AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

ben varım buyur canım

Kardeşim üye olacaktı çok aradım birilerini ama kimseyi bulamadım. O ara buraya da yazmıştım ama artık çoktan uye oldu bile. Teşekkür ederim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

networkingciler burdamı :)) ürünler hakkında bilgilerimizi paylaşalım arkadaşlar :KK52::KK52:

AYrıca üye olup aramıza katılmak isteyenler varsa yardımcı olabilirimmm :KK16:

$Avrupa-Networking-Ýþ-Fýrsatý.jpg

bilmeyenler varsa duyrdulurr :)

Arkadaşlar merhaba ben 15 gündür üyeyim ve 2 aktif alt üyemle iyi satış yapıyoruz. Ama üzüldüğüm bir nokta var ben kendi zincirimi oluşturdum birinin alt üyesi değilim. Şimdi de bu durum beni rahatsız ediyor acaba birinin alt üyesi olsaydım üstleriminde benim için yaptığı üyeler olur muydu diye? Birde geçen gün sipariş verdim kredi kartıyla almama rağmen ptt kargo benden 28 tl aldı sizce neden? Pazartesiyi bekleyemeyeceğim aramak için. Bir bilgisi olan var mı?

[MENTION][/MENTION]
Arkadaşlar merhaba ben 15 gündür üyeyim ve 2 aktif alt üyemle iyi satış yapıyoruz. Ama üzüldüğüm bir nokta var ben kendi zincirimi oluşturdum birinin alt üyesi değilim. Şimdi de bu durum beni rahatsız ediyor acaba birinin alt üyesi olsaydım üstleriminde benim için yaptığı üyeler olur muydu diye? Birde geçen gün sipariş verdim kredi kartıyla almama rağmen ptt kargo benden 28 tl aldı sizce neden? Pazartesiyi bekleyemeyeceğim aramak için. Bir bilgisi olan var mı?

kargo ücreti diye mi aldılar

Evet notmalde sistemden takip ettigimizde kapida odeyecegimiz ucret yaziyor ya iste o kisimda 28.86 yaziyordu farkindaydim odeyecegimin ama neden oldugunu hala anlamiyorum. Kredi kartiyla almistim halbuki yarin arayacagim artik ama bir bilginiz varsa simdiden tesekkurler cevapladiginiz icin

Evet notmalde sistemden takip ettigimizde kapida odeyecegimiz ucret yaziyor ya iste o kisimda 28.86 yaziyordu farkindaydim odeyecegimin ama neden oldugunu hala anlamiyorum. Kredi kartiyla almistim halbuki yarin arayacagim artik ama bir bilginiz varsa simdiden tesekkurler cevapladiginiz icin

aradınızmı acaba merak ettim neden kargo ücreti aldılar sizden ? normalde zaten kargo ücreti alınmıyor 70 tl lik sipariş vermediniz mi diyecegim ama zaten onu da sistem kabul etmiyor ve kargo ücretsiz oluyor

ya evet bu ürün artık yok kendime alamadan stok dan cıktı satılık mı bu :))
yok canım sattım önce çekip burada paylaşıyoduk başlarda herkes çekse daha iyi bilgilenmiş oluruz ah birde şu stok sıkıntısı olmasaa

arkadaşlar merhaba,avrupa networkıng e yeni üye oldum katalog bugün elime ulaştı geceliklerin ölçüleri nasıl sm,ml,lxl yazıyor kalıplar dar mı sm ve ml arasında kaldım bedende sm kalıpları çok dar değilse bana olur ama kararsız kaldım yardımcı olur musunuz:44:

arkadaşlar merhaba,avrupa networkıng e yeni üye oldum katalog bugün elime ulaştı geceliklerin ölçüleri nasıl sm,ml,lxl yazıyor kalıplar dar mı sm ve ml arasında kaldım bedende sm kalıpları çok dar değilse bana olur ama kararsız kaldım yardımcı olur musunuz:44:
gecelikten geceliğe değişebilir :) katalogun arkasında bi çizelge olması lazım :)

X