Ayşe Öğretmen Diyarbakır'dan Beyaz Show'a bağlandı, stüdyo buz kesti

Ne oluyor ya bende mi var sorun alıntılar çıkmıyor hay Allah kk dayanamdı izlere

Lafa bakarmısın ülkücülerle hdp ne zaman dost oldu. İşte
Şunu anlayamamışsın benim için karşıdaki insanın hangi fikirde olduğunun önemi yok. Keşke sende biraz
Mantıklı düşünebilseydin.

Pkk lılar ve onları destekleyenler görevini yaptırıyor mu ? Daha geçenler de Tahir Elci nin vurulduğu yeri incelemek isteyen savcıları bile kursun yağmuruna tutmadılar mi ? Kacak elektrik kullanıyor diye elektriğini kesmeye gitsen ceker vurur seni adam nasıl görev yapsın orda memur..

Şunu anlayamamışsın benim için karşıdaki insanın hangi fikirde olduğunun önemi yok. Keşke sende biraz
Sana diyen yok hdp zaten chp akp mhp farketmez yeterki kendisine yanaşsın biri hemen yanaşır oda..

Mantıklı düşünseydin elinde kanla Allahuekber diyenler kimmiş daha iyi analiz edebilirdin yine pkk yı savunmuş yine cevabını almışsın

Bana bu saate kadar çatmadığın için hayretle izl,yordum masaya oturmadık ya sen ona bak
Seni yargılamak laf çatmak için değil biliyor musun lafım .. Yıllardır Mhp li ülkücüyum ben ve ne zaman ki Mhp nin başına gerçek ülkücü biri geçsin yine Mhp ye döneceğim ama üzüldüğüm nokta Akp ye muhalefet için hdp lilere destek olması mhp li kardeslerimin herdaim üzmüştür beni ..

@Powerfull kendileriyle karıştırdı sanırım. Benim milletimi analar ağlamasın masalıyla oyaladılar. Şimdi de günah çıkarmaya çalışıyor ifitira atarak Ülkücülere.

Çözüm süresi boyunca silah depolamış pkk çözüm istememiş göz boyamış , bunların dostluğuna hiç birşeyine güvenmemek gerek normal doğu vatandaşıda eğer pkk dan yanaysa oda teröristir benim gözümde artık karar versin onlarda , evlerinden yurtlarından oldular ,

Seni yargılamak laf çatmak için değil biliyor musun lafım .. Yıllardır Mhp li ülkücüyum ben ve ne zaman ki Mhp nin başına gerçek ülkücü biri geçsin yine Mhp ye döneceğim ama üzüldüğüm nokta Akp ye muhalefet için hdp lilere destek olması mhp li kardeslerimin herdaim üzmüştür beni ..
Benim tanıdığım ülkücü ve mhpli liler böyle konuşmaz asla inanamıyorum mhpli olmana hem beni hiç alakadar etmez kim hangi partiden nereden nasıl önce insan önce insan başka bişey değil.
MHP Allah aşkına hdp ye hangi konuda destek verdi ya nerede ne zaman nasıl yapmöayın ya.

Velhasili kelam Akp li olmayan teroristtir bu boyle bilinee..ayyy bayilicimm
Pkk lılar ve onları destekleyenler görevini yaptırıyor mu ? Daha geçenler de Tahir Elci nin vurulduğu yeri incelemek isteyen savcıları bile kursun yağmuruna tutmadılar mi ? Kacak elektrik kullanıyor diye elektriğini kesmeye gitsen ceker vurur seni adam nasıl görev yapsın orda memur..
Rahmetlide baris elcisiydi hatirlatayimda..
Ayrica altini cizdigim sozlerinizede gulmekten kirildim :-)yok oyle bir yer yok.hayy Allah'im yaa.karalamaya gelll..

X