öyle cıkarim evden, aynı şekilde 6 da kalkiyorum ve 19 da evde oluyorum. tepkisi asiri olabilir ama sizi uyarmasinda kötü birşey göremedim.

evde takılan hangi hanım var ki siz kiminle karıştırdınız bizi.bizler de sizin gb sabah 6 da kalıyoruz bizimde sorumluklarımız var
insan yetiştiriyoruz ona ahlakı edebi ögretiyoruz.dünya hayatında başarılı olması için okul egitimi aldırıyor dini egitimini veriyoruz üstelik MAAŞımız da yok.
inandıgınız varlık size gusül abdesti almanızı emretmedi mi?
abdesti nasıl bukadar hafife alabildiniz?
bir de kokmuyormusunuz?toplu taşıma kullanıyorsanız inanın arkanızdan bir kadın böyle kokar mı diye düşünen çok oluyordur

Bebeginize ayri uzuldum.. burada bi suru konu okuduk bebek sahibi olmak icin dualar eden adaklar adayanlar vs... bebek cok kutsal cok guzeldir. Onu size nasip eden kim? Allah! Abdestsiz yere basilmamasi gerekirken siz o mucizeyi cenabet sekilde tasiyosunuz.. kendinize sayginiz yoksa bebeginizi dusunun lutfen.. evladiniz adina cok uzuldum gercekten..

Sabah 6 da kalkıp akşam 19.30 da eve gelmeyen yorum yazmasın bence ANLAYAMAZSINIZ.Bir kere eve gelince direk duşa gir diye birşey yok keşke olsa 1 saat oturmam lazım dinleneyim oldu mu saat 20.30 sonra karnım acıkır 1 saat birşeyler yerim tvye telefona bakarım 21.30da da uykum gelir ama bütün gün evde takılan ev hanımları siz beni anlayamazsınız :) Neyse ben duşa giriyorum seviyeli yorum yapanlara teşekkür ederim :) Saat de 23.43 olmuş of of hayat zor..
Sizin bu anlattiklariniz tamamen tembellik. 32 haftalık hamileyken bile isten gelir yine de dus almadan yatağa girdigimi bilmem. Insanin az temizlik icinde olsun

Tv'ye telefona bakana kadar abdest alin o bebegi gunah yaaaaa yazik yapmayin yaaaaa

Kusura bakmayın ama ev hanimlarinin hayatı laylaylom değil sekerim.
Zoruna gidiyorsa çalışmazsın olur biter.
Çalışan temiz kadınları da görüyoruz çalışmayıp pis olanları da.
Bu kişilik karakterle alakalı duş alıp almamak da aynen öyle.

Açıkçası yıkandığımın akşamında ilişkimiz olmuştu..Haftaiçi çok ağır geliyor sabah 6 akşam 19.30 dışardayım Yorgunum YORGUN bilmem anlatabiliyor muyum ? Gusül için ısrar ediyor yoksa 2 gündür yıkanmıyorum kokmadım :) Açıkken hergün saç yıkardım da kapalıyken çok sık gerek duymuyor insan. Şimdi aa bir de kapalı mısın sen diyeceksiniz :)Evet tesettürlü,hamile,çok yorgun 2 gündür gusül almayan bir insanım.Birazdan giricem o ayrı da fikirleri merak ettim.Bu kadar üzerinize gelir mi eşiniz bu tip bir durumda?
sen tesettürü takarken ne diye takıyorsun? acıkcası midem buladındı.. 3 gün cenabet gezmek me demek yahu? o şekilde birde yemek yiyorsunuz vs vs

Kocaniz hakli, gusül abdestin gecikmesi yanlis.Esiniz de ertesi güne birakmamali, o vaziyette uyunmaz bile.

Polemik çıkarmak için açılmış bir konu kesinlikle. Buraya konu açıp cevap yazacak kadar vaktiniz varsa duş almak için de vaktiniz vardır. Gerçek olduğunu zannetmiyorum. Saçmalık tamamen.

Ayrıca bende çalışıyorum sabah 6 da kalkıyorum günlük 120 km yol yapıyorum bütün gün ayakta koşturup eve gelince de çocuğumla ilgileniyorum ama hiçbir zaman 2 dk duş almaya vaktim kalmayacak kadar yoğun olmadım sizin gibi ne kadar ilginç değil mi:işsiz:

Tv izleyip telefona bakana kadar 5 dk dus alsaydiniz sanki cumle alem evde bir tek siz çalışıyorsunuz. saçın basin kokmustur hep.. is yerinde yakininda duranlara hem yanında uyumak zorunda olan esine yazik! gerci adam kaçmış daha napsin
sen burda daha millete laf yetistir rol on surdumde terimi bastırdı diye.

Dini ritüellere uyan, islam dinini yaşayan insanlar için söylüyorum,
Cenabetken üzerine ezan okunmamalı.
Gece olduysa sabah ezanından önce abdest almalısınız.

Ki siz tesettürle hangi dini kabul ettiğinizi belirtiyorsunuz. Bu şekilde bir tepkiyi görmeseniz eşinizden, daha ne kadar böyle gezecektiniz?

Ha farklı inancı olanlara saygım sonsuz, ama siz bide kalkmış kendinizden önce eşinizi sorguluyorsunuz konu sahibi.

X