Ayşe Öğretmen Diyarbakır'dan Beyaz Show'a bağlandı, stüdyo buz kesti

@Powerfull kendileriyle karıştırdı sanırım. Benim milletimi analar ağlamasın masalıyla oyaladılar. Şimdi de günah çıkarmaya çalışıyor ifitira atarak Ülkücülere.
Kız iftira atmamış ki yazdığını tam okumadınız sanırım pkk yı savunan birisine destek olmasına üzüldüğünü dile getirmiş
Partilerin mantığına bakarsanız bunu yanlış bulması gayet normal mhp hdp ye ve pkk ya en net tavrı olan partidir

Mhp destek verdi dedim mi acaba ben ?? Burda ki hdp li üyeler ile bir olan ve cevremde hdp kazandı diye sevinen mhp lilerden bahsediyorum .. Sana simdi ülkücülüğümu ispatlamaya çalışmayacağım ister inanırsın ister inanmaz .. Ama açıkça hdp ve pkk yi destekleyenler ile bir olacaksan forumda senin vicdanına kalmis oda..

Hay ağzın bal yesin canım .. Yoksa dediğin gibi hdp ve demirtaş a en sert tavrı herdaim devlet bahçeli ve mhp liler yaptı..

Velhasili kelam Akp li olmayan teroristtir bu boyle bilinee..ayyy bayilicimm

Rahmetlide baris elcisiydi hatirlatayimda..
Ayrica altini cizdigim sozlerinizede gulmekten kirildim yok oyle bir yer yok.hayy Allah'im yaa.karalamaya gelll..
Zaten o nedenle onu ornek verdim ya .. Kendilerinden olan birinin ölümünü araştıran savcıya bile saldırdı bu hainler.. Ambulans şoförü bile ölebiliyor sa memurun üstelik elektriğini kesen memurun ölümü tuhaf mi geldi size ?

Mune bu konuyu kapatın lütfen alıntılılarla konu uzadıkça uzayacak şimdi bide bu yüzden ban almayalım

Ayni amerikada Irak savasinda "elmbedded journalists"lar gibi mi? Onlar sence Irakta ne kadar sivillerin öldügünümü anlatiyorlardi?

Elbette askeri yüceltip, yalnis birsey yapmiyorlar diyecekler! Ben insanlari anlayamiyorum. Yahu güya 30-40 yildir savasiliyor, birseymi oldu? Ölen askerlerin kani yerde kalmasin deniliyor, eh bunu daha daha fazla ölüm yaratmak ile, daha fazla aglayan anneler yaratmak ile mi oluyormus?

Ben sahsen artik baris istiyorum. Ben korkmadan Türkiyenin her yerini gezmek istiyorum. Ben ögretmenlerin severek, korkusuz doguda görevlerini yapmalarini istiyorum. Ve evet bu savassizda hal edilebilir. Hep bu zamana kadar milletin milli duygularini sömürerek, gencecik cocuklari ölüme yolladilar davul zurna esliginde sirf oy icin. Ben bu düzenden biktim!

Millet nasil IRA, ETA gibi örgütlerden kurtulmus, huzur bulmus ise, ayni sey Türkiye icinde gecerli olabilir. Sadece kafa patlatilmak istenmiyor. Menfaat hep en önemli neden oluyor. Yazik ya. Hem orada yasayan vatandaslara, cocuklar icin hem orda görev yapan askerler icin.

Beyaz köşeye sıkıştı napsın adam alkışlatmasında.. o tele bağlanan pkk sempatizanı kadının zihniyetindekilerin çirkeflikleriyle uğraşıcağına alkışlatayımda defolup gitsin havasındaydı hiç samimi değildi kadınla konuşmaları zaten. Ki bir polis evladı. Efendi adam.

çok şaşrdım beyaz abiden bunu gerçekten beklemezdm.diğer tv show sunan kişiler gibi değildi beyaz abı , gerçekten samimi merhamt sahıbı iyi bir adam olarak dusunurdum ama çok yanılmışım.

çok şaşrdım beyaz abiden bunu gerçekten beklemezdm.diğer tv show sunan kişiler gibi değildi beyaz abı , gerçekten samimi merhamt sahıbı iyi bir adam olarak dusunurdum ama çok yanılmışım.
Beyaz niyetini anlasa bu şekilde tepki vermezdi farkında olduğu bir durum değildi bence

polis çocuk mu degılmı bakıp emın oldukdan sonra ateş edıyor bunun göruntulerını daha ızledım tv da . bacagından vurdular bıle .ne kadar rht benım mılletımı koruyan abılerıme ıftıra atıyor.polislere askerlere tam yetkı verılmesı lazım bunları çok pış pışlıyorlar daha sonra polıs yaralanıyor onları vurmadıgı ıcın olan benım ınsanıma oluyor

Beyazın gerçek fikrini, beyninin içini okuyamayacağımız için bilemeyiz. O an anlayamamış da olabilir (çünkü her haltı yapıp öyle bir barış mesajı veriyorlar ki, görmeyen kendilerini iyilik elçisi sanar) , anlamış da olabilir.
Tabii ki gönlümden geçen, boş anına denk gelmiş olması, lafın nefeye gittiğini anlamamış olması.
Ama gerçeği bilemem, bilemeyiz.

