AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

Antalya'dan üye olmak istiyenlere yardımcı olabilirim, Türkiye ikincisi ile çalışıyorum :)

kızlar korse bedeni ve gecelik bedeni çorap bedebı nası oluyo yanı 38 beden hangisini tercih etmeli ml yimi sm yimi?

canım korseler esnek yani beın 80 kilo bir arkadaşa sm veriyorum korse sıkmıyo zıbın gibi yani sm seçebilirsin diğerleri içinde

arkadaşlar üyeliği pasif olan bir kişi tekrar nasıl aktif olabiliyor arkadaşın başına geldi de benim bu konu hakkında bilgim olmadığı için size soriyim dedim

Kizlar ben stok problemunsen biktim sufekli musterilerime mahcup oluyorum sizde durumlar nasil

Bayanlar merhaba konuya uzun zamandir kimse yazmamis ama yardima ihtiyacim var belki bir cevaplayan cikaro_Odaha yeni uyelik yaptim ve katalog elime ulasti miorre geceliklerin kalip durumlari nasil acaba bilen varmi:KK15:yani s/m m/l kac kilo insanlar gore acaba 62 kilo olan bir bayana hangi beden.gecelik soylenmeli:KK59:

Arkadaslar ben bu urunleri facebook hesabimdan satmayi dusunuyorum.fakat bi siparis geldiginde o stokta yoksa bunu hemen görebilir miyim. Ona gore parayi yatirir yada yatirmazlar. Nasil yapmaliyim ? Bir de 70 tllik olmasini nasil bekliycem siparis gelirse. Bi yardimci olun lutfen

kızlar kimse yok mu yaaaaaa?
bi sortlu takım aldım sıyah sateni kötü geldi bana sert geldi,döküm döküm durmuyorr? hepsi böyle mi acaba?

Bayanlar merhaba konuya uzun zamandir kimse yazmamis ama yardima ihtiyacim var belki bir cevaplayan cikaro_Odaha yeni uyelik yaptim ve katalog elime ulasti miorre geceliklerin kalip durumlari nasil acaba bilen varmi:KK15:yani s/m m/l kac kilo insanlar gore acaba 62 kilo olan bir bayana hangi beden.gecelik soylenmeli:KK59:
ürünler s beden kadar küçük değil arada yani 62 kilo olan birine şortlu siyah klasik bi takım var ya güpürlü sm olur ama kısa bihter geceliği ml öneririm yani elbise tarzlı satenlerde ml daha uygun ama pijamalarda filanda bedenine göre ver penyeler esnek oluyor ya

Arkadaslar ben bu urunleri facebook hesabimdan satmayi dusunuyorum.fakat bi siparis geldiginde o stokta yoksa bunu hemen görebilir miyim. Ona gore parayi yatirir yada yatirmazlar. Nasil yapmaliyim ? Bir de 70 tllik olmasini nasil bekliycem siparis gelirse. Bi yardimci olun lutfen
valla netten satış ben önermiyorum ama sen kendine güveniyorsan iş değişir
ürünlerde genelde stok sorunu var en az 70liralık siparişin olacak yoksa sistem zaten kabul etmio sen sisteme girdiğinde ürün beden ve renk baktığında sana söylşer var yada yok stokta diye

ürünler s beden kadar küçük değil arada yani 62 kilo olan birine şortlu siyah klasik bi takım var ya güpürlü sm olur ama kısa bihter geceliği ml öneririm yani elbise tarzlı satenlerde ml daha uygun ama pijamalarda filanda bedenine göre ver penyeler esnek oluyor ya

Tesekkur ederim canim
Birde kirmizi bir baybdoll var hem ml hem l xl bedenini soyledim alt taraftan giymeli ama lastiginde sikinti var sanirim dizden yukari cikmiyor iki farkli kiloda kisiyede olmadi bu urunde sikinti olabilirmi acaba:KK43:hazir seni bulmusken sorayim baya bilgili duruyorsun tekrardan cevabin icin tesekkur ederim:KK15:

Tesekkur ederim canim
Birde kirmizi bir baybdoll var hem ml hem l xl bedenini soyledim alt taraftan giymeli ama lastiginde sikinti var sanirim dizden yukari cikmiyor iki farkli kiloda kisiyede olmadi bu urunde sikinti olabilirmi acaba:KK43:hazir seni bulmusken sorayim baya bilgili duruyorsun tekrardan cevabin icin tesekkur ederim
hangisi ürün kodunu yazsana
evet beim 100 kişilik bi ekibim var aşağı yukarı 4 yıldırda içindeyim.. yardımım dokunursa ne mutlu
üye olmak isteyende olursa yapıyorum :KK15:

Arkadaşlar benim de avrupa networking üyeliğim var. Ürün satışların gayet iyi gidiyor. Ancak bazen muhattap bulamıyorum. Ürün tedariği konusunda sıkıntılar ile karşılaşabiliyorum. Üye girişi sisteminde de sıkıntılar olabiliyor.
http://www.sorgulahesapla.com/avrupa-networking-temsilci-girisi/ Ben buradan giriyorum. Ancak hata veriyor. Bu konuda bilgisi olan var mı ürünler % 30 indirimli geliyor.

Arkadaşlar benim de avrupa networking üyeliğim var. Ürün satışların gayet iyi gidiyor. Ancak bazen muhattap bulamıyorum. Ürün tedariği konusunda sıkıntılar ile karşılaşabiliyorum. Üye girişi sisteminde de sıkıntılar olabiliyor.
http://www.sorgulahesapla.com/avrupa-networking-temsilci-girisi/ Ben buradan giriyorum. Ancak hata veriyor. Bu konuda bilgisi olan var mı ürünler % 30 indirimli geliyor.
https://www.avrupanetworking.com/content/login.xhtml
buradan giriş dene ben oraya ilk kez duyyorum

bende kısa süredir yapıyorum bu işi 1 tane alt üye ekledim ama hala cevap gelmedi nerdeyse 1 hafta olucak.nekadar zamanda onay geliyo acaba

Merhaba bayanlar. Ben de Avrupa Networking'e yeni kayıt oldum. Dün ilk siparişimi verdim. Ancak bana kargo takip numarası vermedi. Sadece sipariş kodu yazıyor. Kargo hangi firmeile geliyor bir de ortalama kaç günde bana ulaşır ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba bayanlar. Ben de Avrupa Networking'e yeni kayıt oldum. Dün ilk siparişimi verdim. Ancak bana kargo takip numarası vermedi. Sadece sipariş kodu yazıyor. Kargo hangi firmeile geliyor bir de ortalama kaç günde bana ulaşır ? Yardımcı olursanız sevinirim.
ptt kargoyla geliyor 3 günde filan geliyo bana.siparişiniz hazır olduğunda mesaj geliyo kargo takip no

X