AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

evet sekercık celebre satılır belkı :))))

avondan ıkı uclu goz kalemı aldım kızlar son katalogdakı cok yumusak guzel suruluyor

ay cnm o parfüm baya tutan bi parfüm bence en çok ondan sipariş gelcek
bi de rujlardan...

ya ben tekrar bi k14 kataloguna baktım da maalesef o kış kreminin el için olanı yok daha doğrusu katalogda el için yüz için die bi ayrım yapmamış kızlar sf 63teki kremden bahsediyorum ben gündüz kreminden aldım evden çıkarken sürerim elime die düşünüyodum

ay cnm o parfüm baya tutan bi parfüm bence en çok ondan sipariş gelcek
bi de rujlardan...

ya ben tekrar bi k14 kataloguna baktım da maalesef o kış kreminin el için olanı yok daha doğrusu katalogda el için yüz için die bi ayrım yapmamış kızlar sf 63teki kremden bahsediyorum ben gündüz kreminden aldım evden çıkarken sürerim elime die düşünüyodum

evet canım bende baktım sımdı sabahları surer cıkarsın ıyı olur benım kardesım kısın cantasında bıle devamlı tasıyor kremını :)

ya ben avon sitesine girip yılbaşı paketine baktım valla bence o paket 100 tl etmez... ben beğenmedim ama... bi de o gece çantasını bu topikten biri istemişti iğrenç demişti değmez die düşünüyorum ama gene de satabileceğine inanan, alır.

işte üstünde el kremi demiyor ama süper yumuşattı ellerimizi biz annemle bayıldık banyoya koydum herkese açık kullanımı:) heralde bi sakıncası olmaz elime sürmemde ben yüzüme krem filan süremem avonun bu akne için olan setini almıştım ilk 10 gün filAN b heves sürdüm sonra sıkıldım vallaaa anca el kremi o da işe giderken bi acele sürüştürüyorum

Mrb arkadaşlar yaa ben k14 den şu çift taraflı kalem farlar varya indirimde olan 11.50 olan onlardan aldım onların uçları bitince nasıl sivriltilecek yaa çok kalın uçları

KIzlar K14 de Avon Care urunlerı varya 7,5 TL lik alısverıse el kremi 0,75 TL hani ben sımdı bunun Avoncare paketini sparis edicem 21 TL .. ozaman 2 el kremı sparis etsem 2 side 0,75 mi Gelicek?

Mrb arkadaşlar yaa ben k14 den şu çift taraflı kalem farlar varya indirimde olan 11.50 olan onlardan aldım onların uçları bitince nasıl sivriltilecek yaa çok kalın uçları

kalın uçlu kalem traşlar var canım. avondada var hatta. ama dışarda daha uyguna'da temin edeblirsin.

cnm o kötü dediğin marka golden lady deyil golden rose demek istedin herhalde :)) evet o marka ruj var bende 2 adet kızlar hediye almışlar sırf sim hiç renk vermiyor flormar farları bende beğeniyorum birde elitt marka açık tenrengi farım var en çokta bunu kullanıyorum sadece bunu sürsem bile güzel oluyor kızlar farlarınızın markası ne olursa olsun yoğun renk vermesini ve uzun süre dayanmasını istiyorsanız göz kapaklarınızın üstüne kaş çizgisine kadar avonun uzun süre kalıcı fondotenini sürün bir kaç dakika bekleyin sonra farınızı uygulayın hem daha net renk veriyor hemde farınız akmıyor .

Hayır canım golden rose u biliyorum bu başka. Hatalı yazmadım yani, bahsettiğim marka golden lady. nedu mağazasında indirimdeydi o zaman almıştım.

cnm o gereksiz yazıların üstüne evde daksin varsa (hani hatalı yazıları kapatmak için kullanılan mat beyaz yazı kapatıcısı ) onunla kapat ben böyle yapmıştım gönderdim sorun olmadı.

Hadi ya bak o aklıma gelmemişti. tamam o zaman canım öyle yapayım teşekkürler.

merhabalar.. avon makyaj numunesi paketinin içerinsinde hangi rujlar var bılen kodlarını yazabilir mi ?:KK17:

KIzlar K14 de Avon Care urunlerı varya 7,5 TL lik alısverıse el kremi 0,75 TL hani ben sımdı bunun Avoncare paketini sparis edicem 21 TL .. ozaman 2 el kremı sparis etsem 2 side 0,75 mi Gelicek?

hayır cnm gelmez 22.5 yapar 7.5dan 3 ürün. paket 21.00TL ve sadece örnek ürün olduğu için 1 adet verebiliyorsun. bnde o konuda şüphede kalıp takım öncümede sordum.

canım bende almayı düşünüyorum sen hangi renklerinden alı ben morlu bi tane de yeşilli düşünüyorum....memnun kaldınmı acaba? bak canım kalın kalemler için kalemtraşlar satılıyo onlarla açabilirsin ancak.güle güle kullan :KK16::KK16::KK16:

hayır cnm gelmez 22.5 yapar 7.5dan 3 ürün. paket 21.00TL ve sadece örnek ürün olduğu için 1 adet verebiliyorsun. bnde o konuda şüphede kalıp takım öncümede sordum.

canım paketin yanında birtane silikonlu el kremi veya dudak balmı ekleyin üç krem gelsin

evet cerenim doğru söylüyo. paketin yanına bişey daha ekleyip 21 buçuğu geçince 3 krem daha hediye alabilirsiniz.

X