Ayrık göğüsler..

ay siyaha boyatmıştım 6 ay önce sonra hiç boyamadım kendi rengine dönsün diye altları kahve üstleri kestane olan bir saçım var işte :) ha bide yavaş uzayan sırf uzatmak için bu forumda olan bir kızla karşı karşıyasın :p

uçlarından aldır saç düzleştirici kullanıosan remington kullan sinameki uygula foşurdasın:KK52: ben öle yapıorum:KK9:

hepsini yapıyorum uçlarından aldırma dışında :KK70: çünkü çok kısalarç ta turplu su daha çok işe yarıyor gibi geldi bana dün bi sürü yazı okudum bu sitede. sinemaki küründen memnun olan çok yok ama turp suyundan herkes memnun gibi geldi bana da :KK70:

hepsini yapıyorum uçlarından aldırma dışında :KK70: çünkü çok kısalarç ta turplu su daha çok işe yarıyor gibi geldi bana dün bi sürü yazı okudum bu sitede. sinemaki küründen memnun olan çok yok ama turp suyundan herkes memnun gibi geldi bana da :KK70:

bu arada bizim ayrık göğüs muhhabeti saç bakımına doğru gidiyor. düzleştiriciyi philipsin keratinlisi var ya son çıkan onu kullanıyorum çok da memnunum canım :KK70: harika oldu saçlarım.

valla uzasında ne olursa olsun mal gibi kısacık kestirdim ztn zor uzuyor bir de erkek gibi oldum ne akla hizmet kestirdiysem! bide kaynak yaptırmıştım üstüne dököüyor diyorlar ama saçlarımın çoğunu kaybettim bu maskeler kendine getiriyor yavaştan

sende bnm gbi çikolata ye mutlu edio cidden şuan deli gbi yiorum:KK52: ya bnmde saçım kısa omuz hizamda çok sıkıcı

cnm kaynak yaptırdım o kdr çok yakışıyoki uzun saç. kaynakları çıkarınca herkes bu çırpınışlarıma hak verdi. yemez miyim hergün caramio yiyorum bir tane :KK70:

cnm dökmüyorlar diyo ama benim üç ayda saçlarım tutam tutam elime geldi ya o kdr çok ağladım kiii. kel kaldım sandım ve hala da aynı :KK43: ayrıca saçında bir ağırlık var düşün hep kafanda tokalarla yatıyormuşsun gibi hissediyorsun. sürekli kaşınıyor iğrenç bişi kim ne derse desin kendi saçından başkası haram az da olsa kökü sende

doğru diosun bende öle düşünüorum çıt çıtıda istediğinde takıp çkarırsn bişi olmz ya sadece sürekli kllanmak zrr verio

mayısın sonuna doğru doğum günüm var inşallah ayaklanırım ozmna kadarrr yeni aldığım şeyleri kullanmak için sabırsızlanıorm zatenn:KK52:

26sı tatlımm bnm bileğim tamamen koptuğu için çok zorlu olcak çünkü 5-6 aya kdr da uzayabilir demişti doktor:KK31:varya tamda botin topuklu ayakkabı beğenmiştim ayağım kırılmadan iki gün sonrasında alcaktım işte kısmet

X