"Çocuklar ölmesin" diyen Ayşe Öğretmen hakkında 'terör propogandası' soruşturması

değilse diyeceğim.demeyen oky değil..şu anda biri hemen dikkatimi çekti mesela.:)

hayır şizofreni bir hastalık, ayıp ediyorsun hakaret olabilemez.
o zaman seni çılgın pis msli falan da diyelim :KK70:
aradaki amaç farkı işte :KK66:

polemikten ban kalktı da bazı cevaplar da komik
yok soda iç, yok kapak yaptık vs.
kaç yaşındayız?
yorumcuları bilemem de ben o yaşları geçeli baya oldu :))

hayır şizofreni bir hastalık, ayıp ediyorsun hakaret olabilemez.
o zaman seni çılgın pis msli falan da diyelim :KK70:
aradaki amaç farkı işte :KK66:

polemikten ban kalktı da bazı cevaplar da komik
yok soda iç, yok kapak yaptık vs.
kaç yaşındayız?
yorumcuları bilemem de ben o yaşları geçeli baya oldu :))
polemikten kalktı ama hakaret ban sebebi.
birde .üslup. mesela ben git çocuğunla ilgilen dedim diye üslupsuzluk diye ban yedim. eğer o tarz mesajlar varsa kible ve üslupsuzluk de just

Hala oradaki öğretmenler için "bırakıp kaçanlar" etiketi yapıştırılıyor ya ve ben size gerçekten inanamıyorum. Sizin cidden vicdanınız var mı?? O öğretmenler oraya kendi rızaları ile gitmişti zaten o karışık ortamda, devlet böyle bir imkan vermese yine orada kalacaklardı. Sanki ardına bakmadan kaçtı hepsi, ne çirkin bir düşünce, ne çirkin bir yorum! Allah böyle düşünenleri de ıslah etsin inşallah!
öğretmenlere laf edilmesine bende kızıyorum. insanlar oraya çalışmaya gidiyor. iş güvenliği önemlidir. iş güvenliğini geçtim. can güvenliği önemli.ve oralarda yok..
b itti.
diyarbakkırda bir öğretmen 8ci katta evinde öldü serseri bir kurşunla. bu can. laf eden gitsin o zaman. herkes süper woman olmuş.
ta kanmıyoruz.

Canım pkk öğretmenleri öldürmüş olabilir ama eskiden özel timler çok tehlikeliydi hiç unutmam ben 5 yaşındayken askerlerin köyü basıp erkekleri beton bir yerde çıplak bir şekilde soyup botlarıyla sırtlarına basmasını. Babam benim babamda onların içindeydi ve bahçenin tel örgülerinin arkasından ağlayarak babamı izliyordum askerlerin botları gözüme okadar büyük geliyprdu ki. Sebebi ne biliyormusunuz köyden birisinin askere gitmediği ve kaçması, bir kişi yüzünden bir sürü kişi o gece şidet gördü ama bitti başklarıda şiddet görmesin artık başkaların canı yanmasın analar çocuklar babalar ağlamasın kürtlerde benim kardeşim türklerde askerlerde terorist dediğiniz kişilerde. İki tarafta benim. Ben barışım.
Şu teröristler için benim kardeşim demiyeydin iyiydi. Onu kaçırılan ailelerinden zorla, tehditle alınan çocuklar için söyledin sanırım?

Benim icin yazilmis mi yazilmamis mi beni ilgilendirmez, beni ilgilendiren orada benim birilerinle tartismami ve ona dediklerimi yazisina tasiyarak bana laf sokmus olmasi. Ben degil, asil sen git onu bir daha oku. Ona cevap verdim, tasasi neden sana dustu? Sen de mi okudugunu anlamiyorsun yoksa?
Ayrica avukat hanim, muvekkiliniz hala askeri polisi diline dolamis onlarin ustunden siyaset yapmaya ugrasiyor, sen de maasallah bunu alkisliyorsun. Daha kac defa yazmam gerekiyor askeri polisi kirli siyasetinize karistirmayin, dilinize dolamayin, onlar emir eridir, bu isin gunahi da vebali de hukumetindir diye? Bak, bunlari ben 500 kere yazdim burada, senin arkin okudugunu anlamis olsa idi gene bu yaziyi dokturur muydu? Anlamis olsa idi hala asker asker diye tutturur muydu?
Valla bir daha asker diyenin agzina biber surecem, yettiniz gari..
Aynı şeyi 500 kere yazdın her konuda dolandırıp aynı şeyi yazıyorsun zaten
Oradan ahkam kesmek kolay
Doğuda yaşadınmı gittinmi gördiünmü canının parçası oradamı
Hayır
Bu düzen için birşeyler yaptınmı
Hayır
Daha fazla ahkam kesme
Şimdiye kadar ki bakışın belli daha tartışmayacağım seninle kimin siyaseti kirli ortada