Her haltı yapıp da, ağyyy bn barışcıyım, yaşasn brşşş, tü asker tü kaka polis, ayyu hendeği de polis kazdıaaaaa diyenler, her naneyi yiyip de, ülkede barış kelimesini ağzına alabilecek son kişi olanlar, barış diye çığırtır olmuş.

Yeni motto, asker düşmanlığı. Ya bi insan akp düşmanlığından, nasıl olur da bu hale gelir ya. Nasıl da pkklıları savunan insanlar türer. Akpyi sev yada sevme, gidip düşmanımın düşmanı dostumdur diyip, pkkyı dost bellemek de neyin nesidir. Bu yaptıklarınız bir gün size de dönecek, bir gün siz de etkileneceksiniz. Kendi ülkemizin pimini çekip patlatmaya çalışıyoruz resmen.

Bu kadar mı kör olduk.

Bir karikatür vardı, bulursam eklerim. Adam sinir oluyor, ağacı kesiyor(akp). Halbuki ağacın dalında kendisi de oturuyor. Akpye zarar gelsin diye, ağacını, yani kendi milletini kesenler, ucunun kendine dokunacağını nasıl anlamıyorlar?

aky sevmeyip ona inat olsun diye hdp oy veren ınsanlar oldu.bende akp oy vermıyorm ama ona ınat diye gidipte vatan haine oy vermek nedır ya @
Onların derdi vatan millet sakarya değil barış huzur değil hükümete karşı çıksınlarda nasıl olursa olsun
Hükümeti kötülemeye giden her yolu mübah görüyorlar
Bu yollardan biride teröre destek ne diyelim
Allah akıl fikir ve vicdan versin o insanlara

O karikatürü bulamadım. Ama benzerini buldum , şimdi yorumlayalım;

Nasrettin hoca biziz. Bu ağaç da vatanımız, yurdumuz. Ama bu ağaçta Tayyip de olsun.

Bu ağaca zaten yıllardır, pkk denen mahluklar balta vurmaya çalışıyor. Bu ağacı kesmeye çalışıyorlar.
Tam bir olma zamanımız, teröre karşı tek yürek olmamız gereken zamandayken;
Aramızdaki nasrettin hocalar, tayyibe kızdıkları için, o ağaçtan düşsün diye ağacı kesecekler. Sonra kendileri 2. Resimdeki gibi havada kalacaklarını mı zannediyorlar. 3.resmi, yani düşeceklerini tahmin edemiyorlar mı?

Eklentiler

• image.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 182
aky sevmeyip ona inat olsun diye hdp oy veren ınsanlar oldu.bende akp oy vermıyorm ama ona ınat diye gidipte vatan haine oy vermek nedır ya @
AKP hendekler kazilirken neredeydi ?
Hükümet neredeydi ?
Valilere neden operasyon yapma emri verildi.
İki partinin bu durumda farkı ne ?
Şehirlere yığınak yapıldı
Bunlar anlaşmalı yapıldı
Oslo görüşmeleri çıktı
Abdullah Öcalan kanaat önderi oldu neredeyse

Sivan perverle kucak kucağa agladilar

Ha akp ha HDP ne farkeder ki ?
İkisi de aynı değil mi ?

Kesinlikle
Biz kazanalım, tayyip kazanamasın gitsin de, bu nasıl olursa olsun..
Tayyip giderken, vatan bile elden gitsin ama yeter ki tayyip gitsin

Mantıkları bu
Bu derece, kendi vatanını satıp da pkk sempatisi gösterecek derece mi hırslandılar?
Tamam tayyibi sevme, hırslan. Ama kendini de bataklığa çekecek şekilde niye hırslanıyorsun? Deprem olsun tayyip ölsün, benim binam yıkılsa da olur, yeter ki tayyip ölsün mantığı

bunu bende sorguladım o hendek yapılırken devlet nerdeydikı nasıl beledıyeyı sorgulamaz harcadıgı paraları ama artk beledıye harcama yapıcagı proje yazmadan devlet para ödemıcekmış hdp beledıyelerıne tabı bu daha onaylanmadı sanırım ınsallah olurda.beledıye yardım edemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…