AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

sağol canım gerçi 7 liralık bişeydi sorun çıkıcaksada bunda çıksın daha büyük bi meblağda çıkacağına bende tecrübe kazanmış oldum bi dahakine daha dikkatli olurum.
yapışırmışım adamın yakasına ver makbuzumu diye:KK1:

:KK1: ben daha hıc ıade vermedım ınsallah hıc sorun yasamayız canım

Kızlar Avondan sms Geldi 2010'un hediye yağmuru şeklinde 24 Aralıktan 27 aralık'a kadar her 300 TL ye bir hediye fakat daha siteye düşmemiş Hediyeler.

arkadaşlar perfect wear rimel kullanan var mı hediye geldi bi müşterimde rimel istiyodu onu satsam mı acaba müşterime mahçup olur muyum nedense hediyelere pek güvenemiyorum iyi bişey olsa hediye etmezler diye düşünüyorum ne yapayım sizce:44:

Dustu kızlar sıteye hedıyeler meyve sıkıcagı dıjıtal tartı saç kurutma makınesı saç masası ve saç duzlestırıcısı

arkadaşlar perfect wear rimel kullanan var mı hediye geldi bi müşterimde rimel istiyodu onu satsam mı acaba müşterime mahçup olur muyum nedense hediyelere pek güvenemiyorum iyi bişey olsa hediye etmezler diye düşünüyorum ne yapayım sizce:44:
canım hıc kullanmadım ama musterıne sor elımde var ıstersen bunu verıyım de ama ona sectır ısterse ver bence

canım hıc kullanmadım ama musterıne sor elımde var ıstersen bunu verıyım de ama ona sectır ısterse ver bence

zaten öyle yapıcaktımda yinede güvenemedim yeni başladım ben gelen hediyeleri pek bilmiyorum acaba çok satılmayan ürünleri mi gönderiyolar diye tereddüt ettim neyse belki kendim kullanırım hem test etmiş olurum:KK9:

zaten öyle yapıcaktımda yinede güvenemedim yeni başladım ben gelen hediyeleri pek bilmiyorum acaba çok satılmayan ürünleri mi gönderiyolar diye tereddüt ettim neyse belki kendim kullanırım hem test etmiş olurum:KK9:

bende yenıyım canım bana da dun goz temızleme losyonu geldı kızlara sordum hatat bır arkadasın kardesı almıs cok memnunmus kullanıyormus

suya dayanıklı bi rimel canm o..makyaj temizleyici lazım çıkarmak içinde.
herkesin rimel tarzı farklıdır sonçta,ama kılları sık sık olan bi rimel yani supershock gibi değil kılları.dolgun görünm veren bi rimel..müşterine bunları anlat öle sat..ama en öenmlisi suya dayanıklı oldgunu söle çnkü herkes istemeyebilio öle rimel kullanmak

suya dayanıklı bi rimel canm o..makyaj temizleyici lazım çıkarmak içinde.
herkesin rimel tarzı farklıdır sonçta,ama kılları sık sık olan bi rimel yani supershock gibi değil kılları.dolgun görünm veren bi rimel..müşterine bunları anlat öle sat..ama en öenmlisi suya dayanıklı oldgunu söle çnkü herkes istemeyebilio öle rimel kullanmak

tamam canım çok sağol aslında senin anlattıkların tam benlik ama dediği gibi herkesin zevki farklı iyi ki sormuşum size:KK71:

şaka gibi kızlar ya 10 dakika önce spariş girdim şimdi kadın geldi bi spariş daha aldım kargo parasıda hiç veresim yokkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK19::KK19:

selamlar
bir sorum olacaktı :
avondan smooting eye liner aldım.
bu göz kalemi mi? likit eye linerin sürüleninden sanmıştım
ayrıca arkasındaki süngerimsi kısım ne işe yarıyor?
lütfen bilgisi olan?
aldıktan sonra geri verme şansımız oluyor mu?

X