Ayrintili ultrasonlarr

ya kıslar bu ayrıntılı ultrason nedir? ben bişey anlamadım inanın. her ay özelde girdiğim ultrason değilmi ayrıca bişey mi? zamanlama acısından mı farklı yoksa

cnm bu normal ultrason değil yani bu ultrasonda bebeğin her yerine tek tek bakılıyor kan gidişine falan anneden bebeğe kalbine böbreklerine ciğerine gözler arası seviyeye herşeye baklılyor

cnm bu ultasonda bebeğin heryerine tek tek baklılıyor 2 göz seviyesinden anneden bebeğe geçen kana kadar böbreklerine ciğerlerine kol ve bacaklara tek tek baklılyor bebekte herhangi bir anormallik varmı diye

Selam kızlar

Benim doktorumda 2. düzey ultrasona girmen yeterli ama sen bilirsin dedi ama ben bebişime ilerde hatıra olsun diye 4 boyutlu ya giricem. Ben de özel bir görüntüleme merkezine gidiyorum normal fiyatı 220 ytl fakat doktorumun tanıdığı yer diye indirimle 160 ytl heyecanla bekliyorum o günü :CüvCüv:
21. haftamda giricem bu arada.

beyzacım sen nereye gideceksin görüntüleme merkezi olarak,anadolu tarafındamı avrupa tarafındamı?

kızlar bende cumartesi günü 2. düzey ultrasona gireceğim...medical park ta yapılacak...avrupa yakasında yer arayan arkadaşlar medical park bahçelievler de ve fatih te var sanırım...ben göztepedekinde yaptıracağım...ssk lı ücreti 55 ytl...ama yanlışlık olmasın 2. düzey ultrason bu..3 boyutlu yani..renkli çıktı veriyorlar...4 boyutluya bende 28. hafta gibi girmeyi düşünüyorum...hatıradır sonuçta...

ya kızlar ben geçen gittiğimde doktoruma sordum, ayrıntılı ultrasona ne zaman gireceğim ben diye, bana dedi ki, sen zaten her seferinde ayrıntılı ultrasona giriyorsun, herseferinde ayrıntılı bakılıyor, ayrıca girmene gerek yok dedi, aklım karıştı yaaa,

sevocan canım beni unutma tamam bi ara sorarsan doktooruna çoook sevinirim.....
DUACINIM CANIM BENİM

hayatım durumunu okudum...öncelikle allah kolaylık versin...yanlız ikili test ile ayrıntılı ultrason farklı şeyler...bizlerinde ikili testleri ve ense kalınlıkları normal çıktı...ancak ayrıntılı ultrason taramasını doktorlarımız istedi...çünkü ikili testte down ve edward sendromu ile ilgili tarama yapılıyor...oysa ayrıntılı ultrason da çocuğun organları detaylı olarak inceleniyor...kalp, beyin, akciğer, karın duvarı, mesane vs. incelenerek herhangi bir problem var mı bu saptanmaya çalışılıyor...örneğin bu şubat anneleri başlığı altında bir arkadaş, kızının beyninde kist saptandığından bahsetmiş...işte bunları ortaya çıkarmak ve varsa anne karnında kısa sürede müdahale etmek üzere yapılan bir tarama ayrıntılı ultrason...eğer imkan bulabilirsen yaptırmanı öneririm...yakın bir şehre hafta sonu giderek yapılabiliyorsa bu şansını deneyebilirsin...bazı arkadaşlar annelerimiz ayrıntılı ultrasona mı girmişler gibi bir takım düşüncelerini paylaşsalarda, ben teknolojinin nimetlerinden faydalanılması gerektiğini düşünüyorum...eğer bir sorun varsa bunu bilmek, bunun için önlem almak bence gerçekten önemli...inşallah yardımcı olabilmişimdir....

bende 15 ekimde gireceğim medical parkta bana fiyatını 192 milyon dediler ssklı nasıl oluyor bu anlamadım şimdi doktora sordum 4 boyutlumu yapılıcak diye 4 boyutluda ayrıntılı ultrason olmaz dedi

nestlecim sen kimden öğrendin fiyatını bana neden bukadar yüksek söyledilerki bu arada 35 milyon alıyorlar hala muayne ücretlerini

canım bende bakırköydeyim, 4 boyutlu baktıracağım biyer arıyorumda fiyatları kıyaslamak istiyorum hangisi uygunsa oraya gideyim.ismi ne gittiğin yerin canım?

ULTRAMED canım gittiğim yerin adı. İncirli caddesinde Osmaniye yolunun karşısında hemen. Sen uygun bir yer bulursan o çevrelerde bende gidebilirim. Ama benim ikili test ölçümlerimi de orası yapmıştı. Çok iyi bir doktordu.

nestlecim sen kimden öğrendin fiyatını bana neden bukadar yüksek söyledilerki bu arada 35 milyon alıyorlar hala muayne ücretlerini

hayatım randevu aldığımda fiyatı ordaki kız verdi...ben elimdeki kağıdı okudum ona...2. düzey doppler ultrason yazıyor bende...kız da 55 ytl dedi...4 boyutlu ultrason değil bu...ayrıntılı tarama...seninki sanki 4 boyutlu fiyatı gibi geldi bana...ama ararım birazdan teyit ederim canım....

hayatım şimdi yeniden radyoloji ile görüştüm 55 ytl dediler...bak elimde doktorun kağıdı var aynen şöyle yazıyor: 2. düzey doppler obstetrik USG....Dr. Müge hanım yapacak diye not düşmüş...müge hanım radyoloji doktoru...sen bir daha ara derim....hastaneye pek güvenemiyorum ben....yeni ya abuk subuk işler yapıyorlar çünkü..bir konuş da beni haberdar et....

cnmmm dr söyledim ama dediki ikili testle alakası yok dedi bunun ikilisi iyi olup ayrıntılı ultrasonda problem olabilir dedi. bence sen sana yakın bir hastaneye randevu al

canı çok teşekkürler çok sağol canım benim yardımın için rabbim sağklıklı bişekilde kucağımıza almayı nasip etsin

bana verilen kağıttada 2.düzey usg yazıyor fakat bana kendi muayne olduğum doktor yapıcak radyoloji doktoru değil kontrole gittiğimde doktorun asistanına sormuştum bende 192 ytl dedi radyolojide fiyat faklımı oluyor anlamadım ama bundan 15 gün önce telefonda 4.düzey sorduğumdada aynı fiyatı verdiler bugün ilk işim tekrar telefon açmak olucak

ama şimdi hatırladım ben asistana ayrıntılı ultrasonun fiyatı ne kadar diye sordum 2.düzey demedim beni yanlış anlamış olabilirmi acaba en iyisi tekrar sormak çünki bende hastaneye hiç güvenmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…