AVON* Perceive bilen yada kullanan varmi acaba ?

bana da eşim hediye olarak almıştı ama ben beğenmiyorum biraz sert ve keskin bir kokusu var ama erkeği güzel, ben daha soft kokuları seviyorum incandescence ya da far away gibi pur blanca da çok güzel!

tek kelimeyle mükemmel ..parfüm konusunda çok seçiciyimdir ama bu başka bşy ben çok begendm erkek arkadasımda bayıldıı tavsiye ederimm mükemmel

Bende kullanmıştım bir dönem kokusu fena değildir. En azından kullanınca pişmanlık duyacağın bir koku sayılmaz.

Kizlar esim bana internetten AVON* Perceive parfumu ismarlamis
kokusunu bilmyioruz yani
kullanan yada bilen varmi nasil kokusu guzelmi acaba ?

bnde vardı biraz ağır bn pek sevmiodm paptyamsı bi kokusu var bn egzotk kokulr sevdğm içn hoşlnmdm ama kankam ve sevglmn annesi hasta o parfmüme bn kullnamdm verdm kaynanaya .. ayrıca kalıcı bi kokuda..

canım ben avon satış temsilcisiyim.avonun birçok parfümünü beğenmem ama perceive ben de çok kullandım oldukça kalıcı öneririm yani. hoş bir kokusu var.

çok ferah bi koku ama genç kızlara pek gitmiyo daha çok orta yaşlı bayanlara giden bi koku bnce

perceive çok hoş bir koku sıktığımda apartman buram buram kokar ama bnce avonun en iyi kokusu CELEBRE....

benim sevmediğim bir koku kçk boy almama rağmen yarısını bitirmeden arkadaşıma vermiştim

Perceive'in vücut spreyi parfümünden daha kalıcıymış diye okudum forumda
Ismarladım bakalım nasıl:)

Perceive'in vücut spreyi parfümünden daha kalıcıymış diye okudum forumda
Ismarladım bakalım nasıl:)

canım pek sanmıyorum vücut spreyini bende kullanıyorum indirimdeyken almıştım 6 tlye.kalıcı olsaydı 1 tane daha alacaktım.arkadasım 2 tane almıştı hatta bu ay da indirimde 5,5 tl.arkadas yine sipariş vermiş kendine.hiç kalıcı değil parfümü daha farklı ve kalıcıymış gibi gelior bana.parfümünü halam kullanıyordu ordan biliyorum.arasında çok fark var.herve leger var yeni çıktı sanırım pahalı bir parfüm ama nedense kokusunu hiç beğenmedim.Incandessence kuzenimde gördüm bayramda yanımda sıkmıştı ta uzaktan duydum kokusunu ama sonra sanki hafifliyor yanına çok yaklaşınca hissediyordum kokusunu.çok fazla kalıcı olduğunu düşünmüyorum onunda.

bence avon un en iyi parfümü. kalıcılığı da fena degil hem. celebre yi de çok beğeniyorum ama kalıcılığı sıfır o yüzden perceive kullanırım devamlı.

kullandım da kullanıyorum da. güzel ama çok özel dğl. pur blanca daha güzel bence hafif bahar kokusu gibi.

kızkardeşimde vardı perceive. annem nefret ediyodu.ter kokuyo diyodu.bence pur blanca vede far awayi merak ediyorum

yumuşak doğal bir koku ben beğendim ama yaz için daha uygun sanki, ya da vücut spreyini alıp duştan sonra kullanılmalı çiçeksi bir koku ama tazelik hissi uyandırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…