AVON* Perceive bilen yada kullanan varmi acaba ?

BeyzaNur-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
3.477
8.340
Kizlar esim bana internetten AVON* Perceive parfumu ismarlamis
kokusunu bilmyioruz yani
kullanan yada bilen varmi nasil kokusu guzelmi acaba ?

bence biraz ağır bi kokusu var ama önümüz kış.birazda zevk meselesi tabi.belki sen beğenirsin.iyi günlerde kullan.

nasil agir canim kotu kokusumu var
yaf bilmeden ismarlamis valla :S bende bilmiyorum kokusunu

valla merak ettim simdi bi kac gune yollarlar artik bakalim nasil biseymis :S
indirimde oldugunu gormus ve almis
gercek fiatini bilmiyorum
esim 12 euro vermis

Bence Avon' un en güzel parfümlerinden bir tanesi.
Evet kokusu ağır ama özel günlerde tamamlayıcı
Ben kullanıyorum ve memnunum
:teytey:

ben bi ara kullanmıştım güzeldi sanki tam hatırlamıyorum kokuyu ama öle kötü değildi yaa

Ben kullanmıştım hiç beğenmemiştim,hafif gibi duruo ama çok ağır,keskin bi koku
Beğenenler de çok tabi ki yine de...

güzel bir parfüm ben kullanıyorum fakat avon incandessence daha hoş ve çok kalıcı kıyaetlerimden hiç çıkmıyo kokusu süperrr

bence öyle söylenildiği gibi ağır bi koku değil tabi zevk meselesi.çiçek kokusu güzel bir koku

bnede kullandım bu parfümü avonun güzel kokularından biri. koku tenden tene değişiyor ama benim hoşuma giden bir koku inşallah memnun kalırsın

a.s. Canım merhaba , öncelikle güle güle kullan .Bildiğiniz gibi her tenin kendine has bir kokusu vardır ve parfümle birleştiğinde aynı parfüm ayrı kişilerde kullanıldığında koku mutlaka değişir . Tatlım o parfümü bir ara gelinim kullanmıştı çok ağır bir koku değil , kendisi beyaz tenli.Esmer ve beyaz tenin kokuları ayrılıyor , beyaz tende ağır parfüm kullanmak hoş olmuyor . Görüşmek dileğiyle , sevgiyle kal :1hug:

yorumlariniz icin cok tesekkur ederim guzel olduguna dair daha cok fikir sunmussunuz
simdi icim rahatladi valla sagolun canlar

Kizlar esim bana internetten AVON* Perceive parfumu ismarlamis
kokusunu bilmyioruz yani
kullanan yada bilen varmi nasil kokusu guzelmi acaba ?

Perceive'i kullanmıtım ben, kokusu fena değil hafif bi kokusu var hoş yani ama kalıcılığı konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim, hemen uçuyor...güle güle kullan umarım memnun kalırsın :)

avondan en beğenerek aldığım parfümlerden biri perceive kokusu çok değişik valla ben ve okuldaki bayan öğretmenlerin çoğu kullanıyor ve memnum ama parfüm tene göre değişiklik gösterir ben seviyorum tavsiye ederim...

annem ve çoğu arkadaşlarımın kullandığı bir parfüm bende 1 yıl kullandım ama sonra sıkıldım. halada kokuusunu seviyorum. güle güle kullan canım .a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…