AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

günaydın kızlar

prenses perı dun benım kargom geldı aksamda arkadasıma yolladım bırkısmını yıne kargyla
sende durum ne geldımı kargon

canım dün sabah kargocu geldi bende kargom vr dedim.şuan toplama merkesinde öğleden sonra sizin şubeye gelecek dedim oda çok yogunuz öğleden sonra gelemem ancak yarın getirebilirim dedi.bugun bekliyorum gelir umarım o gelince bende 2-3 aydır aldıklarımı ablama kargolayacagım içinde parfumu ve fondateni var

out spoken kullanan varmı aranızda cok guzel bır koku oldugunu duydum ama cok pahalı

canım pahalıyken alma bence.dönem dönem neredeyse tüm parfümleri % 50 ye iniyor o zaman alırsın ben hep öle yapıyorum

canım içimde kalmasın die ben bütün renklerinden aldım beğenmediğimi geri iade yaparım die ama mavisi iğrenç çok mat bi renk ve değişik bi mavi hiç sevmedim dierleri güzel biradaha parlağımsı böle güzel duruyor çok parlak değil çok hafif ama ben renk lerini beğendimde 3ününde tek bi çizgi halinde sürülüyor yaaa ben far gibi dağıtılarak sürülenleri seviyorum onun için hepsini iade yapıcam sürümünden hoşlanmadım ama mavi hariç renkleri sedefli ve yumuşak uçlu güzellerler

arkadaşlar far away ın kokusu nasıl bilen varmı aranızda ?

bu parfümü eh idare eder diyen yok cnm ya çok beğeniyorlar sürekli bu parfümü kullanıyorlar yada bu parfümden nefret edip çok ağır buluyorlar ben ağır bulanlar arasındayım :))

Son düzenleme:
kargom geldi

eternal magic in kokusuna bayıldım..künyesi fena değil..bir resim topiği açılacaktı orası açılırsa yada isteyen olursa ekleyebilirim
panoramadaki aile boyu 400 ml kremden istemiştim.kocaman ellerime sürdüm hemen emdi hiç sürmemiş gibi oldu sevmedim..

birde iade yaptım bakalım kaç güne düşecek

cnm künyenin boncuğu nasıl renk geldi ? benim ilk gelen lila renginde idi sonraki katologtaki gibi pembe geldi ama ilk gelen boncuk daha kaliteli görünüyor :))

cnm künyenin boncuğu nasıl renk geldi ? benim ilk gelen lila renginde idi sonraki katologtaki gibi pembe geldi ama ilk gelen boncuk daha kaliteli görünüyor :))

2 tane istemiştim..1 i lila 1 i pembe gelmiş.bende lilayı daha çok begendim dediğin gibi daha kaliteli görünüyor

güle güle kullan canım o krem hafif bir krem zaten daha fazlası beklenemez

evet en hafif nemlendirici o eller için pek uygun deyil daha çok cilt için uygun ..

burdaki abla için istemiştim o kremi ellerimde deneyeym dedim hüpppp emdi sizin de dediğiniz gibi el için uygun değil onada söyleyeyimde fazla beklentiye girmesin

ama günlük için o krem uygun anında rahatlık veriyor ama yağlı his bırakmıyor birde bir iyi yönü var cnm kullan kullan bitmiyor

Son düzenleme:
kargom geldi kızlar çok çabuk oldu daha akşam baktım sevkiyata hazırlanıyo diodu ama sabah bi baktım msj gelmiş

gozun aydın canım
bende beyendım eternal magıc ın kokusunu

kargom geldi kızlar çok çabuk oldu daha akşam baktım sevkiyata hazırlanıyo diodu ama sabah bi baktım msj gelmiş

şimdi öyle olur tabii yoğunluk ben asıl yılbaşında vereceğimiz siparişleri düşünüyorum birde 3 gün tatil varmış artık 10 günde gelir herhalde:79:

benımde cok cabuk ılerlıyo kargo ıslerım gece stok beklenıyordu ertesı gun oylen kargom geldı hep boyle devam eder ınsallah belkıde gebze avon fabrıkası bana on dakka uzaklıkta dıyedır:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…