Ayrintili ultrasonlarr

Merhabalar,

Dün ayrıntılı ultrasona gridim bebeğimin cinsiyetinin kız olduğu kesinleşti.
Doktor herhangi bir sorun yok dedi. Ultrason cdsi ve iki tane de ultrasonda çekilmiş bebeğin fotoğrafını da verdiler. Yalnız kendi doktorum 21 hafta diyoru ultrasonda 19 haftalık çıktı.
Umarım herkesin sonucu sevindirici olur.

nestle şimdi aradım medical parkı 2.düzey usgnin fiyatını sordum evet 192 ytl dediler 35 ytl muayne ücretinide söylemeyi unutmuyor ben bu işte birşey anlamadım radyoloji bölümünde fiuat faklı demekki

nestle şimdi aradım medical parkı 2.düzey usgnin fiyatını sordum evet 192 ytl dediler 35 ytl muayne ücretinide söylemeyi unutmuyor ben bu işte birşey anlamadım radyoloji bölümünde fiuat faklı demekki

allah allah...şaşırdım kaldım...2 kere sordum 55 ytl dedi...zaten bu fiyatı çağrı merkezi vermiyor...radyolojiye aktarayaım diyor onlar veriyor....bakalım hangimizinki doğru çıkacak...cumartesi göreceğiz....eğer 55 ytl alırlarsa benden sakın ola 192 ytl vermeye kalkma hayatım...ben seni haberdar edeceğim..hatta bugün olmazsa tekrar arar tekrar sorarım..

beni radyolojiye değil kadın doğum bölümüne bağladılar zaten bana radyoloji bölümü değil kendi doktorum yapıcak acaba ondanmı fiyat farkı var ama olmaması lazım yaa çok saçma

hayatım bugün tekrar teyit için hastaneyi aradım..bu hastane beni erken doğurtacak yemin ederim...doktordan memnun olmasam 1 dakika beklemeyip hemen yeni hastane ayarlayacağım...biliyorsun benim yarın 16.30 du randevum..bayramdan önce almıştım randevuyu..bugün arayınca ne deseler beğenirsin...ama bizim radyoloji doktorlarımız 16.00 ya kadar çalışıyor...tabi bir kıyamet kopardım...neyse yarın 13.30 a ayarladılar...fiyat işine gelince o da bir alem...55 ytl yanlış fiyatmış canım...o 2 li test için yapılan ultrasonun fiyatıymış...2. düzey diyorum ya ben, onu 2 li test algılıyor salaklar...ama sonuç olarak kesin fiyatı nihayet öğrendim...ssk lı için 84 ytl....senin fiyatı sordum....kadın doğumcular yaptığında fiyat farklı oluyormuş...çok çok saçma ama öyleymiş hayatım... 110 ytl neden daha fazla veriyorsun...konuş doktorunla radyoloji doktoru yapsın...sonuçta bu adamlar radyoloji uzmanı...kadın doğumcu da aynı makineyle bakacak...kuş mu konduracak sanki??? ben pazartesiye de mehtap hanım dan randevu aldım...iyice bir konuşacağım mehtap hanımla...sonuçta doktora güveniyorum ama iş sadece doktorla bitmiyor ki...allah korusun aklıma bin tane şey geliyor...bunlar bu savsaklıkla bebekleri bile karıştırırlar..kadına sorucam sen bu hastanein hemşirelerine, anestezi uzmanlarına, yeni doğan yoğun bakımına güveniyor musun diye..eğer derse ki ben kendimden mesulum hastane için birşey söyleyemem o zaman yeni bir doktor ve hastane arayışına gireceğim....bu kadar kötü ve acemice hizmet veren gerçekten başka bir hastane görmedim...

Yaa benim doktorum neden 26. haftada ayrıntılı ultrasona giriceksin dedi ki, geç değil mi ki 26. hafta.