Keşk
Valla ben sizin hiziniza yetisemedigim icin cevap yazmamisimdir. Kime cevap yazmamisim? Kime hakaret etmisim? Kime anlamadan cevap vermisim? Ben mi burada askeri- polisi malzeme yaptim, yoksa sizler mi? Kac defa yazdim muhatabimin asker olmayip hukumet oldugunu? Kac kez yazdim bu halkin caninin malinin guvenliginin sorumlusunun hukumet oldugunu? Bak hala hic yazmamisim gibi gene ayni seyi yazacaksiniz. Gene askere polise laf ediyor diyeceksiniz. Cunki hala boyle mesaj yazip boyle askeri polisi kirli siyasetinize alet eden birbirinizi yazdiklarindan dolayi tebrik ediyorsunuz. Guya asker ailesi olacaksiniz. Yazik..
Keşke ufkun biraz geniş olsa
Asker ailesine sen yazık dersin ben gurur duyarım
Nasıl bir duygu olduğunu bilmeden nasılda kolay can yakıyorsun
Sen ne bilirsin ki asker çocuğu ne hisseder ne yaşar
Olmayan şeyi ortaya atıp hala aynı şeyleri söylüyorsun ya
Boş konuşma

Bizim dünürümüzde kürt,bana kalksa onlar benim kardeşim dese o anda gömerim ben onu..
Neye uğradığını anlayamaz bile..

Aynen..belki de kürt halkının hepsi terörü kınasa ah onlara da yazık diye düşünmese birlik olunabilir.

Ayrıca tüm pkk lilar da kürt değil.

'' Bu hayatta kazanmak istiyorsan acımasız olacaksin! '' düsturun ile ... Teröristi bile kardeş ilan edecek vicdan ile ...

Ve sen barışsın öyle mi ?

Ya sen barışı bilmiyorsun ya ben .

Ben bu mesajı yazan kişiye de bu mesajı beğenen arkadaşlara da sormak isterim ; teröristi dahi kardeş görmek fazla mide bulandırıcı değil mi ?
dun resmen parmagım avazı cıktıgı kadar bagırdı surda anlatıcam dıye
tam da demek ıstedıgım bunlar ıste

terore en once halk karsı cıkmamalı desteklememelı, korkmamalı,susmamalı, bızım kardesımız dememelı
yahu pkk gercek kürt degıl,gercek kürtlere kurdo denır ve mıllıyetcı olurlar,
o bolgede hala hdp barajı asıyorsa ve ona oy veren kısıler pkk kardesımız dıyorsa bu teror bıtmeeezzz

o bolgeyı o hale getıren pkk ya kardesım dıyen kesımdir . kendı rızasıyla kendı dusencesını yazmıs arkadas onlar kardesımız dıyerek, o kardes nasıl kardesse kendı halkını ölduruyor yemısım o kardesı yahu...o kardesın yuzunden dogumuna bı hafta kala camın penceren yerle bır olmus ve devlet bızı koruyamadı mantıgında, yahu sen devlet karsıtı orgute kardesım dıyorsun !ama yok ıste ınsanın duyuları kapalı olunca anlayamıyor

neyse bu carsamba doguruyorum kızlar :KK70:

öğretmenlere laf edilmesine bende kızıyorum. insanlar oraya çalışmaya gidiyor. iş güvenliği önemlidir. iş güvenliğini geçtim. can güvenliği önemli.ve oralarda yok..
b itti.
diyarbakkırda bir öğretmen 8ci katta evinde öldü serseri bir kurşunla. bu can. laf eden gitsin o zaman. herkes süper woman olmuş.
ta kanmıyoruz.

Teror bolgesinde öğretmen olsam ve devlet istediğin yerde hizmet içi eğitim alabilirsin bu hakkın vsr dese bir dakika durmam.kahramanlik yapmaya gerek yok.

kızlar siz gerçekten bu milletin birlik olmasını mı bekliyorsunuz? ciddi ciddi bekliyorsunuz yani.. :KK57:

dipsiz not: ayrıca bırak terör bölgesini, şu şekilde bile ülkeden gitmeye çalışıyorum, kendimi güvende hissetmediğim için.. o bölgede olsam 1 saniye tutamazdı kimse beni.. öğretmenleri ya da oradan kaçanları ezmekten vazgeçsinler artık..

kızlar siz gerçekten bu milletin birlik olmasını mı bekliyorsunuz? ciddi ciddi bekliyorsunuz yani.. :KK57:

dipsiz not: ayrıca bırak terör bölgesini, şu şekilde bile ülkeden gitmeye çalışıyorum, kendimi güvende hissetmediğim için.. o bölgede olsam 1 saniye tutamazdı kimse beni.. öğretmenleri ya da oradan kaçanları ezmekten vazgeçsinler artık..
Ezmeyi bırak sürekli hedef göstermesinler. Yarın pkk öğretmen öldürünce başlarlar artık öğretmene de üzülüyos terörüste de üzülüyos diye. Onlar için çok kolay.

