AVON* Perceive bilen yada kullanan varmi acaba ?

yan cok hafıf bır koku bence herkesın zevkı cok farklı ben burda anladım kızlar kımının bayıldıgı koku kımıne ıgrenc gelıyor kımı kalıcı dıyor kımı ucuyor

kızlaaaar eskiden ımpulse die bi deodorantlar wardı hatta turuncu kapaklısı özellikle süper kokuyordu vanilyalıydı. Bildiğim kadarıyla üretimi yOkmuş bi kaç senedir.ßildiğiniz Vanilya kOkulu parfüm weya deodorant önerebilceğiniz war mı?

body shop da süper vanilya kokusu var..birde angie diye bi koku varmış onun meyveli ve vanilyalı çeşidi varmış ama ben kullanmadım vanilyalısı baya yoğunmuş..bide noa ve tresor var sade vanilya diil ama vanilya içeriklidir..hafiftir ve güzeldir..

Teşekkür ederimm canım bakıcam en kısa zamanda..oh be sonunda kawuşcam vanilya kokusunaaa sositososito

Teşekkür ederimm canım bakıcam en kısa zamanda..oh be sonunda kawuşcam vanilya kokusunaaa sositososito
rica ederim cnm umarım buLursun istediğini aslında birde vanilya hindistancevizi karışımı bi koku var adı aklıma gelmiyo ya davidoff un du sanırım ama dolum parfümeriye söylersen direk veririler..oda güzel vanilya daha altta hindistan cevizi daha belirgin bi koku..belki zevkine hitap eder ..

ben biliyorum çok eskıden kullanırdım yanı 1-2 sene once güzeldı hastanede sorarlardı hep ne kullanıyorsun dıe-tatlicadiarzu-
eskı zamane iste ozmanda bir parfüm şişesini üstüme boşaltırdımkaydirigubbakcemile

Body Shop vanilla edt ve yağı var
Yves rocher vanille bourbon
Rebul çıkarmış vanilyalı bir koku bulabilirsen bir dene

Bencede güzel bi koku bende kullanıyorum parfümle birlikte koltukaltı sticki birlikte kullanınca daha güzel oluyo... Deneyin bence :))

annem kullanıyodu ama ben beğenmiyorum. durdukça güzelleşir kokular bu güzelleşmiyo bence ağır bi koku.

keşfettiğimden beri 3. şişeyi bitirdim ,bana has bir koku oldu ,her tene yakışmayabilir ,fazla sıkarsan acı kokar ,kulak arkalarına kullanırsan hoş bir koku yayar ,giyisye sıkarsan yıkayana kadar kokusu gitmez ,kalıcı ferah ,ama yazın kullanmayın ağır olabilir.güzel bir kış kokusudur tavsiye ederim ..

ben de aldım ama kullanamıyorum. ağır bir kokusu var. bir kez kullandım ve kokusu acayip midemi bulandırdı.

k4 te baya indirimde kızlar katolog fiyatı 21 tl tabi ben daha indirmli veriyor müşterilerim genellikle seviyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…