AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

gozun aydın canım
bende beyendım eternal magıc ın kokusunu

evet cnm harika kokuyor avonda en çok beğendiğim koku bu diyebilirim tenimdede iyi durdu ağır deyil ama saf etkileyici bir koku şahsen ben çok etkileriniyorum :KK1: avonun sitesinede biri yazmış nasıl bir koku bu işe yarıyormu diye ya yarayıpta arkanızdan birisi sizi durdurup çiçek vermiyor :KK52: ama çok hoş bir koku..

evet cnm harika kokuyor avonda en çok beğendiğim koku bu diyebilirim tenimdede iyi durdu ağır deyil ama saf etkileyici bir koku şahsen ben çok etkileriniyorum :KK1: avonun sitesinede biri yazmış nasıl bir koku bu işe yarıyormu diye ya yarayıpta arkanızdan birisi sizi durdurup çiçek vermiyor :KK52: ama çok hoş bir koku..

:))))vermesı zaten evlı barklı hanımım ben :)))) ama gercekten guzel bır koku ılerde ondanda epey satarım gıbı gelıyor

goldencim :KK9: çok hoşsun numunesini gönderdilerde kalıcılığı nasıl birde bileklik hediye ya herkese uyarmı benim bileklerim ince

bnmde kargomun günü salıdan cumaya değişmiş brazdan elimde olcak ohhh
ne ii olduu
süpürgemide çok mrk ediorum

goldencim :KK9: çok hoşsun numunesini gönderdilerde kalıcılığı nasıl birde bileklik hediye ya herkese uyarmı benim bileklerim ince

zincir ayarlamalı.benim bileği ince değil en sona taktım sana biraz bol gelebilir ama künyenin kendi aralarına geçebilir tahminim :44: bir şekilde oldurursun gibi geliyor :KK76:

ilk avon şokumu geçen hafta gittiğim kursta yaşadım kzılar :95:

benden ürün alan bir bayan vardı sabah sınıfa girdim bayan hiç benden tarafa bakmıyor Allah Allah dedim geçtim yerime sonra bir ara dışarı çıkmıştım geri döndüğümde kız başka bayanın yanına oturmuş avon katologundan ürün işaretliyordu gelişinden veriyormuş kadın:KK57:
arkamdan iş çevirmiş yani :KK59:
çok üzüldüm ve sinirlendim demek gerçekten böyle insanlar varmış kendi adıma utanç duydum :78:

evet cnm ayarlı sanada olur birini küçük kızıma verdim en küçük ayarı bile bol geldi bende onun bileğine göre zinciri işaretleyip aralarına minik bir metal halka taktım oldu bende çareler tükenmez:))benim bileyim de çok ince ama oluyor merak etme cnm kokusu bana numunede kalıcı deyil gibi gelmişti ama sabah bir sıkıyorum akşama kadar boynumda kokuyor kalıcı bence

ilk avon şokumu geçen hafta gittiğim kursta yaşadım kzılar :95:

benden ürün alan bir bayan vardı sabah sınıfa girdim bayan hiç benden tarafa bakmıyor Allah Allah dedim geçtim yerime sonra bir ara dışarı çıkmıştım geri döndüğümde kız başka bayanın yanına oturmuş avon katologundan ürün işaretliyordu gelişinden veriyormuş kadın:KK57:
arkamdan iş çevirmiş yani :KK59:
çok üzüldüm ve sinirlendim demek gerçekten böyle insanlar varmış kendi adıma utanç duydum :78:

neden utanıyorsunki seninki normal cnm hırsızlık yapmıyorsunki sonuçta işini yapıyorsun bu gibi durum bütün avon temsilcilerin başına gelen bir durum boşver başka müşterilere gösterirsin takma kafana cnm

arkadaşlar ben bugün ilk iademi yaptım evde misafir vardı kargoda hiç beklemediğim bi anda geldi.çünkü sitede sevkiyata hazırlanıyor yazıyodu cebime mesaj da gelmedi yani biraz panik oldum yanlış bişey yapıcam diye.iademi önceden hazırlamıştım görevli sadece tc no mu sordu o kadar
temsilci no filan sormadı elime kağıtda vermedi iademi teslim aldına dair o anda aklıma gelmedi telaştan şimdi kafama takıldı makbuz veriyo mu normalde?:44:
inşallah sorun çıkmaz:KK43:

arkadaşlar ben bugün ilk iademi yaptım evde misafir vardı kargoda hiç beklemediğim bi anda geldi.çünkü sitede sevkiyata hazırlanıyor yazıyodu cebime mesaj da gelmedi yani biraz panik oldum yanlış bişey yapıcam diye.iademi önceden hazırlamıştım görevli sadece tc no mu sordu o kadar
temsilci no filan sormadı elime kağıtda vermedi iademi teslim aldına dair o anda aklıma gelmedi telaştan şimdi kafama takıldı makbuz veriyo mu normalde?:44:
sorun çıkmaz bazen veriyorlar bazen vermiyorlar yani iade fişi yanlarında olmuyor bende fiş almadan iade yaptım sorun olmadı.

bası yazmalı kız canım ya uzulmesen ınsanlar cok ama cok degısmıs artık hıc sasırmıyorum gorduklerm karsısında ama otarz tavırlar yapıcagına gelse soylese ben su arkadastan gelısıne alıcam canım kusura bakma felan dıye ama konusma ozurlu oluyoruz zaman gectıkce

kızlar bana dua edın :))) yarın kayınvalıdemlere gıdıcez bır hafta ordayız kayınvalıdemde epey gezdırır benı k1 den ıyı satıs toplarım ınsallah :)))

canım ınsallah sorun cıkmaz merak etme

evet cnm ayarlı sanada olur birini küçük kızıma verdim en küçük ayarı bile bol geldi bende onun bileğine göre zinciri işaretleyip aralarına minik bir metal halka taktım oldu bende çareler tükenmez:))benim bileyim de çok ince ama oluyor merak etme cnm kokusu bana numunede kalıcı deyil gibi gelmişti ama sabah bir sıkıyorum akşama kadar boynumda kokuyor kalıcı bence

banada oldu benım bıleklerımde cocuk bılegı kadar zaten :)))

canım ınsallah sorun cıkmaz merak etme

sağol canım gerçi 7 liralık bişeydi sorun çıkıcaksada bunda çıksın daha büyük bi meblağda çıkacağına bende tecrübe kazanmış oldum bi dahakine daha dikkatli olurum.
yapışırmışım adamın yakasına ver makbuzumu diye:KK1:

X