Ayşe Öğretmen Diyarbakır'dan Beyaz Show'a bağlandı, stüdyo buz kesti

zaten bir sonrakı seçımde hdp oylarını dusucegını ınanıyorum ınsanlar artık bu hırstan dolayı turkler hdp oy vermez dıye tahmın edıyorum bu kdr alçak olmamalı

zaten bir sonrakı seçımde hdp oylarını dusucegını ınanıyorum ınsanlar artık bu hırstan dolayı turkler hdp oy vermez dıye tahmın edıyorum bu kdr alçak olmamalı

Olur olur. Hala olur. Ben artık hiç birşeye şaşırmıyorum.
Kendi vatanını satacak düzeye gelmişler
Vatanının en büyük düşmanı pkkya sempati besleyecek hale gelmişler.
Savaşın, karşıtlığın da bir seviyesi olur. Tayyip nefretinden, vatanı satacak hale gelmişler.

Gözleri kör mü, kasıtlılar mı bilmiyorum. Umarım kördürler. Umarım o pkk sempatililerin gözleri bir gün açılır. Ve umarım o gün geldiğinde, bizim adımıza, vatanımız adına geç olmaz

özerklik verdiği ann devlet zaten ortalık karışıcak bu ülkede insanlar ozaman sokağa dökulcek

Bu da göz boyama
Koskoca devlet bilmiyor muydu neler yapıldığını
Bizler bile bilirken
Nerede bu devletin istihbarat teşkilatı ?
Allah içimi biliyor ya HDP den nefret ediyorum
Hadi bi itirafta bulunayim ankara katliaminda sadece sözde üzüldüm böyle bi yazık Masumlar vardir belki dedim geçtim.
Ölenlerin bazılarına iyi olMuş dedim
Ama bunun ötesinde bu ülkenin baskentinde ellerini kollarını sallayarak bomba patlattilar
Nerede ya bu istihbarat teşkilatı
Bu devlet bu kadar mı aciz

Eyalet verilip başkanlık alınacak
Su an yapılan operasyonlar gaz almadan başka bir şey değil

Bunlar içimizde artık
Siyasi yapilanmaları var,üniversite yapilanmaları var asıl tehlikeli olan bu

Terörist olur yenisi gelir

Paralel diye tüm kadroları temizlediler insan hakkiysa paralalle mucadelede de çok masumun canı yandı
Tertemiz çocuklar polis kolejinden atıldı
Polis kolejleri akademileri çok yüksek puanla girilen okullar
Ciddi kaliteli egitimleri vardır
Bu kapandı
6 ay kursla komiser yetistiriyorlar BESYO mezunu şu ürünleri mezunu alakasız bölümler
Önceden azamî 4 yılla komiser olunuyordu ki çok yüksek puandi tekrar ediyorum
Şimdi 6 ay kursla komiser olanlar terörle mücadele ,istihbarat ,mali suçlar bölümlerinde çalışacak
Tehlikeye bakar misiniz ?
O çocukların hakkına bakmadan temixlediniz kadrolari
Teröristleri mi temizleyemiyorsunuz?

İki yüzlü ve yalancilar
Asla inanmıyorum asla
Amaç terörle mücadele değil halkın gazını almak
Sonra hdp yi başkanlık kabulüne ikna etmek

Abdullah Öcalan hala terör örgütü kurmak suçundan yargılanmadi inanabiliyot musunuz ?

12 -25 araligi yapan polisler yargilandi
Burada yanlış bir şey yok mu ?

haklısınız bunları bende sorguladım dusundm bu yuzden akp oy wrmeyı dusunmuyor ama ona oy veren ınsanlarıda vatan haını dıye suclayamamkı o partıye oy veren ınsanlar ona guvendıklerı ıcın dogru ınsan olduguna ınandıkları için oy verıyorlar ne kdr o baştakı kişiyi kızsamda ona oy veren ınsana okdar kızamıyorm kızdıgım zamanlar oluyor bazen cıldırıyorm ama bı hdp yı savunan kısı kadar olamaz asla o çok başka bırkonu

Yazdıklarınızın %99una katılıyorum..
Bende bu partiyi sevmiyorum, bende çok ihmalinin olduğunu düşünüyorum.
Ama şuan pkkya karşı atağa geçmişlerken, onlara inat pkkyı, cici barışçıları asla savunamam.

İkisi çok ayrı mesele. Pireye kızıp, yorgan yakmak misali. Pkk gibi vatanına ihanet eden, askerlerinizi şehit edenlere zerre acımam, zerre yanlarında durmam, zerre de onlara hak vermem.

