Anket avcılıkla ilgili düşünceleriniz?

avcılık hakkında ne düşünüyorsunuz?

• kararsızım.

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    12

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.870
11
50
Merhaba arkadaşlar;ben, sırf zevk için yapıldığını düşündüğümden, avcılığa karşıyım.Bu gün insanoğlu, avlanarak karnını doyurmak zorunda değil çünkü.Hayvanları gereksiz yere öldürmek, bana çok yanlış geliyor ,ya siz ne düşünüyorsunuz?:uhm:

Hangi hayvan olursa olsun avlanmasına karşıyım..Avlanmış hiç bir hayvanın etini yemedim,yemem de..Hoş ben vejeteryanım az buçuk ama..

Eline tüfek alıp,dağ tepe çıkıp,ördeği,kuşu bilmem neyi yere düşürenleri sevmiyorum..Zevk için yapanları,spor adı altında böbürlenenleri kınıyorum..Sevmiyorum bu insanları..
Bir de dünyanın düzeni bozuldu diye hayıflanıyoruz!!!Peeeeehhhh...Niye acaba?????

çok vahşice buluyorumm..bundan zevk alınmasını anlayamıyorum...hayvanların o acıklı seslerini duymak kimin hoşuna gidebilirkiii çok üzücü bence:çok üzgünüm:

Hangi hayvan olursa olsun avlanmasına karşıyım..Avlanmış hiç bir hayvanın etini yemedim,yemem de..Hoş ben vejeteryanım az buçuk ama..

Eline tüfek alıp,dağ tepe çıkıp,ördeği,kuşu bilmem neyi yere düşürenleri sevmiyorum..Zevk için yapanları,spor adı altında böbürlenenleri kınıyorum..Sevmiyorum bu insanları..
Bir de dünyanın düzeni bozuldu diye hayıflanıyoruz!!!Peeeeehhhh...Niye acaba?????

vahşice bir davranışa.sa.s

ben de hiç doğru bulmuyorum..sinek bile öldüremem ben ya bizimkiler dalga geçer hatta ama kıyamam napiyim Allah yaratmış onu da onun da canı var..Et yerim ama zevk için avlanmaya karşıyım kesinlikle

ben de hiç doğru bulmuyorum..sinek bile öldüremem ben ya bizimkiler dalga geçer hatta ama kıyamam napiyim Allah yaratmış onu da onun da canı var..Et yerim ama zevk için avlanmaya karşıyım kesinlikle

Canım ben de et yerim, ama zevk için hayvanları öldürmek çok farklı olay.Bu arada, ben de senin adına heyecanlanıyorum ve takip ediyorum, kaldı 7gün:))

Ama bunun adına avcılık sporu diyenler de var..Yani zevk için bir canlıyı öldürmek spor diye de adlandırılıyor...

Arkadaşlar ,hayvan severler, alalım düşüncelerinizi.Bakalım KK nın düşüncesi nedir bu konuyla ilgili.
Daha önce hiç düşünmüşmüydünüz avcılık spor olabilir mi? Hayvan öldürerek spor yapılabilir mi?

bence dünyada var olan herşey birbirinin devamı için var birini azaltmak bir diğerini de etkiler
spor adına yabani hayvanlar bir diğer hayvan türü olan insanoğlu tarafından katledilirse doğanın dengesi ters dönüyor..
bugün yaşanılanlarda sanırım yeterli kanıt olur..
bir lokmacık keklik ya da tavşan bir öğün tüketilmese ne kaybederler ya da balinalar şu anda neredeyse nesli tükenecek

tüylerim diken diken oluyor nefret ediyorum bunun spor olduğuna inanmıyorum nasıl kıyabiliyorlar yavruları vardır belki o bir annedir o gözleriyle göz göze gelip hiçmi kalpleri sızlamaz:çok üzgünüm: bide resim çektirirler matah bişeymiş :eek:klava:gibi zavallı yaratıklar bunlar:mymeka: güçleri yetermi acaba eşit şartlara.kafamçokkarıştı ayı filmini seyredenler görmüştür o ayı insanoğlu Kötü Kazenkadar acımasız olmadı senağlama:çok üzgünüm:

X