Ayrintili ultrasonlarr

evet bencede yapılması gerekiyor bebeğin bütün organları beyni kalbi ayrı ayrı inceledi doktor ayrıca erken doğum riskinizede bakılıyor

Ben ayrıntılı ultrasonumu yaptırmıştım şimdi pazartesi için 4 boyutlu ultrason için randevu aldım cd falan alıyorlar ya hatıra kalsın çok merak ediyorum bakalım çektirince buraya da koyarım inş.

özlwm bişi sormak istiyorum her ayrintili ultrason yaptirandan 4 boyutlu ultrason istiyorlarmi bilgin varmi

Yok canım ayrıntılı ultrason mecburi ama 4 boyutluyu mecburi değil ben hatıra amacıyla yaptırmak istiyorum hastanelerde çok pahalı 175 falan dediler, ben Ümraniye de görüntüleme merkezinde yaptırcam 60 YTL

merhaba arkadaşlar bende ayrıntılı ultrasona 24. haftada gittim yani 3 gün önce.. bebeğin heryeri incelendi. boyu 29,8 cm kilosu ise 667 gram çıktı.. gayet sağlıklı göründüğünü söledi doktorumuz. ben Antalyada Özel yaşam hastanesine gitiyorum ama ayrıntılıyı radyolojinin çok yoğun olmasından ötürü Anadolu hastanesinde 150.00 ytl çektirdim. 3 haftada bir gidiyoruz kontrole ve 7 kasımda ki kotnrolümüzde şeker yüklememiş olacak Allah izin verirse kaydirigubbak kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayrıntılı ultrason için ayrıca randevu alıp radyoloji bölümünde mi olunuyor bende eşimin yoğunluğundan en son 18.haftada gitmiştim kontrole . ben alman hastanesine gidiyorum ve kontrolümüz için haftaya cumartesi randevu aldım ve muayeneden sonra eve dönüyorum ben zonguldaktayım ve istanbula gidiyorum . gitmeden radyolojiden randevu alsam mı acaba diye sordum doktorun muayene odasında ultrasonda renki falan vardı çünkü en son gittiğimizde renkliyede getirdi ve 3 boyutlu oldu herşey acaba kendi mi çekiyor farklı mı bişey mi yoksa

slm arkadaşlar bugün ayrıntılı ultrasona girdim herşey yolunda ama bi türlü dönmedi yüz ve kalp tam incelenmedi olsun başka bir sorun yokmuş çok sevindim haftaya yine gidicez bakalım. içim rahat...

benim kendi doktorum yaptı radyolojiye filan yönlendirmedi normal kontrole gittiğim ultrason cihazıyla yaptı zaten cihaz 4 boyutluymuş hem 4 boyutlu baktı hem normal

BURSALI HAMİŞLERRRR yada DİĞERLERİ kızlar ya bu dr. beni hasta ediyor ayrıntılı için beni BİLSON a gönderdi oranın dr.una güvenirim ancak dedi bende randevu için aradım 280 ytl dediler şok oldum sizler ne kadara yaptırdınız yaa ne olur yardım

bende 200 ytl yaptırdım medical parkta kendi doktorun yaparsa bu fiyata radyoloji uzmanı yaparsa 84 ytlmiş

canm ben ultramede gittim 125 ytl cd ye çekti çok güzelde muayene etti ben çok beyendim oraya yaptır sende bir sürü fotoğrafta verdi bana

arkadaşlar ben antalya korkutelinde özel bir hastaneye gidiyorum emekli sandığı ile anlaşmaları varmış sadece 7.50 ytl.ile muayene olabiliyorum ben dün gittim ve her gittiğimdede 4D ultrasonda görebiliyorum.bir çıktısını alabilirmiyiz falan dedik doktora oda güzel pozlardan size bir cd ayarlıyım dedi kısacası 7.50 ytl ile her işimi hallettim.siz de bulunduğunuz yerlerdeki hastaneleri bir araştırın yani bir 4D ultrason için 300 e yakın fiyatlar ödemeye gerek yok

Selam arkadaşlar ben en son 21 haftalıkken dr a gitmiştim ve her zamanki gibi bebişime ayrıntılı olarak baktı. Ancak ayrıntılı ultrosan için tarih vermedi. 2 hafta sonra şeker yüklemesi için gidicem acaba o zaman bakabilir mi???? Ben dr a dediğimde bu ayrıntılı ultrosan nasıl olucak diye bana şu bir gerçek ki ayrıntılı ultrosanda baktığımızda bebeğin durumu iyi olabilir ama dha sonra Allah göstermesin iyi de olmayabilir dedi. Yani anladığım kadarıyla bu ayrıntılı ultrosonu pek önermedi. Yapılacakmış ama doğum sonuna kadar bebk gelişime devam ettiğinden her ay yapılan kontroller önemli dedi.

selam kızlar GÜLEDA çok teşekkürler ben bugün ultramed te yaptırdım ayrıntılı taramamamı benim dr.um zaten her ay ayrıntılı olarak bakıyordu fakat ikinci bir gözün de bakmasının gerekli olabildiğini söylemişti çok ilgili ve açıklayıcı bir dr.du Mehmet bey Bursa lı herkese tavsiye ederim

arkadaşım ben çektirdim hatıra kalsın diye çok güzel bir duygu bebğimmin kime benzediğini bile görmüş olduk doğmadan muhakak çektirmeliisn ilk fotları olarak saklıycam ben...hihoyyyt

merhaba arkadaslar 13 haftalik hamileyim yurt disinda yasiyorum allah izin verirse 2 hafta sonra istanbula gelicem oncelikle

1- Ayrintili ultrason, doppler, 3d boyutlu, 4d boyutlu ultrasonlar birbirinden farkli seylermi?

2-Ben hem bebegimin cinsiyetini ogrenmek, hem renkli gormek, hem ayrintili gormek(bir rahatsizligi veya ters giden birsey var mi diye) hemde cd+fotograf istiyorum simdi benim hepsini mi yaptirmam lazim
yardimci olursaniz sevinirim birde umraniyede iyi, uygun bir goruntuleme merkezi varmi ve nerde?
Allahim hepimize bebeklerimizi saglikli kucagimiza almamizi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…