Canım pkk öğretmenleri öldürmüş olabilir ama eskiden özel timler çok tehlikeliydi hiç unutmam ben 5 yaşındayken askerlerin köyü basıp erkekleri beton bir yerde çıplak bir şekilde soyup botlarıyla sırtlarına basmasını. Babam benim babamda onların içindeydi ve bahçenin tel örgülerinin arkasından ağlayarak babamı izliyordum askerlerin botları gözüme okadar büyük geliyprdu ki. Sebebi ne biliyormusunuz köyden birisinin askere gitmediği ve kaçması, bir kişi yüzünden bir sürü kişi o gece şidet gördü ama bitti başklarıda şiddet görmesin artık başkaların canı yanmasın analar çocuklar babalar ağlamasın kürtlerde benim kardeşim türklerde askerlerde terorist dediğiniz kişilerde. İki tarafta benim. Ben barışım.
Kusura bakmayın ama siz o KALLEŞLERİ kardeş bildikçe dışlanmaya mahkumsunuz!
Önce yağlayım sonra ballayım uzun uzun süsleyeyim metnimi ama şuracıkta sıkıştırayım asıl tarafımı belki yerler gibi olmuş biraz bu. Edebiyatta kuvvetli hani. Sinirim zıpladı akşam akşam yahu.

Yani Gul hanim, PYD midir ne karin agrisidir bizi bombaliyor, kapim pencerem basima gecti, cocugumu hastaneye goturemiyorum diyorsun, sonra da terorist kardesimdir diyorsun. Bu ne menem bir kardesliktir? Ne bicim bir sevgi bagidir?
Ogretmenleri oldurmus olabilir deyip amalarla yazina devam ediyor, neden oldurduklerini hakli cikartmaya ugrasiyorsun. sonra da "ben nerde konussam insanlar bana kufrediyor" diye serzeniste bulunuyorsun. Yani...
deyip orda birakayim. Bugun ise gidecem, kafam bozulmasin.

Hah, bir o kalmisti.. Parlak fikirlere bakin... cozum bulundu. Eeee.. sonra hangi illeri yok ederdik havadan jetlerle? Mardin, nusaybin, Silvan, Sur, Siirt, Batman?
Biz boyyuk adamiz canim, kizdirmayin istesek Istanbulu bilem yok edecek gucumuz var, itirazi olan?

Ben artık cok sıkıldım ya. Gazete okuyasim, twittera giresim , buralarda yazasim yok.

Aslında iki taraftan da yazilana cizilene ya ama surda da sunun hatasi var, bak bu da boyleydi , zamaninda bunlari boyle yaptınız falan fisman diyesim var. Tam yazıyorum sonra vazgeçiyorum.

Ve artik asla birlesemeyecek kadar kopuguz. İnceldigi yerden kopsun diyorum yuregim el vermiyor. Ne diyeyim Allah sonumuzu hayretsin.

Ben artık cok sıkıldım ya. Gazete okuyasim, twittera giresim , buralarda yazasim yok.

Aslında iki taraftan da yazilana cizilene ya ama surda da sunun hatasi var, bak bu da boyleydi , zamaninda bunlari boyle yaptınız falan fisman diyesim var. Tam yazıyorum sonra vazgeçiyorum.

Ve artik asla birlesemeyecek kadar kopuguz. İnceldigi yerden kopsun diyorum yuregim el vermiyor. Ne diyeyim Allah sonumuzu hayretsin.

Bitmeyecek bir savasin icindeyiz.. 35 senede bittiyse bu pkk pisligi simdi de biter.. daha kotusu kanser gibi diger sehirlere de yayiliyor.. istanbul da ki pkk lilari nasil temizleyecekler.. al iste sultanahmette bomba patlamis istanbul un gobegi.. artik bir suriye den bir filistinden farkimiz yok.. su forumda kac kisi can guvenliginden endise duymadan kalabalik yerlere gidecek artik? Ben gitmem en azindan..

X