bende güvenmiyorum hastaneye en başından beride hiç ısınamadım senin dediğin gibi doktora güvenmesem kesinlikle gitmem ve benim şöyle bir sorunum var eşim doktora aşırı derecede güveniyor ve kesinlikle başka doktora gitmemi istemiyor bir türlü ikna edemedim çok tatıştık bu konuda doğumunda orda olmasını istiyor ama ben orda yapmıcam istemiyorum çünki ben avrupa yakasında oturuyorum hastane anadolu yakasında bana çok uzak hadi ayda bir kontrolleri idare ediyoruz ama doğum için olmaz arabamızda yok hem ben o hastanede doğumun ucuza patlıyacağını sanmıyorum ayağımaza giydiğimiz galoşu bile fatura eder bu fırsatçılar

ayrıntılı ultrason dediklerinde girdiğin ultrason cihazı değişmiyor sadece bebeğin organlarına tek tek bakılıyor gelişimleri normal mi diye arkadaşların bahsettikleri renkli olanları doktor zaten bakıyorsa endişelenmene gerek yok

kızlar ayrıntılı çektirmek konusunda ben doktoruma ısrar ettim aslında o gerek görmedi 2li 3lü test iyiydi çok şükür ama ben gene de çektireyim dedim içim rahat etsin diye pazartesi çektireceğim inşallah yalnız çok farklı fiyatlar çıktı karşıma bir de ne kadar sürüyor bu olay süre olarak

hayatım çektirdik ayrıntılı ultrasonu...20-25 dakika sürdü...radyoloji doktoru baktı...82 ytl ödedim...çok şükürsonuçlarda temiz çıktı...karşıda bir sürü hastane var yahu kendini ne yoruyorsun buralara kadar....bence vakit daha ilerlemeden sen kendine karşıdan bir doktor ve hastane bul...daha rahat edersin....

Canım ben de haftaya çarsamba gunu gideceğim druma. senin sorularını ona sorup sana çarşamba akşamı cevap yazarım.Bebeğine ve kendine iyi bak.Çok sevgiler

sorma dediğim gibi eşimi bir türlü ikna edemiyorum senin yazdıklarını okuttum anlattım radyoloji 84 ytl ye yapıyormuş diye radyoloji uzmanı kendi doktorun kadar detaylı bakmaz diyor dedim ya doktora taktı illa o doktor yapıcak bütün testleri ve kontrolleri benneyaptımki

arkadaşlar bende renkli oltrasyonu 79 ytl çektirdim ama cd vermediler veriyorlar mı ???normalde şimdide 4d boyutlu cd+fotoğraf çektiricem 83 ytl pendik şifa hastanesinde

ayrıntılı ultrason çok gereklimi acaba yaptırmasak olurmu yada yaptırmama gibi bir şansım varmı?

ayrıntılı ultrason çok gereklimi acaba yaptırmasak olurmu yada yaptırmama gibi bir şansım varmı?

cnm yaptırmama gibi bir şansın varmı bilmiyorum ama bence gerekli çünkü senden bebeğine giden kan akımı nasıl gözler burun beyin ve beyincik ayaklar böbrek ve ciğerler karaciğeri midesi hepsine tek tek bakılıyor bir terslik varmı diye eğer imkanın varsa yaptır derim ben sevgiler

kesinlikle çok önemli arkadaşlar ayrıntılı ultrason ben yaptırdım benimkinde sorun çıktı malesef
amniyosentez istediler onuda yaptırdım şimdi en zoru onun sonuçlarını beklemek lütfen imkanınız varsa
muhakkak yaptırın hepinize sağlıklı günler.

selam kızlar biz de dün doktordaydık doktoruma ayrıntılı, 4 boyutlu ultrasonlarla renkli dopler olayını sordum ben her seferinde ayrıntılı bakıyorum bir problem olsaydı veya olursa ben gönderirim ayrıntılı veya doplere şimdilik gerek yok hatıra kalmasını istiyorsan 4 boyutluyu da çektirebilirsin ama normalde ona da gerek yok dedi kafam karıştı kızlar sizce gideyim mi radyoloji uzmanına ayrıntılı için ne dersiniz???

bencede yaptırın arkadaslar gerçi doktorlarınız en iyisini bilir.benim doktorum ayrıntılı ultrosana gönderdi.inanın herseyine tek tek ayrıntılı bir sekilde bakılıyor ayak parmaklarına kadar kan akışı damarlar hersey tek tek inceleniyor ben dün gittim inanın bir saat sürdü ama değdi birde bebeği ayrıntılı bir sekilde görmek inanılmaz bişey yüzünü bile çok net görüyosunuz bence gidin canlarım herseye deger....ben benim oğluşumun pipisini bile net gördümm Allah bebeklerimize saglık versin.....:teytey:

selam yarın bende ayrıntılı ultrasona giricem inşallah bir sorun çıkmaz çok korkuyorum amniyosentez sonucumda çıkmış bakalaım neler oluyor. bu gece çok uzun geçecek gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…