AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

Stoklarda olmadığından gelmemiştir heralde canım ya. O konuyu istersen awp.net bi görüş. Site de Canlı destek diye bir bölüm var. Ordan bu durumu bildirebilirsin. Yardımcı olurlar inşallah.

Cardin Hakkında KENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Hepimizin ihtiyacı olan başta Pierre Cardin bayan ince külotlu çorap ve taytları, Bunun yanında son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydoll’ler, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim ürünleri katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz?
Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme girip, istediğiniz ürünleri renk ve bedenlerine göre sipariş edebilirsiniz. Sipariş alt limiti 50 TL'dir. 50 TL ve üzerindeki siparişlerinizin kargo ücreti tarafımızdan karşılanacak olup, sizlerden herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.
Ürün Teslimatı;
Avrupa Networking PTT kargo ile çalışmakta olup; kasaba ve köyler dahil olmak ü Siparişlerinizin kaydı alındıktan en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Ödeme;
Verdiğiniz siparişlerin ödemesi 3 şekilde yapılmaktadır.
1. Kredi kartı ile ödeme,
2. Banka havalesi,
3. Kargo teslimatında, elden odemek uye olmek isteyenler bana mesaj atabılırlr

[url=http:// 7 ay önce kurulmus bir Türk Firmasıyız.Kazanç sistemi 7 hatta kadar koşulsuz şartsız % 5 veriyor kol dengesi vs...koşulu yok.Eğitimcilerine bile Cirosunun %1 ini veriyor..stok sorunu yok tamamen yerli üretim yerli sermaye.suan yola gıda takviyeleri ile çıktık ilerleyen zamanlarda deterjanlar,şampuanlar,organik gıda;kahve de girecek.Yeni kurulan bir firmanın ön koltuklarında oturmak çok önemli lütfen inceleyiniz

Son düzenleyen: Moderatör:

Avrupa networking ptt kargoyla anlaşmalı değildir lütfen yanlış bilgi vermiyelim;YURTİÇİ KARGOYLA ANLAŞMALIDIR

Avrupa networking ptt kargoyla anlaşmalı değildir lütfen yanlış bilgi vermiyelim;YURTİÇİ KARGOYLA ANLAŞMALIDIR

ya ben bunu siteden alıntı yaptım şimdi farkettim siteyede yalnış yazmışlar galiba haklısınız sadece yurtiçi kargo ile anlaşması var

bugün ayın 10 u ben 40tllik prim kazandım mesela ne zamana kadar kullanabilirim bunu?ne zaman sıfırlanır kullanmazsam bilgisi olan var mı

meraba kızlar Dün netten üyelik formunu doldurdum fakat hala şifrem gelmedi telefonuma ne zaman açılır kaydım bilen var mı ? :26:
Bir de geliş fiyatlarını nerden görebiliriz acaba katalogla birlikte geliş fiyatları yazan bir broşür geliyor mu ?:44:

Kızlar ilk siparişle birlikte katolog da geliş fiyat katologu da gelir. Geliş fiyatını şifrenizle siteye giriş yapınca gorebilirsiniz

keşke birisine bağlı üye olsaydınız..
şifre geldikten sonra sistemden geliş fiyatlarını görebilirsiniz kataloglarla birlikte alış fiyat listeside gelecek..
sorunuz olursa sorun yardımcı olurum altımda neredeyse 100 üyem var

avrupa networkinge üye olmak isteyen varsa özelden bana ulaşabilirsiniz...

Hanımlar Ankara'dan birileri var mı burada?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…