AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bence çok güzel.vanilyalı böle miss miss..ama agır kokulardan hoşlanmıosan alma canm.

severim vanilyalı kokuları ama bir kaç sipariş var ben satmak için almak istiyorum cnm ben zaten avon parfümü istisna kullanırım escada collection kullanıyorum sürekli parfümüm.

far away vanilyalı evet ama seven de var bana ağır geliyor ben soft musk gibi kokuları seviyorum

soft musk bende çok begeniyorum cnm komsumda dedi far away için ben çok begeniyorum dedi bazı insanlara agır geliyormuş.

nednse ben soft musk ı hiç begenmiyorum basımı agrıtıyor o koku. for away günlük icin belki agır olabilir ama kesinlikle etkileyici bi koku bence foraway cok güzel.
kızlar blue rush gelmiyor artık hiç ya ben bayılıyordum o kokuya kac kişi durdurup parfumumu sormustu =)

bir de benim favorim incadannace süper bir koku çiçek kokularını sevenler için

tabiki de herkesin bir kokusu var zaten avonda seyahat boyutunda ki incadannace lerden getirtmiştim arkadaşlar aldılar hemen beğendiler.:81:

Henüz k1 130 civarı canım.

k14 650 TL verdim geldi ürünler. şimdi 150 daha var ay sonunda vermeyi düşünüyorum tatlım. Bol müşteriler hepimize.
iyi maşallah canım benimde 100 tl şu an gecen kampanya şarzlı el süpürgesini aldın o zaman bende aldım

evet bütün arkadaşlara bol satışlar, gecen salı avon ürün toplantısındaydım:81:

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ama bir türlü şifrem gelmedi ve bu yüzden de ilk siparişlerimi veremedim hala ayın kaçına kadar verebilirim acaba?

canım ugurlu geldın bana dun konustuk bugun kuzenım celebre sıparısı ver dedı ocak ayı ıcın :)))

prenses perı dun benım kargom geldı aksamda arkadasıma yolladım bırkısmını yıne kargyla
sende durum ne geldımı kargon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…