AVON* Perceive bilen yada kullanan varmi acaba ?

arkadaşım bence kendin koklamadığınız takdirde başkalarının sözüyle parfüm almayın.çünkü herkesin zevki farklı oluyor.bazıları aynı kokuya çok güzel derken bazılarının teninde kötü koku yaratabiliyor.avonun cristal diye bir parfümü var.indirimde olduğu bir ay arkadaşımın tavsiyesine uydum çok güzel,harika dedi.bende sipariş verdim ama hiç beğenmedim.çok ağır geliyor bana.anneme verdim kullanması için onda bile kokusuna tahammül edemiyorum.bu da bana bir ders oldu.paylaşmak istedim sizlerle

bence çok güzel ve hafif bi parfüm bende kullandım bi ara almayıda düşünürüm için rahat olsun

yaklaşık 1 yıldır bnm kullandığım parfüm.. ama sende biliyorsun ki zevkler tartışılmaz.. umarım sende beğenirsin güle güle kullan.

uzun zamandır kullandıgım bir parfüm sende güle güle kullan canım eşimde erkegini kullanıyo o da memnun hazır yaz da bitiyo bence tam bir kıs parfümü güzel bir tercih...

fena değil ama avonun çok daha hoş kokuları var celebre ,a.s. rare gold vs onlar daha tatlı kokular ama madem eşin senin için istemiş bence al ve beğendim de yazık adam teeeeeeyyyy netlerden hatunu için erinmemiş üşenmemiş parfüm istemiş ne istiyon daha

valla geçen ay vücut spreyini alınca çok beğendim bu kampanyada parfümünü aldım çok hoş kibar bi kokusu var tabii zevk meselesi beğenirsin umarım güle güle kullan....

Kizlar Parfum Geldi Kokusunu Begendim Cok Guzel
Ama Sadece Kalici Degil Fazla ama Olsun Begendim Eminim Bitince Yine aLicam sagoLun yOrumlar icin

peercive kalıcıdır. tabi zebk ten meselesi... güle güle kullan =)

16635264_0.jpg

Harika bir parfümdür kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim.

canım super otesı bır koku dıyebılırım en pahalı parfumlerdende guzel bence cok parfum kullandım bunu kokusu bambaska ama kalıcı degıl ıste

bende bi ara kullanmıştım,çok kalıcı değildi diye hatırlıyorum ama kokusunu sevmiştim...

X