Tayyiple pkk karşı karşıya geldi diye, sırf tayyibe inat için pkk safına geçemem. Pkk safında olmamam için tayyip safında olmama da gerek yok zaten. Hiç bir partinin safında değilim ama, pkknın-hdp nin dimdik tam karşısındayım

Ben iki safin arasında bir fark olduğuna inanmiyorum

Oyumu mhp ye verdim chp nin güçlü olduğu yerde olsam ona verirdim
HDP nin barajı geçmesi beni son seçim günü rahatlattı stratejiyse bu da strateji

He şimdi korkum ne eyalet başkanlık anlaşması

aky oy veren halkla hdp oy veren halk arasnda bana göre fark var.evt baştakilere benımde guvenım yok ama vatan aşkı içinde olup ta akp oy veren ınsanlar var.onun yanlıs yaptıgına asla ınanmıyorlar nasl ınanmıyorlar bende onu anlamıyorm ama hersey acık ve netken.işte eskiden hep kuyrukdaydık bu kdr rht degıldık yollar guzel dın konusunda bıze serbestlk tanıyor bunu gıbı seylerden dolayı cumhurbaskınndan vzgecmıyorlar

Fark yok mu?
Oradaki halka zulüm eden, oradaki kürtleri tehtid eden, yakan asan biçen öldüren pkk ile akp arasında fark yok mu?
Askerlerimizi şehid eden, hain pusular kuran, o kalleşlerle akp arasında bir fark yok mu?

Akpyi gram sevmem. Ama gidip pkk ile bir tutmak?

Şuan cidden yazacak birşey bulamıyorum. Yazamıyorum..

İki tarafın hatası var ama, birinin deniz kadarsa ,diğerinin okyanus kadar. Can ciğer akp ne yapsa haklıdır asla demem. Ama gidip de beni koruyan askerime polisime kurşun sıkanı, akp ile bir tutamam.

Bir terör örgütüyle, bizim vatanımıza saldıran bir terör örgütüyle, masumların kanını akıtan ve üstüne üstlük dalga geçer gibi barıştan vazgeçen bir terör örgütüyle
Şuan aklı başına azcık gelmiş, ona karşı gelmeye çalışan akpyi bir tutmak. Akpnin kocaman bir X suçu varsa, o kalleşlerin Trilyonlarca X suçu var bile diyemem. Trilyon az gelir

Olur mu canım biz Akp ye oy verdiğimiz için terörist kadar adi oluyoruz .. Mehmetcigi öldüren kallesler kadar adi oluyoruz.. Yolsuzluk hırsızlık falan filan diyelim ki bunlar doğru Akp yaptı bunları yine de bu suç ile askerimi adice öldüren hainler ile bir tutulmaya yetmez. Klavyesi olan yazıyor işte.

Akp daha tehlikeli çünkü devleti yönetiyorlar ve daha büyükler hala aynısını düşünüyorum. devlet devlet olsa hdp'yi de pkk'yı da bir kaşık suda boğarsın.

2. Kuzenim şu an Cizrede özel Harekat polisi

Babam üst düzey rütbeli

Suriye dahil yurt dışında yasamisligim var

İzin verirseniz kendi gözlemlerimi sizlerin "vatan ,millet ,Atatürk ,terör " söylemleri dışında yaşamak istiyorum

Vatanseverligimi sizinle tartismam
Başkasının vatan severligini de sorgulamam

Kimse sizden daha az bilmiyor
Kimse sizden az sevmiyor

Benim görüşüm ve doğru olduğuna inanıyorum

Katılıyorum. Bunu seçim zamanı da çok söyledik. HDP'nin yüzde elli oyu olsa, onu iktidardan düşürme yolu AKP'ye barajı geçirmekse, AKP'ye verirdik.
Sonuçta HDP barajı geçmeden önce de terör vardı, meclise parti olarak girdi, terör yine var. HDP'ye oy vermek onu iktidar yapmak anlamına gelmiyor. Ama HDP'ye oy vermeyi ona güvenmekle bağdaştırmıyorum kesinlikle.

Simdilik hadi bir 50 yıl diyelim HDP nin iktidar olmasi çok olası görünmüyor

Madem darbe yasalariyla seçim barajı getirildi
Biz de seçmen olarak strateji yapabiliriz.

HDP nin hiç bir vekilini sevmem ,Ferhat encüyu her gördüğümde kufrederim

Dilek doğan masum bir genç kız değil
PKK lesleri beni keyiflendiriyor
Selahattin Demirtaş saz çalan katil

Ama şartlar seçmeni buna zorluyorsa ben insanlara neden bunu yaptınız diye hesap soramam

Evet oy vermedim ama verenlere vatan haini diyemem

Ben de vermedim. HDP'ye bayılıp doğunun durumuna acıyıp oy verenlere gözünüzü açın derim ama strateji diyene de buyur ver derim.

Bu topik var ya bu topik incelense kaç dava açılır hakkınızda biliyor musunuz?
Biliyor da umursamıyor musunuz?

3-5 kişi burada hükümete saydıracak, kiminiz teröristler yüzünden tüm Kürt halkına sövecek diye yaptıklarınıza bir bakın.
Eleştiri değil yaptığınız itham. Bu ithamlar yüzünden sizler kadar sitede ceremesini çeksin istiyorsunuz sanırım.
Şurada bir avuç insan yerden yere vuracak diye yüzbinlerce üyesi olan bir site zarar görürse elbirliğiyle alkışlarsınız kendinizi.

Eskiden bu bölümün dibine dinamit koyuyorsunuz diyordum, ama artık sizler boyut atladınız komple sitenin dibine dinamit koyuyorsunuz, tebrikler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…