AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

ya sütyen satmıştım küçük gelmiş onun iade var mı birde
kızlar
001-018296 kodlu ürünü 63kilo birine yeni doğum yapmış arkadaş hangi beden alsın bilginiz varmı ?
aciiil cvp birde küçük gelirse bu ürün iade oluyomu yaaa
iadeeeee imdaaat

sütyen iade oluyor cnm ben iade ettim.

kızlar miorre pijama takımı bayan kodu:001-188344 sipariş vereceğim fakat bedende kararsız kaldım.90 kilo arkadaşım 2xl dedi ama kalıpları nasıl lxl mı yazsam acilll yardımm :)

üyelik ücreti ne kadar acaba?
ücretli gegil sadece ilk üye oldugunda 10 tl katolog gelicek size kapıda ödeme yapıp teslim aldıgına dair imza alıcaklar senden çok güzel satış yapıyorum ben ve arkadaşlarım tavsiye ederim nette sitesi var bir sorun oldugunda canlı sohbet etme şansın var

meraba arkadaşlar,bende ürün sipariş etmek ıstyrm ama uye olmayacagm hedıye olucak bıkez alıcam yanı..ankarada olan bana yardımcı olabılırmı ? mesaj atarsanz daha kısa surede donerım

70 tl altı sipariş verince kabul etmiyor,heralde 70e mecburen tamamlamak gerekiyor anladım şimdi :)

Kizlar merhaba size birsey danismak istiyorum.. Gecenlerde trendyoldan pierre cardinin sabahlik gecelik takimini aldim s beden bana buyuk geldi :S xs beden yok diye biliyorum ee ben napicam cok begeniyorum uru kalitesini amaaa :KK43:(

Daralttırma imkanın varsa daralttırabilirsin. Bazen S beden bile büyük gelebiliyor işte şans:/

Arkadaşlar ben ilk kez sipariş verdim ve istediklerimin büyük bir kısmı gelmemiş ve sayfamda kredi kartımdan kalan ücret yazılı ve bir daha ki siparişte o fiyat düşücek aladığım kadarıyla ama ben sipariş vermeyi düşünmüyorum paramı nasıl alabilirim kızlar lütfen bana yardımcı olur musunuz

X